M Çevrimdışı

mgn1905 

Aktif Üye
23 Ara 2020
79
27
Ustalar merhabalar. Bu televizyonun sıkıntısı şu; Ledi start versiğimde yanıp yanıp sönüyor, tv tv açılmıyor. Uygun yazılımı size zahmet atabilir misiniz?

20240929_214653.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,562
kolay gelsin vestel smart 50PF7070 ÜZERİNDEKİ ANAKART 17MB95 DAHA ÖNCE ANAKART DEĞİŞTİRİLMİŞ ESKİ ANAKARTI BİLMİYORUM. AÇILIRKEN FİNLUX YAZISI GELİP GİDİYOR SONRA 15 SN KADAR ÇALIŞIP CİHAZ KAPANIYOR. KURTARMA YAZILIMINI BULABİLİR MİSİNİZ RESİMLERİ EKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN.

WhatsApp-Image-2024-09-25-at-12.18.23-1.jpg
WhatsApp-Image-2024-09-25-at-12.18.23.jpg
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,562
BU YAZILIMIDA ATTIM FAKAT HİÇ IŞIK YANIP SÖNMEDİ AYRICA VESTEL YERİNE FİNLUX YAZISI GİDİP GELİYOR VE LEDLER SÖNÜKKEN EKRAN İÇİNDE YAZILAR MEVCUT YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
Öncelikle küçük harflerle yazın ledler sönükken ekran içinde yazılar mevcut yazmışsınız tv de led veya besleme kartı arızası var. Yazılım çözüm değil

S Çevrimdışı

starboss

Yeni Üye
5 Eyl 2024
17
74
Ne zaman sorduğunu bilmiyorum ben genelde foruma gece giriyorum,hatta bunu sana bizim sevgili tobacco tobacco da yazmıştı "teraspy abim gece girer" diye,bu güne kadar yüzlerce kişinin tv sini sabaha kadar kalsam da mutlaka geri getirtmişimdir,işlemi yapanlar da tabii ki yazılımcı değillerdi :) Ancak problemi yaşayan ve soran kişi ben olsaydım bana verilen dosyayı karşılaştırırdım mutlaka ,bu arada ne yaptığımı nasıl yaptığımı asla saklamadım yaptıklarımı da 3 dilde anlattım web sitemde ( burada değil) ,zaten saklasaydım kendime saklar bundan da para kazanırdım arkadaşlarımın dediği gibi :)
Tekrar etmem gerekirse, keşke öyle cevaplamayıp "kardeşim dosyayı yükledim olmadı" deseydin çok daha iyi olurdu.

Bu arada tobacconun cevaben linkini de vereyim :

Kolaylıklar diliyorum.
How about master yokoono yokoono :alala
Merhaba teraspy
Vestel MB 140 panel için ters görüntü olayını çözmeye çalışmıştık İstanbul dışında işlerim Dolayısıyla sizlerle irtibat kuramadım sizin panel dosyasında yapmış olduğunuz düzeltme dosyası Maalesef işe yaramadı görüntü halen ters duruyor.

Merhaba teraspy
Vestel MB 140 panel için ters görüntü olayını çözmeye çalışmıştık İstanbul dışında işlerim Dolayısıyla sizlerle irtibat kuramadım sizin panel dosyasında yapmış olduğunuz düzeltme dosyası Maalesef işe yaramadı görüntü halen ters duruyor.

S starboss,
Ne zaman sorduğunu bilmiyorum ben genelde foruma gece giriyorum,hatta bunu sana bizim sevgili tobacco tobacco da yazmıştı "teraspy abim gece girer" diye,bu güne kadar yüzlerce kişinin tv sini sabaha kadar kalsam da mutlaka geri getirtmişimdir,işlemi yapanlar da tabii ki yazılımcı değillerdi :) Ancak problemi yaşayan ve soran kişi ben olsaydım bana verilen dosyayı karşılaştırırdım mutlaka ,bu arada ne yaptığımı nasıl yaptığımı asla saklamadım yaptıklarımı da 3 dilde anlattım web sitemde ( burada değil) ,zaten saklasaydım kendime saklar bundan da para kazanırdım arkadaşlarımın dediği gibi :)
Tekrar etmem gerekirse, keşke öyle cevaplamayıp "kardeşim dosyayı yükledim olmadı" deseydin çok daha iyi olurdu.

Bu arada tobacconun cevaben linkini de vereyim :

Kolaylıklar diliyorum.
How about master yokoono yokoono :alala
Merhaba Bir müddetdir İstanbul dışında olduğum için Forum'a giremedim. Vestel mb140 panel ters görüntü için uğraşmıştık gönderdiğiniz Yeni panel dosyası ile görüntü düzelmedi halen ters.
Bu arada panel dosyası nasıl gönderiliyordu unutmuşum.yeniden size göndermek için ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Burakkk0

Yeni Üye
30 Eyl 2024
3
30
Merhaba hı level televizyon bir anda açılmadı ekrandaki toplar dönüp duruyor hı level yazısı çıkıyor fakat açılmıyor rica etsem yardımcı olur musunuz

6DAF6F15-9727-4DCE-8EDB-0DCD05356D4B.jpg

Merhaba ekran dönüp duruyor açılmıyor uygun yazılım için yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt