M Çevrimdışı

Monty

Yeni Üye
19 Ara 2023
17
28
cihaz hiç tepki vermiyor mu? Logo geliyor mu, güç ışığı yanıp sönüyor mu.?
Hocam ilk mesajımda belirtmiştim ama karıştı galiba. 110s takılı iken sadece standby ışığı yanıyor başka hiç bir tepki yok. 110'u taktığımda logo geliyor ve gidiyor.

V Çevrimdışı

veyselasci56

Yeni Üye
8 Haz 2024
1
22
Merhabalar sevgili arkadaşlar. Elimde fotoğraftaki bilgilerde bir cihazım var cihaz sadece güç tuşuna bastığımda açılıyor, 15-20 saniye standby ışığı yanıp sönüyor. Ekrana vestel logosu geliyor ancak sonra kapatıp tekrar açıyor ve tekrar aynı sıkıntı devam ediyor. Acaba tam sürüm yazılımla bu sıkıntıyı halledebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim

IMG_2876.jpg

B Çevrimdışı

bemalsterk

Yeni Üye
4 Eki 2022
37
31
Tv nin garantisi sınırda vakit kaybetmeden servisten destek alın
Cok tesekkur ederim efendim iyi çalışmalar

Merhaba paylaşımınız için cok teşekkür ederim. Açılışta vestel yazısından sonra kapanma sorunum düzeldi tv düzgün açılıyor.
Not: elimde var olan 8 gb lık flashlarda denedim yazılımı atmadı. Fakat Paylaştığınız full yazılımı16 gb lik bir flasha atıp tekrar deneyince yazılımı yükleyebildim.
Çok teşekkür ederim sonucu en kısa sürede sizinle paylaşacağım iyi çalışmalar

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Merhabalar sevgili arkadaşlar. Elimde fotoğraftaki bilgilerde bir cihazım var cihaz sadece güç tuşuna bastığımda açılıyor, 15-20 saniye standby ışığı yanıp sönüyor. Ekrana vestel logosu geliyor ancak sonra kapatıp tekrar açıyor ve tekrar aynı sıkıntı devam ediyor. Acaba tam sürüm yazılımla bu sıkıntıyı halledebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim

IMG_2876.jpg
kurtarma yazılımı verildi.

R Çevrimdışı

Rumelili

Yeni Üye
28 Mar 2021
27
61
dfcc55f8d1bb521a3029605145c90e5e.jpg

selam tv nin arızasısı stanbay ışığının üç tam bir yarım yanıyor tv açılmıyor sizden ricam kurtarma yazılımı verebilirmisiniz teşekürler

Geri
Üst Alt