M Çevrimdışı

Muhsin81

Yeni Üye
12 Eyl 2019
13
38
Full yazılım gerekli vestel logosu dan sonra siyah ekranda kalıyor ve tekrar açılıyor bu şekil tekrarlıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
S sdnlgu, anakart üzerindeki beyaz etiketin net fotosunu atarmısın

Anakartın komple fotosunu attım ben hala yazılım arıyorum :) tamircilerdede bulamıyorlar yazılımı adam bana internetten araştır diyor F fikoloji yokoono yokoono TEKNOwest teknovest

ank2.jpg
ank1.jpg
e

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Tv almıyor bunu günlerdim uğraştım verilen yazılımlardn sadece bunu aldı tv çekirdek yazılım atsam bunun üstüne olur mu ?

IMG_2181.jpg
sizin cihazınız faz 3 yani orjinal yazılım 3 ile başlıyor. fakat siz faz 2 yazılımı yüklemişsiniz yüklediğiniz yazılım 2,2,4t bu yüzden almıyor .nand flash programlanması lazım onuda her tamirci yapmıyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
bence hdmı bir uydu cihazı yada android box alın hazır çalışmışken fazla masraf etmeye değmez bu benim düşüncem tabi cihaz sizin

C Çevrimdışı

cetinklbz

Yeni Üye
11 Eyl 2019
5
26
panel yazılımı:

Panel "Picture Settings" Dosyası Yükleme
1. USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör oluşturulur.
2. VESTEL_D1_Plus_PNL.bin dosyası USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.

Panel "Timing" Dosyası Yükleme
1. USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör oluşturulur.
2. VESTEL_D1_Plus_TMG.bin dosyası USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.

Abi ben çetin kılıboz

İsminizi bilmiyorum benden de yaş olarak büyüksünüz size abi diyerek hitap etmek istiyorum evet bugun sorunu mu hallettim sizin sayenizde tekrardan çok teşekkür ederim.

Fenerbahçe Spor Kulubunde IT çalışıyorum ne zaman yolun düşerse beklerim.

işimden sebep bilgisayar konusunda bilgiliyim bir yardımın dokunur diye söylüyorum.

Abi bana ulaşmak istersen : cetinkiliboz@gmail.com

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
eyvallah arkadaşım pc konularında sizinde yorum ve desteklerinizi bekleriz. inşallah yolumuz düşerse bir çayını içemeye geliriz.bizler karşılıksız yardımlaşıyoruz. kimi dua ediyor kimi beddua inşaallah dua larımız fazladır da beddualarımızı def eder. sıkıntılı olan şu günlerde sizlerden güzel sözler duymak bizlere ilaç gibi geliyor.:ok

C Çevrimdışı

cetinklbz

Yeni Üye
11 Eyl 2019
5
26
eyvallah arkadaşım pc konularında sizinde yorum ve desteklerinizi bekleriz. inşallah yolumuz düşerse bir çayını içemeye geliriz.bizler karşılıksız yardımlaşıyoruz. kimi dua ediyor kimi beddua inşaallah dua larımız fazladır da beddualarımızı def eder. sıkıntılı olan şu günlerde sizlerden güzel sözler duymak bizlere ilaç gibi geliyor.:ok

O zaman Allah Razı olsun abi Rabbim yardımcınız olsun Siteye sürekli girmeye çalışacağım elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım.

C Çevrimdışı

cest19o3

Yeni Üye
13 Eyl 2019
1
32
Arkadaşlar merhaba. Vestel Smart Tv 42fa8200 42" Seri no :7387611 500028

Sorunum su Cihazda netflix yok youtube vs mackolik bile var . Cihaz uzerınden yazılım yuklededım son surum dıyor. Netflix yüklemenin bir yolu yok mu yardımcı olursanız sevinirim.

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
sizin cihazınız faz 3 yani orjinal yazılım 3 ile başlıyor. fakat siz faz 2 yazılımı yüklemişsiniz yüklediğiniz yazılım 2,2,4t bu yüzden almıyor .nand flash programlanması lazım onuda her tamirci yapmıyor.

son hali burda hocam böyleykende almıyor yazılımları :)

son-hali.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sorunum su Cihazda netflix yok youtube vs mackolik bile var . Cihaz uzerınden yazılım yuklededım son surum dıyor. Netflix yüklemenin bir yolu yok mu yardımcı olursanız sevinirim.
hiç bulaşma o işe eline televizyonu alırsın üç gün boyunca sökmediğin yer kalmaz :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

mb96 ana kart mevcut bu karta netfilix yüklenemez android box almanız mantıklı bir çözüm olacaktır

Geri
Üst Alt