M Çevrimdışı

mhmynrllhbyr

Yasaklı Üye
7 Kas 2021
36
32
Merhaba bu televizyon ilk açılışında regal logo gelip kapanıyor sadece stanby ışığı yanıyor.Bu televizyonun full yazılımı gönderebilirmisiniz.Kolay gelsin.
seri:7972619 800145

2322.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba bu televizyon ilk açılışında regal logo gelip kapanıyor sadece stanby ışığı yanıyor.Bu televizyonun full yazılımı gönderebilirmisiniz.Kolay gelsin.

2322.jpg
Kurtarma yazılımı verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.

Önemli not: Nickinizi en kısa zamanda değiştirme talebinde bulunup anlamlı bir nick edinin. Aksi taktirde yardımcı olunamayacaktır.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mhmynrllhbyr

Yasaklı Üye
7 Kas 2021
36
32

2322.jpg

2322.jpg
merhaba hocam tv tamirciyim kurtarma yüklendim olmadı farklı 17mb140 yazılım yüklendim ekran siyah görünüyor.Bu seri numarasında ait full yazılım sizde varmı.Kolay gelsin.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
merhaba hocam tv tamirciyim kurtarma yüklendim olmadı farklı 17mb140 yazılım yüklendim ekran siyah görünüyor.Bu seri numarasında ait full yazılım sizde varmı.Kolay gelsin.
Kurtarma yazılımını buradan temin etmemişsiniz. Full yazılım verildi. Bir daha üzerinde orijinal olmayan yazılım denediğiniz cihazı mutlaka bildirin. Yaptığınız yüklemeler nedeniyle orijinal yazılımı yükleyemeyebilir ya da cihazı düzeltemeyebilirsiniz.

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,573
73
günceli varmıdır? link çalışmıyor
Panel profile:
MB1XX ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsur, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine pq isimli bir klasör ile yerleştirilir
PQ isimli klasör içerisindeki yazılımlara sahip bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
TV yeniden açıldığında ekran düzelmiş olur
(Bazı istisna durumlarda Profile dosyalarında olduğu gibi TV yi kapattıktan sonra fişi çekip, stby ışığı sönene kadar beklemeniz gerekebilir.)

P Çevrimdışı

prof1017

Yeni Üye
11 Ocak 2022
17
32
Panel profile:
MB1XX ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsur, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine pq isimli bir klasör ile yerleştirilir
PQ isimli klasör içerisindeki yazılımlara sahip bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
TV yeniden açıldığında ekran düzelmiş olur
(Bazı istisna durumlarda Profile dosyalarında olduğu gibi TV yi kapattıktan sonra fişi çekip, stby ışığı sönene kadar beklemeniz gerekebilir.)
teşekkür ederim sayenizde düzelttim kolay gelsin hayırlı işler

Y Çevrimdışı

yigit1807

Yeni Üye
5 Mar 2024
3
31
Vestel 55ua8300 model televizyonumda bugün görüntü birden gitti. Televizyonda ses var. fişi çıkarıp taktığımda vestel logosu çok kısa süreliğine geliyor sonra tv de açılıyor ama görüntü yok. yazılımı yeniden güncellemem işe yarar mı acaba. yararsa yazılım talep ediyorum.

IMG_20240305_205235.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,858
Vestel 55ua8300 model televizyonumda bugün görüntü birden gitti. Televizyonda ses var. fişi çıkarıp taktığımda vestel logosu çok kısa süreliğine geliyor sonra tv de açılıyor ama görüntü yok. yazılımı yeniden güncellemem işe yarar mı acaba. yararsa yazılım talep ediyorum.

IMG_20240305_205235.jpg
Ses varken tv ekranına fener tutun ve görüntü var mı kontrol edin.

Y Çevrimdışı

yigit1807

Yeni Üye
5 Mar 2024
3
31

IMG_20240305_205235.jpg

Ses varken tv ekranına fener tutun ve görüntü var mı kontrol edin.
Çok kısık olsa da var hocam ne yapmam gerek. Ama panelden olsa ilk açılışta Vestel logosu gelmez diye düşünüyorum gayet parlak bir şekilde logo gelip hemen gidiyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,858

IMG_20240305_205235.jpg

Çok kısık olsa da var hocam ne yapmam gerek. Ama panelden olsa ilk açılışta Vestel logosu gelmez diye düşünüyorum gayet parlak bir şekilde logo gelip hemen gidiyor.
Sorun Led kaynaklı.

Geri
Üst Alt