teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Y Yagmurerdem
1- Usbyi FAT32 formatla,içi boş olsun hatta mümkünse 1-2 usb bellekte dene yüklemeyi,bazen usb bellek sorun yaratıyor
2- Acele etme,zipten dosyaların hepsini çıkart,eğer dosyalar bir klasörün içindeyse ,klasörden de çıkatıp " USB Belleğe " kopyala
3- Fişi çek,Belleği tvye tak kumandayı tv alıcı gözüne (tv önüne) OK tuşuna basılı tutarak fişi tak
4- Kumandadan OK hemen bırakma,içinden 13-18 saniye say,tv ön ledi önce tepkisiz kalacak,sonra pıt pıt yapacak,ardından araba flaşörü gibi yanıp parlak sönecek
6- O zaman kumandayı bırak,5 dakika bekle,açılış gelecektir mutlaka.

Y Çevrimdışı

Yagmurerdem

Yeni Üye
9 Ocak 2019
5
34
Y Yagmurerdem
1- Usbyi FAT32 formatla,içi boş olsun hatta mümkünse 1-2 usb bellekte dene yüklemeyi,bazen usb bellek sorun yaratıyor
2- Acele etme,zipten dosyaların hepsini çıkart,eğer dosyalar bir klasörün içindeyse ,klasörden de çıkatıp " USB Belleğe " kopyala
3- Fişi çek,Belleği tvye tak kumandayı tv alıcı gözüne (tv önüne) OK tuşuna basılı tutarak fişi tak
4- Kumandadan OK hemen bırakma,içinden 13-18 saniye say,tv ön ledi önce tepkisiz kalacak,sonra pıt pıt yapacak,ardından araba flaşörü gibi yanıp parlak sönecek
6- O zaman kumandayı bırak,5 dakika bekle,açılış gelecektir mutlaka.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim fakat 1 dkyı geçgin ok tuşunu basılı tuttum stant buy hala yanmadı en son bıraktım hala ısık gelmiyor ama bişeye basmadan fişi taksam sürekli stant buy yanıp sönüyor ne yapmam gerekiyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yanıtınız için çok teşekkür ederim fakat 1 dkyı geçgin ok tuşunu basılı tuttum stant buy hala yanmadı en son bıraktım hala ısık gelmiyor ama bişeye basmadan fişi taksam sürekli stant buy yanıp sönüyor ne yapmam gerekiyor
bende yazilimin yüklenmeye baslamasi islemi fisi taktiktan 20 25 sn sonra lamba hizli yanip sönmesiyle basliyor(yükleme islemini 2 ay icinde en az 15 kez uyguladim).ya islemi yaparken gözden kacirdiginiz bir asama var ya da farkli usb kullanmaniz lazim ve usb nin mutlaka f32 ile formatlanmasi lazim.

T Çevrimdışı

türkmen.60

Yeni Üye
8 Ocak 2019
8
35
iyi akşamlar tv de youtube uygulamasını açamıyorum donuyor İnternete giriyor ama çok yavaş en son 2013 de girmiştim nete vs skıntı yoktu ne yapmalıyım yardım edin lütfen ?

IMG_20190109_210508.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Sevgili T türkmen.60 ;
Tv 9060,MB95 diye biliyorum,eğer kartını doğru hatırlıyorsam hiç uğraşma bu modelle,zaten bildiğim yazılım da yok atık bu modellere (benim modele de tabii)

A Çevrimdışı

attilaa0

Yeni Üye
22 Ara 2018
17
47
Merhaba! I need full firmware for JVC LT32VH52K ,led is just blinking.
If you don't have original with JVC logo ,you can upload any other version ,SEG,VESTEL,Telefunken,Hitachi etc...
Thanks!

2d5f29bad51071a22.jpg

14287b72efe29c618.jpg

Geri
Üst Alt