T Çevrimdışı

TommyData

VIP
13 May 2018
45
50
IMG_2232.jpg

usb_auto_update_G36.txt

D Çevrimdışı

duganciemrah

Yeni Üye
4 Mar 2024
2
74
merhaba 32 HB5000 tv güç tuşuna birden fazla basilmasindan dolayı tv logo ekrana kadar gidip geliyor 2 sefer sonra komple gidiyor. Hangi yazilimi indirmem gerekir. Yardımcı olur musunuz?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
IMG_2232.jpg

usb_auto_update_G36.txt
Hello everyone,

long time no see, hope you all are doing well.

I got a new Vestel TV - so I am looking for a full firmware for the newer 17MB181TC boards.
As it seems the profiles can't be downloaded anymore.
Do we know already how to log into these boards ?

Cheers TommyData
Yeni nesil anakartlarda profil dosyası almanız, düzenlemeniz ve geri yüklemeniz kısıtlanmıştır. Yazılıma ulaşsanız bile düzenleme yapılmış dosyayı yükleyemezsiniz. :bilmiyom

Ömer Genç Çevrimdışı
24 May 2018
111
44
Hello everyone,

long time no see, hope you all are doing well.

I got a new Vestel TV - so I am looking for a full firmware for the newer 17MB181TC boards.
As it seems the profiles can't be downloaded anymore.
Do we know already how to log into these boards ?

Cheers TommyData
Yazılım :
Kullanıcılar için gizli metin: TommyData
Log :
Komutlar :

O Çevrimdışı

ozayd

Yeni Üye
28 Şub 2024
5
40
Flash bellek boyutu 16 GB' tan büyük olmasın. Disk genius ya da rufus programları ile flash belleğin boot sektörünü GPT ise MBR' ye çevirip tekrar deneyin. (Çevirme işleminden sonra tekrar fat32 formatlamayı unutmayın. Partition active olarak ayarlansın.)
Bu şekilde de yaptım ama standby ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyor durmadan, yükleme olmadı bu durum neden olur yardımcı olabilir misiniz

G Çevrimdışı

gereksizbiri

Yeni Üye
10 Ağu 2023
9
43
Kurtarma yazılımı verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.
İlginiz için teşekkürler televizyon 3 denemem de çalıştı fakat ekran mavimsi oda öğrendiğim kadarıyla donanım arzasi LED ler degisecek miş 🤔🤔🤔

IMG_20240304_142722.jpg

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu şekilde de yaptım ama standby ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyor durmadan, yükleme olmadı bu durum neden olur yardımcı olabilir misiniz
Koşulları yukarıda açıkladım. Size verilen yazılım cihazınızın orijinal full yazılımı. Eğer daha önce başka yazılım denediyseniz ya da donanım kaynaklı bir arıza varsa olabilir. Son olarak kullandığınız usb bellek 3.0 olmasın. Yükleme talimatını da tamamen uyguladığınızdan emin olun.

E Çevrimdışı

erol41elektronik

Yeni Üye
4 Mar 2024
1
45
Yazdığınız bilgiler yetersiz ilk sayfada ilk konudaki bilgileri yazmanız gerekirdi. Vaktim az olduğu için yazılım verildi bildirimi kontrol edin sizi yazılıma yönlendirecek yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
kolay gelsin 17mb140 anakart yazlımı rica ediyorum elinizde varsa tesekkür ederim

I Çevrimdışı

ibrahimtatli

Yeni Üye
2 Mar 2024
8
41
Kurtarma yazılımı verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.

Bu arada, kapanıyor derken standby ışığı tekrar yanıp sönüyor ve sabitleniyor mu yoksa sadece ekranda görüntü mü kalmıyor?
sanırım boot ta bozuldu vestel logosu gelmiyor artık boş ekran ışığı var görüntü yok 2 defadan sonra kapanıyor
https://tavsiyeforumu.com/kaynaklar/3398255-3427346-10111627-mb140.914/ sanırım bu çözüm olabilir

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tanertosun34

Yeni Üye
2 Mar 2024
3
42
merhaba elimde sunny tve.ms6m181.1-sunny tv anakarti mevcut bunun bios yazilimi rica edicektim tvde voltajlar olmasina ragmen hic tetikleme almiyor tesekkurler

Geri
Üst Alt