S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
panel yazılımı

PQ Dosyası Yükleme
1. USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör oluşturulur.
2. VESTEL_D1_Plus_PNL.bin dosyası USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.
teşekkürler peki ana karttı bilgilere göre full yazılım bulabilirmiyim ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
D Düyel48, size cihaza ait orj. full yazılım ve panel yazılımı verdim .öncesinde yüklediğiniz yazılım profilli ile uyuşmadığından yazılım almayabilir.

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
teşekkürler peki ana karttı bilgilere göre full yazılım bulabilirmiyim ?
panel yazılım dan sonra rengide kurtartık çok şükür :) ama tkgs ve dahili uydu yu görmüyor adım adım doğru yazılımı bulucaz ben :) çok saolun sizden son kez arşivlerinize bakmanızı rica ediyorum ana karta göre full yazılım için Allah razı olsun çok ilgili bir forum

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
S sdnlgu, size vermiş olduğum full yazılımı tekrar yüklemeyi denedinizmi? yazılım almıyorsa uk dan menü4725 tuşlayıp diagnostic içinde factory reset üzrinde ok basıp resetleyin eski yazılıma ait datalar silinsin sonra tekrar full yüklemeyi deneyin

S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
S sdnlgu, size vermiş olduğum full yazılımı tekrar yüklemeyi denedinizmi? yazılım almıyorsa uk dan menü4725 tuşlayıp diagnostic içinde factory reset üzrinde ok basıp resetleyin eski yazılıma ait datalar silinsin sonra tekrar full yüklemeyi deneyin
yükledim ancak yazılımı almadı bir deneyelim sizin dediğiniz gibi deniyorum şimdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yükledim ancak yazılımı almadı bir deneyelim sizin dediğiniz gibi deniyorum şimdi
maalesef bana ilk yolladığınız yazılımı yüklemeye çalıştım factory reset yaparak ancak yazılımı yine almadı

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sdnlgu

Aktif Üye
8 Eyl 2019
64
32
+908502224123 Vestel müşteri hizmetleri WhatsApp numarası na yaz . TV ile ilgili tüm bilgileri paylaş full yazılım istediğinizi söyleyin yardımcı olabilirler. Bir kere denedim bana email den gönderdiler
bu modele yazılım desteği vermediklerini söylediler yerli tv nin yazılımını bile alamıyoruz :)

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,492
73
¿Tiene archivos para 17MB130? Necesito el software completo para recuperar mi TV con MB130.

El televisor no funciona. Tampoco aparece el logo. La luz roja no deja de parpadear. yokoono yokoono TEKNOwest teknovest F fikoloji
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Do you have files for 17MB130? I need the full software to recovery my TV with MB130.

The TV does not work. Neither appears the logo. The red light does not stop flashing. yokoono yokoono TEKNOwest teknovest F fikoloji
For a correct software you also need the panel code.

Geri
Üst Alt