E Çevrimdışı

enginburan

Yeni Üye
14 Mar 2024
3
42
Evet kırmızı ışık yanıp sönuyor sol attta kumandaya basar gibi

Kurtarma yazılımı verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.
Hangi dosyayı indirmem gerekiyor bilemedim. 13 adet dosya var

Tamm çözdüm :) indirdim şu an

Tamm çözdüm :) indirdim şu an
Tammdır sorun sayenizde çözülmiştür. Süpersiniz. Kurulumu tamamlıyorum şu an 👏👏👏👏
Bugun servis 2800 TL fiyat istedi valla.

image63a4c8afa3201381.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mehmetcelik

Yeni Üye
26 Ara 2023
8
29
3-5 ay önce gelen güncelleme ile android 11 e geçtim geçeli çok fazla donuyor acaba sürümü düşürme şansımız var mı eski sürümü çok daha iyiydi bu arada anakart değişti bir kere ondan dolayı da yapmis olabilir
10000153751d4fe59b4d99baf1.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
3-5 ay önce gelen güncelleme ile android 11 e geçtim geçeli çok fazla donuyor acaba sürümü düşürme şansımız var mı eski sürümü çok daha iyiydi bu arada anakart değişti bir kere ondan dolayı da yapmis olabilir
10000153751d4fe59b4d99baf1.jpg
Mesajı birden fazla konuya kopyalayıp yapıştırmayın!

Şu an için downgrade ile ilgili bir yazılım çıkmadı. Güncelleme yoluyla zaten olmaz. Full yazılımda ise büyük OTA güncellemesi olduğu için zaten eski versiyonda kalamayacaksınız. :bilmiyom

M Çevrimdışı

mehmetcelik

Yeni Üye
26 Ara 2023
8
29
Mesajı birden fazla konuya kopyalayıp yapıştırmayın!

Şu an için downgrade ile ilgili bir yazılım çıkmadı. Güncelleme yoluyla zaten olmaz. Full yazılımda ise büyük OTA güncellemesi olduğu için zaten eski versiyonda kalamayacaksınız. :bilmiyom
peki ne yapmamı tavsiye edersiniz hocam tv acayip donuyor

U Çevrimdışı

ugur19

Yeni Üye
14 Mar 2024
1
20
hocam selam anakart değişikliği yapılmadı benım sorunum tvye yazılım yuklerken bır sorunla karsılastım ve tv duzgun bır sekılde acılmadı sızden kurtarma yazılımı ıstesem düzelirmi mb97 98

hocam merhaba benım sorunum oncesınde mb97 98 e update yaoarken tv gerı duzgun bır sekılde acılmadı sızden kurtarma mb 97 98 yazılımı talep etsem sorun cozulurmu suan tv vestel yazısı gelıyor fakat sıstem acılmıyor sımdıden tesekkurler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
hocam selam anakart değişikliği yapılmadı benım sorunum tvye yazılım yuklerken bır sorunla karsılastım ve tv duzgun bır sekılde acılmadı sızden kurtarma yazılımı ıstesem düzelirmi mb97 98

hocam merhaba benım sorunum oncesınde mb97 98 e update yaoarken tv gerı duzgun bır sekılde acılmadı sızden kurtarma mb 97 98 yazılımı talep etsem sorun cozulurmu suan tv vestel yazısı gelıyor fakat sıstem acılmıyor sımdıden tesekkurler
Konunun ilk mesajını okuyunuz yapmanız gerekenler orada yazıyor.

M Çevrimdışı

merkez7000

Yeni Üye
15 Mar 2024
19
39
IMG_20240314_220803_300.jpg

Günaydın kırmızı ışık yanıp sönüyor tv açılmıyor desteğinizi rica ederim tv duvara montaj olduğu için kutu üzerinden çektiğim resim umarım yeterli olur. Sota Sota yardımınızı rica ederim

Geri
Üst Alt