W Çevrimdışı

Wanted0006

Yeni Üye
3 Ocak 2019
13
38
sizin o zaman full değil çekirdek yani core güncellemeye ihtiyacınız var.
önce menü tuşuna basıp 4725 yapıp ekran resmini çekiniz.
ardından core güncelleme linki : [Gizli içerik]
bu yazılımı aynı yöntemle yüklemeyi deneyiniz. sonra tekrar menü 4725 yapıp versiyon değişmiş mi bakın.
bu yazılımda da düzelmesse tahminimçe besleme yani güç kartınızda kondanstörlerde sorun var. tabi bu tahmin görmeden bişey diyemem.
umarım sorun düzelir. eğer servis yolu gözükürse masrafı çok olursa değmeyeceğini unutma yenisini alman daha mantıklı :ok
İyi akşamlar ustam uzun bi süre geçti konuyla ilgili yazamadım bu yükleme sonrasıda problem devam etmekte zor açılıyo hala bişey daha sormak istiyorum youtube ve diğer yerlere giriş yapmıyo açmıyo acaba o kısım içinde güncelleme gerekiyormu internet kablo ile bağlı tv ye.

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
hayırlı akşamlar 40 nx600 nexson tv var mb96 anakartli sitedeki birkaç yazılım denedim olmadı kiminde ekran ters kiminde renk kayması kiminde hiç açılmadı şimdi vestel yazılımı yüklü ekranda titreme var birazda takilma full yazılım lazım en güncel olan hangisi müşteri hizmetleri v376s dedi bir türlü göndermediler https://resim.tavsiyeforumu.com/image/RVg6i
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji,

Adem Helvacı Ado

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

grumete

Yeni Üye
20 Ocak 2019
6
57
G grumete,
Is possible install Amazon Prime Video in this tv?
DIGIHOME
48300UHDLEDCNTD
SN: 7538031 600079

WP_20190120_19_20_32_Pro.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba REGAL TV SN:7059088 -300317 Yazılım mevcutmu?Teşekkür ederim.
selam,
full yazılımınız:
yükleme anlatım: Tıklayınız
core güncelleme linki :
önce full sonra core yazılımını yükleyin.
not cihazınız mb9X şasedir. cihazınızda arıza yoksa yazılım tavsiye etmiyoruz. cihazınız x nedenden çökeb,ilir bundan tavsiye formu mesul değildir. Yazılımlar orjinaldir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hayırlı akşamlar 40 nx600 nexson tv var mb96 anakartli sitedeki birkaç yazılım denedim olmadı kiminde ekran ters kiminde renk kayması kiminde hiç açılmadı şimdi vestel yazılımı yüklü ekranda titreme var birazda takilma full yazılım lazım en güncel olan hangisi müşteri hizmetleri v376s dedi bir türlü göndermediler https://resim.tavsiyeforumu.com/image/RVg6i

F fikoloji,

Adem Helvacı Ado
selam,
full yazılımınız:
core güncelleme yazılımınız:
yükleme anlatım: Tıklayınız

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İyi akşamlar ustam uzun bi süre geçti konuyla ilgili yazamadım bu yükleme sonrasıda problem devam etmekte zor açılıyo hala bişey daha sormak istiyorum youtube ve diğer yerlere giriş yapmıyo açmıyo acaba o kısım içinde güncelleme gerekiyormu internet kablo ile bağlı tv ye.
o zaman servisten destek alın, yada android box alın kafanız rahat olsun :)

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Geri
Üst Alt