B Çevrimdışı

bogred

Yeni Üye
12 Ağu 2019
1
70
PHILIPS 49PUS6031.
I need FULL software contains 4 files.

• mb120_en.bin
• romBoot.bin
• mb120_PM51.bin
• usb_auto_update_G6.txt

Can someone
help me?
Best regards
bogred

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhabalar, ss-ıptv programı bir gitti bir daha gelmiyor. Factory reset, çekirdek sürüm hepsini denedim ne yaptıysam olmadı. Uygulamayı açıyorum siyah ekran geliyor, öylece kalıyor. Ott player izleyim dedim ondada playlist yükleyemedim bir türlü.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,445
72
PHILIPS 49PUS6031.
I need FULL software contains 4 files.

• mb120_en.bin
• romBoot.bin
• mb120_PM51.bin
• usb_auto_update_G6.txt

Can someone
help me?
Best regards
bogred
The latest software from the manufacturer is not good? With the ok key on the remote control or power on the TV. If it doesn't work try renaming the file in "upg" or "pkg". Please note that the indication "KEY FAIL" may appear. So if there are no problems do not update.

F Çevrimdışı

Fredi67

Yeni Üye
13 Ağu 2019
5
34
Hocam kolay gelsin iyi çalışmalar TEKNOwest teknovest F fikoloji vestel 50pf7175 model için full yazılıma ihtiyacım var seri numarası 7240138 400392

F7A029D1-1204-4282-9483-108E0C440D1E.jpg

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,445
72
Fredi67
Google translate:
Sorun yazılım değil. T-con'daki gama düzeltmesi arızalı. Sorun giderme için bir elektronik ihtiyacınız var.

s-l300.jpg

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

biania

Yeni Üye
12 Nis 2018
20
40
A Ado bey merhaba. daha önce de bir konuda bana yardımcı olmistunuz. yine size isim düştü. benim TV mb100 anakartli. Tivibu kullanmak istiyorum ama bendeki çalışmıyor. sanırım bir güncelleme gelmiş ve bazı modellerde Tivibu çalışmıyor artik. mb100 için güncel bir Tivibu modlamasi yapılabilir mi acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
A Ado bey merhaba. daha önce de bir konuda bana yardımcı olmistunuz. yine size isim düştü. benim TV mb100 anakartli. Tivibu kullanmak istiyorum ama bendeki çalışmıyor. sanırım bir güncelleme gelmiş ve bazı modellerde Tivibu çalışmıyor artik. mb100 için güncel bir Tivibu modlamasi yapılabilir mi acaba
Sevgili adem bu konuda yardımcı olamaz maalesef,çünkü modlama işine hiç karışmaz ,ama ben cevap vereyim ,modlamayla açılsa bile(ikon gelse bile) tvde yazılım desteği yoksa olmaz maalesef,daha önceki sorunda da verdim cevap,bu kartlar artık güncellenen 3.cü taraf yazılımları (kabaca yazdım) ,destekliyebileceğini sanmıyorum şahsen,belki bir kaç ay oynatır-gösterir ama sonra gider(belki dediğim unutulmasın :) )

R Çevrimdışı

robertvd

Yeni Üye
21 Mar 2019
9
52
[QUOTE = "rikols, публикация: 101599, член: 8506"]
Здравей Йокооно,

Някакви новини по този въпрос?
В най-лошия случай мислите ли, че ще успея да завъртя панела на 180 градуса механично?
Значение ще използвам отвертката, за да премахна първо всички винтове и да я завъртя, само за да мога да гледам телевизия?

Наистина е ужасно, че FW се нуждае, аз съм международен клиент.
Натъжава ме.
Искам да кажа, че FW очевидно съществува, тъй като този форум (турски клиенти) е помогнат. :(
[/ Цитат]
здравей риколс.
намерихте ли някакъв софтуер за вашия телевизор и имам нужда от него за същия модел
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

[QUOTE = "rikols, публикация: 101599, член: 8506"]
Радравей Йокооно,

Имате ли новина по този въпрос?
В най-лошия случай мислите ли, че ще успеете да завършите панела на 180 градуса механично?
Знаете ли, че отговаряте на отговорите, за да покриете предварително всички винтове и за да завърша, само за да мога да гледам телевизия?

Наистина е ужасно, че FW се нуждае, аз съм международен клиент.
Натъжава ме.
Искам да кажа, че FW очевидно има, като този форум (турски клиенти) е помогнат. :(
[/ Цитат]
[QUOTE = "rikols, публикация: 101211, член: 8506"]
Благодаря ви за този фърмуер!
Страхувам се, че картината все още е обърната. :(

Всеки друг фърмуер, който може да е полезен, за да върне картината в нормално състояние? :)

IMG_3248.jpg

[/ Цитат]
здравей
R rikols
намерихте ли някакъв софтуер за вашия телевизор и имам нужда от него за същия модел?

Son düzenleme:
yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,445
72
I'm sorry but I can't find anything for usb stick. Only for memories rewritten with the programmer.
Mechanically it is impossible to turn the panel.

S Çevrimdışı

subduer

Yeni Üye
14 Kas 2018
17
38
Full yazılım konusunda yardımcı olabilecek misiniz?
Merhaba, ben Vestel 48ua9300 kullanıyorum. ANAKART MB100 ve V.2.15.25.0 yazılımı yüklü. Yalnız Vewd app store artık çalışmadığı için iptv izleyemiyorum. Buna bir çözüm var mıdır acaba?

IMG_20190810_184850.jpg
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende de aynı anakart var ve aynı sorun olmuştu, yine bu siteden çekirdek yazılımı güncelleyip tivibu, digiturk play falan içeren bir profile dosyası yükledim sorun düzelmişti.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

subduer

Yeni Üye
14 Kas 2018
17
38
Merhaba, ben Vestel 48ua9300 kullanıyorum. ANAKART MB100 ve V.2.15.25.0 yazılımı yüklü. Yalnız Vewd app store artık çalışmadığı için iptv izleyemiyorum. Buna bir çözüm var mıdır acaba?

IMG_20190810_184850.jpg
KAÇ GÜNDÜR BEKLİYORUM, MADEM YARDIMCI OLMAYACAKSINIZ NEDEN BAŞLIK AÇIP TALEP TOPLUYORSUNUZ? GENEL BİR ELEŞTİRİ DEĞİL SADECE BU BAŞLIK İÇİN SÖYLÜYORUM.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri