KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
F fikoloji hocam yazılımı indirdim yükleme adımlarını anlatıldığı gibi takip ettim ok tuşuna basıyorum fişi takıyorum ışık hızlı yanıp sönmesini bekliyorum ama yüklemeye geçmiyor vestel yazısı geliyor kapanıyor tv Adem Helvacı Ado hocamın mb130 full yazılım yükleme videosu var acaba bu benim mb100 içinde bir çözüm varmıdır yada aynı işlem benim tv içinde geçerli olabilirmi bu konuda yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalar. not farklı 3 USB de denedim sonuç alamadım.

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
TEKNOwest teknovest hocam maalesef 10 adet. Flash bellek var hepside 2.0 destekli tv de USB girişi fark yaratabilir düşüncesiyle her 2 girişide denedim sonuç alamadım.

J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
slm forum vestel mb90 serisi tvye sitedeki yazılımı atmaya çalıştım yükseltme başladı dedi 1-den 100 kadar saydı kapandı hızlıca led ışığı yandı 30 sn sonra normal stndbye geçti 5 dk bekletim tv açılmadı fişi çekip taktım malesef stndbyda kaldı bunun kurtarma yazılımı mevcutmu acil olarak

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Full yazılım D Labnet hocam ama 2 farklı USB denememe rağmen sonuç olumsuz maalesef yükleme işlemi olmuyor adımları takip ettiğim halde ışık hızlı yanıp sönmüyor☹️

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Full yazılım D Labnet hocam ama 2 farklı USB denememe rağmen sonuç olumsuz maalesef yükleme işlemi olmuyor adımları takip ettiğim halde ışık hızlı yanıp sönmüyor☹
Hocam dediğim usb porta taktınız mı? Flash diskiniz fat32 formatlı mı? ve full yazılım içerisinde 3 ya da 4 dosya olması lazım öyle mi?

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
D Labnet hocam Doğrudur Hocam fat32 5 dosya var birisi txt. dediğiniz USB ye taktım beyaz akıllı USB yi çıkardım yazılımlı olanı taktım yükleme gerçekleşmiyor hızlı yanıp sönmüyor ışık

986282AC-F95C-43D5-95BB-FFDC72552491.jpg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt