6 Çevrimdışı

60sefa60

Yeni Üye
11 Ara 2020
8
25
IMG_3291a7f3476ed669ec37.jpg

Merhaba kolay gelsin vestel led tv siyah ekranda kalıyor logo yok led ler yanıyor yazılımı çökmüş bu tv için yazılım verebilir misiniz şimdi den teşekkür ederim değerli ustalarım

M Çevrimdışı

myilmazefn

Yeni Üye
12 Şub 2019
2
44
Servis menüyü açmak için nasıl tuşlama yapıyorsun :alala
Sıkıntı orda hocam zaten servis menüyü hiç açmıyor.... sadece menüden 1505 yazınca yeni yazılım yükleme yazısı çıkıyor... yalnız okey tuşu çalışmayınca ona da evet hayır diyemiyorum...televizyon bi garip oldu..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,853
IMG_4537.jpg

Merhabalar kıymetli forum üyeleri, 55UA9600 Vestel markalı televizyonumu ilk başta aldığımda memnundum. Malesef güncelleme aldıktan sonra kendi kendine açılmaları, yavaşlamaları, uygulamalara girememe, açılışta Vestel yazısında kalması, geç açılması gibi sorunlar oluştu. Fabrika ile gelen sürüme geri dönenmyorum. İlk sürümü sanırım Android 9 sürümü olması lazım. Mevcut yazılım sürümü ise Android 11 v1. 15. 2. 0. Fabrika ile gelen yazılım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Cihazım hiç servis görmedi. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Kullanıcılar için gizli metin: By_Trol 

6 Çevrimdışı

60sefa60

Yeni Üye
11 Ara 2020
8
25
Ustalarım bir hata oldu verdiğiniz kurtarma yazılımını kullanmadan önce acaba hattamı sıkıntı var dedim başka yayın verdim ses geldi ancak görüntü yok ekranda çatlakta yok resimde görüldüğü gibi ledlerde yanıyor

image4435d5754b8b99a8.jpg

imagefa23ecff8051a2db.jpg

Değerli tavsiye fırmu kullanıcıları sorunu buldum yazılımsan değil tamamen kullanıcı hatası resimde görülen tv ayağının vidaları orjinal değil kaybedildiği için ona benzer ama uzun vida takılmış bundan dolayı tv kartına baskı yaptığı için görüntü vermemiş vidaları sökünce görüntü geldi

Buda bir deneyim oldu teşekkür ederim herkese

image7466e26a97202f43.jpg

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,853
IMG_4537.jpg

Merhabalar kıymetli forum üyeleri, 55UA9600 Vestel markalı televizyonumu ilk başta aldığımda memnundum. Malesef güncelleme aldıktan sonra kendi kendine açılmaları, yavaşlamaları, uygulamalara girememe, açılışta Vestel yazısında kalması, geç açılması gibi sorunlar oluştu. Fabrika ile gelen sürüme geri dönenmyorum. İlk sürümü sanırım Android 9 sürümü olması lazım. Mevcut yazılım sürümü ise Android 11 v1. 15. 2. 0. Fabrika ile gelen yazılım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Cihazım hiç servis görmedi. Şimdiden teşekkür ediyorum.
full yazılım verildi Bildirim çanını kontrol edin.

Geri
Üst Alt