cemozel Çevrimdışı

cemozel

Yeni Üye
17 Ara 2018
7
40
7E12A27A-F6D6-4DC5-8B9A-AC15AB70D1DD.jpg

mb100 anakart full yazilimi vestel driver’da bulamadim. TV’ye profil yukledim, netflix puhutv vs sorunsuz oldu ama bu sefer dlna ve vestel smart uygulamasi (telefon) calismiyor. tekrar full yazilim ile sifirlayip, guncel core yukleyerek orjinaline sadik birakmak istiyorum. yardimci olabilirseniz sevinirim. Simdiden cok tesekkurler.

F fikoloji TEKNOwest teknovest Ben bu cihaza full yazilim bulamiyorum, bunu duzeltebilmemin baska bir yolu var mi? orjinal sw-hw profillerini bulup yuklemek gibi mesela? Keske yedegini alabilseymisim, hic aklima gelmedi.. MB100 anakart simdi mb211 gorunuyor, fabrika ayarlarina da donsem duzelmiyor.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
K Çevrimdışı

Kararlıyım

Yeni Üye
20 Ocak 2019
16
44
S.aleyküm ben vestel yaklaşık 1 ay önce 50ud8400 aldım yazlım güncelleme yapmıyorum smart tv eksik geldi bana ve ss ip tivde stesinde hazıladasğım belge 0 kb çıkyor bana bu konularda yardım edecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum hayırlı forumlar

ftekinsen Çevrimdışı

ftekinsen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
9
36
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

Hocam merhaba,

mb130 smartsız tv ye uygun yazılım hangisidir ?

B Çevrimdışı

burak1111

Yeni Üye
20 Ocak 2019
1
38
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.
Merhaba REGAL TV SN:7059088 -300317 Yazılım mevcutmu?Teşekkür ederim.

G Çevrimdışı

grumete

Yeni Üye
20 Ocak 2019
6
57
Is possible install Amazon Prime Video in this tv?
DIGIHOME
48300UHDLEDCNTD
SN: 7538031 600079

Geri
Üst Alt