T Çevrimdışı

tahaeymen

Yeni Üye
13 Şub 2019
14
38
selam sizin tv için en güncel sürüm https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/ sayfasında 17MB100_34.25 , yine aynı sayfada core, çekirdek yükleme anlatımı mevcut
F fikoloji öncelikle ilginiziçin teşekkür ederim fakat işlemlerin hepsini tekrarladım bütün usblerde tek tek denedim iki farklı formatlanmış usb de denedim işlem olmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ilginize çok teşekkür edeceğim yaptıktan sonra deneyimlerimi yazacağım iyi günler
F fikoloji Üstadım öncelikle çok teşekkür ederim fakat tv hiç bir şekilde usb yi görmüyor olmadı farklı fat32 usb lerde denedim ama yok menü 1505 işini çözemedim ama ok basılı açtığımda hiç birşey olmadı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
_20190215_215458.jpg
core linki
core yükleme anlatımı

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
yazılımı mboot lu yapmışdım ok tuşunu 15 sn basılı tutup denermisin. önce mboot yüklenecek
Ustad flas bellek data alisverisi yaptigi anda uzerindeki led yaniyordu .tv ye yazilim atarken hic bir sekilde flash bellegin ledi yanmiyor.yani usb bellegi gormuyor.halbuki guncelkemeyi ayni flash ile yaptim .flash saglam ama tv boot etmiyor yada flash i gormuyor.tv yi fise takip uk dan komut vermedigimde tv ledi yavas yanip sonuyor.uk dan ok ile baslattigimda hizli yaniyor ama yazilumi almiyor flash i gormuyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Ustad flas bellek data alisverisi yaptigi anda uzerindeki led yaniyordu .tv ye yazilim atarken hic bir sekilde flash bellegin ledi yanmiyor.yani usb bellegi gormuyor.halbuki guncelkemeyi ayni flash ile yaptim .flash saglam ama tv boot etmiyor yada flash i gormuyor.tv yi fise takip uk dan komut vermedigimde tv ledi yavas yanip sonuyor.uk dan ok ile baslattigimda hizli yaniyor ama yazilumi almiyor flash i gormuyor.
Farklı bellekle denesen,köydeki mb97 kartlı tv bendeki hiç bir belleği okumadı,sonunda 2.5 harddiskim var,içinde dıy filmler var,ona attım yazılımı ve yükledi,hatta sdkart okuyucuyu da denemiştim (arabada müzik dinlediğim) onu da görmedi ama harddiskten yükledi.,denesen acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji öncelikle ilginiziçin teşekkür ederim fakat işlemlerin hepsini tekrarladım bütün usblerde tek tek denedim iki farklı formatlanmış usb de denedim işlem olmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji Üstadım öncelikle çok teşekkür ederim fakat tv hiç bir şekilde usb yi görmüyor olmadı farklı fat32 usb lerde denedim ama yok menü 1505 işini çözemedim ama ok basılı açtığımda hiç birşey olmadı
usb yi takıp, kumandadan menü tuşuna basın, ardından rakam tuşlarında 1505 yazın, yazılım yükseltinmi sorusu sorulacaktır. ok dediğinizde yükleyecektir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
V.5.7.30 QUI yukledim çöktu.full yazilim da yemiyor.diger usb girisleride denedim farkli usb bellekte denedim üstad.flash i gormuyor...spi yi sokeyim dedim demir gibi lehimlenmis sokemedim.o bana bakiyo ben ona :)
Srvis kaydi actirayimmi malum kart ile oynandi...
tüh,keşke kartla oynamasaydın,bence servis kaydı aç,yani ben olsam açardım direk, elleme bari fazla (gerçi ne kalmış ki ellemedik :) )
M mesutank, full
Eyv abi elimde var bu yazilim yemiyor...
M mesutank, bunu indir tekrar yüklemeyi dene
full yazılımmı atmıştın mesutank?

Adsiz6f356aff34b93458.png

merhaba şunu denermisin

M Çevrimdışı

Mahir1234 

Yeni Üye
17 Şub 2019
29
29

merhabalar,
ben netflix ile ilgili ui-800-2 hatası alıyordum ve bu konu hakkında D Labnet hocamla görüştüm sağolsun çok yardımcı oldu kendisi ilerleme kaydettik ve şu an ki son durum netflix'i kim izliyor menüsüne kadar gelip donuyor ve uygulamadan çıkıyor bunu hata için full yazılımı denememi tavsiye etti.
F fikoloji TEKNOwest teknovest hocam full yazılım için yardımcı olabilir misiniz full yazılım bu sorunu çözer mi yazılım için neler gerekli
teşekkürler

Geri
Üst Alt