M Çevrimiçi

metinpasa

Yeni Üye
18 Eki 2024
2
40
1000060763.jpg
ekran ters dönüyor 4725 servis menüsünde panel ayarlarını bulamadım aklıma yazılım yüklemek geldi televizyonda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yazılım rica edebilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

acayipadam

Yeni Üye
13 Kas 2018
16
43
Yazılım yüklendi. Fakat yine sorun devam ediyor. Sadece tv kapatma düğmesine basinca kapaniyor. Acaba bu mb95 kartlarda kumandadan düğmeye basılınca kırmızı ışık tepki vermiyor mudur? Eğer öyleyse ledler arızalı olabilir mi? (Ekrana ışıkla bakınca silik görüntü veya logoyu da göremedim ayrıca). Ne tavsiye edersiniz?

Bir müddet sonra tekrar iyice bir kontrol edeyim dedim cihazı açtim ve nedenini anlayamadığim şekilde logo geliyor ve silik gorüntü var. Ledleri değiştirip sonucu bildiririm.
Sorun çözüldü. LVDS kablosunun karta takılan kısmında temassızlık varmış temizleyip taktığımda tv sorunsuz çalıştı. Desteğiniz için teşekkür ederim.

M Çevrimiçi

metinpasa

Yeni Üye
18 Eki 2024
2
40
1000060763.jpg
ekran ters dönüyor 4725 servis menüsünde panel ayarlarını bulamadım aklıma yazılım yüklemek geldi televizyonda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yazılım rica edebilirmiyim

1000060763.jpg
Bu konuda yardım alma şansım varmı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,667
Geri
Üst Alt