yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,460
72
Try this too. I think you know the installation procedure (with the OK key pressed). If the update does not start, there may be problems with the motherboard (boot sequence).

S Çevrimdışı

scandisk

Yeni Üye
21 Ara 2018
19
40
CF8D72CD-B5EE-405C-B1D5-31D280E3B575.jpg

Güncel yazılım rica edebilirmiyim regal

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
S scandisk, güncel core

A Çevrimdışı

aziz tonguç

Yeni Üye
9 Mar 2018
40
48
Sorunun duzeldigine sevindim bı eksik hata yok dimi
A aziz tonguç
Hocam sorun yok. Tv stabil. Görüntü harika. Şunu farkettim tv ye full yazilim attim. Kanallari usb bellege yuklemistim. 2.17.0.0 da goruntu cok kötüydü. 2.45.29.1 yukleyince tv de goruntu mükemmele dönüştü. Niyetim tv ye core yazim geldikce yuklemistim bir nevi tv format atilmis gibi oldu ve son surum yazilimla guncellenmis oldu. Full yazilimi sakliycam. Tekrar tesekkur ederim. Saygılar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun duzeldigine sevindim bı eksik hata yok dimi
A aziz tonguç
Hocam ayrıca ben iptv bolumune yazdim ama sizde forumdaki arkadaslari bir sekilde uyarirsaniz polis birkac avrupa ulkesinde xtream sunucularini basmis ve sunucular kapatilmis iptv geleceği şu an karanlik bazi iptv saticilari durust davranarak şu an satis yapmiyor ama bazilari halen satisa devam etmek istiyor. Arkadaslar bir kac haftaya netlesir diyorlar. Kimse bos yere para kaptirmasin.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam sorun yok. Tv stabil. Görüntü harika. Şunu farkettim tv ye full yazilim attim. Kanallari usb bellege yuklemistim. 2.17.0.0 da goruntu cok kötüydü. 2.45.29.1 yukleyince tv de goruntu mükemmele dönüştü. Niyetim tv ye core yazim geldikce yuklemistim bir nevi tv format atilmis gibi oldu ve son surum yazilimla guncellenmis oldu. Full yazilimi sakliycam. Tekrar tesekkur ederim. Saygılar.

Hocam ayrıca ben iptv bolumune yazdim ama sizde forumdaki arkadaslari bir sekilde uyarirsaniz polis birkac avrupa ulkesinde xtream sunucularini basmis ve sunucular kapatilmis iptv geleceği şu an karanlik bazi iptv saticilari durust davranarak şu an satis yapmiyor ama bazilari halen satisa devam etmek istiyor. Arkadaslar bir kac haftaya netlesir diyorlar. Kimse bos yere para kaptirmasin.
İyi niyetin için teşekkür ederiz ama konu biraz benim dışımda çünkü biz zaten IPTV desteklemiyoruz hatta yeni konularda vs IPTV konusu gözükmez siz bakarsanız bulursunuz. Yasal olmayan şeye desteğimiz yoktur ?

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
Buradan herkese çok teşekkür ederim bir haftadır elinizde ne var ise paylaştınız benim tuttura bildiğim yazılımlarla televizyonumu bir şekilde düzelte bildim dün akşam teraspy teraspy ufkumu açmama sebep oldu televizyonumda yazılım sonrası uydu kurulumu yapamıyordum o bana bulduğun yazılımın tuner bilgileri uyuşmuyor diyerek sorunu çözdü benim kafamda televizyonumun hw profilinde tuner bilgisi 2156 iken aslen 2158 olması gerektiğini söyledi
bu durumdan yola çıkarak bir ustanın bir başkasına yardım amacıyla paylaştığı flash dump dosyasını kendi bilgisayarım açarak içerisinde ki hw profile dosyasının benim tuner bilgilerimle uyduğunu gördüm içeriğinde biraz düzenleme yaparak kendi televizyonumda çalışabilmesini sağladım şuanda sorunsuz bir şeklilde kanalları ekleyebildim tkgs aktif benim gibi sorun yaşayan var ise (mb95m kartı olmak şartıyla) elimdeki profile dosyalarını paylaşabilirim ama televizyon anakart çökme riski yüksek bilginiz olsun teraspy teraspy hocam bu televizyona sizin eliniz değdi ve düzeldi varsayıyorum teşekkürler tekrar :))

Benim buradakilere destek verebilecek bir teknik bilgim yok zaten uzmanlık alanımda değil şuan mali müşavir olma yolunda ilerliyorum 10 yıldır genel muhasebeciyim mali mevzuat ve vergi hukuku açısından ancak sizlere destek olabilirim :)

M Çevrimdışı

murat0690

Yeni Üye
11 Mar 2019
13
32
arkadaşlar merhaba bende seg marka 32'' 32226B model tv var. Son güncelleme var mı ?
yada fabrika ayarı yazılımı var mı ?

A Çevrimdışı

alpaelektronik1

Yeni Üye
24 Tem 2019
43
32
merhabalar ustam bu tv ye anakart değiştirdim resimler arap gösteriryor panel yazılımı varsa yardımcı olurmusunuz??
39.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt