teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
1000077152.jpg
İki foto da aynı yazılımlar mı, ilkinde 0 idi :)

S Çevrimdışı

suleymanst

Yeni Üye
18 Ocak 2024
34
42
pc veya laptondan yapsan, belki ondan olmuyordur :alala
Maalesef pc veya laptop mevcut değil bende. Ama bir arkadaştan falan
Bir ihtimal dosya izinlerini bozuyordur, tvden çıkartıp baktığında boyutları sıfırlanmış olmuyor değil mi :alala
Bilgisayarım yok ama bir yerden bulup denerim bir ara. Şimdi tv den çıkardım usb yi baktım ama dosya boyutları sıfırlanmamış duruyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Maalesef pc veya laptop mevcut değil bende. Ama bir arkadaştan falan

Bilgisayarım yok ama bir yerden bulup denerim bir ara. Şimdi tv den çıkardım usb yi baktım ama dosya boyutları sıfırlanmamış duruyor
usb yi nasıl FAT32 olarak formatlıyorsun peki telefonda :alala , yarın iş yerinde falan varsa zipli olarak pc ye kopyala,zipi pc de aç,usb yi fat32 formatlayıp 3 dosyayı kopyala usbye :ok

S Çevrimdışı

suleymanst

Yeni Üye
18 Ocak 2024
34
42
usb yi nasıl FAT32 olarak formatlıyorsun peki telefonda :alala , yarın iş yerinde falan varsa zipli olarak pc ye kopyala,zipi pc de aç,usb yi fat32 formatlayıp 3 dosyayı kopyala usbye :ok
Usb yi bugün satın aldığım yerde fat32 olarak formatlattım. Ama yine de zipten çıkarma işlemini pc den deneyeceğim belki sorun ondan oluyordur. Ama geçen gün yine telefondan yapmıştım zipten çıkarma işlemini ve yükleme adımlarını izlediğimde tv standby ışığı yazılım yükleniyor olarak hızlı hızlı ybıp sönüyordu. Neyse bakalım size de zahmet verdim gece gece hakkınızı helal edin. Tekrar denedikten sonra sonucu yazarım. İyi geceler ustam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Usb yi bugün satın aldığım yerde fat32 olarak formatlattım. Ama yine de zipten çıkarma işlemini pc den deneyeceğim belki sorun ondan oluyordur. Ama geçen gün yine telefondan yapmıştım zipten çıkarma işlemini ve yükleme adımlarını izlediğimde tv standby ışığı yazılım yükleniyor olarak hızlı hızlı ybıp sönüyordu. Neyse bakalım size de zahmet verdim gece gece hakkınızı helal edin. Tekrar denedikten sonra sonucu yazarım. İyi geceler ustam
Helal olsun , ne demek :ok biz zaten hanımla oturuyoruz ,ben forumda kulağımda kulaklık müzik dinliyorken hanım youtube'dan yemek tarifleri ve örgü işinde :hihi
Bu arada usb yi de götürüp tekrar formatlat mbr olmamalı, yani bootable dediğimiz cinsten ,yoksa tv görmez usbyi ,belki de formatı hatalı attı tv görmüyor usb yi :ok

S Çevrimdışı

suleymanst

Yeni Üye
18 Ocak 2024
34
42
Helal olsun , ne demek :ok biz zaten hanımla oturuyoruz ,ben forumda kulağımda kulaklık müzik dinliyorken hanım youtube'dan yemek tarifleri ve örgü işinde :hihi
Bu arada usb yi de götürüp tekrar formatlat mbr olmamalı, yani bootable dediğimiz cinsten ,yoksa tv görmez usbyi ,belki de formatı hatalı attı tv görmüyor usb yi :ok
Peki hocam dediğiniz şekilde yapacağım. Tekrar teşekkür ederim. Hayırlı geceler 😇🫡

B Çevrimdışı

Bari093209

Yeni Üye
16 Kas 2020
12
44
vestel 43ud9300
sn: 7828337 700091
yüklü.

tv kendi kendine kapanıyor. onun için full yazılım mı yuklemeliyim ? tesekkürler

vestel 43ud9300
yüklü.

tv kendi kendine kapanıyor. onun için full yazılım mı yuklemeliyim ? tesekkürler

her iki yazılım talep konusuna yazmak yerine
aşağıdaki uyarı okumuş olsaydınız şimdiye probleminiz çözülmüş olurdu.
hocam ben yazılımları buldum fakat talep yaz aktif olacak diye öylesine yazdım.
vestel 43ud9300
yüklü.

tv kendi kendine kapanıyor. açılışta smartı yuklerken de kapanıyor bazen bunun için ful mu yoksa kurtarmamı yuklemeliyim.

IMG_20240123_193853.jpg
IMG_20240122_222723.jpg

Son düzenleme:
yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,573
73
Hi everyone.
I am looking for software to a Hitachi hgw5569
Main board is 17MB120 and the panel is VES550QNEL-2D-U01
Can someone assist me?
Thanks!

Sorry, model of TV is Hitachi 55hgw69 K
I only have it for the TV combination. For stick and programmer. If the remote control no longer works, use a programmable one. Try at your own risk.

U Çevrimdışı

utkuacar

Yeni Üye
17 Ocak 2024
7
30
Ledler yanıyor görüntü yok.
Ledler logodan sonra yanmıyor.
Hangisi?
Hocam ledler yanıyor logo geliyor ardından logo gidiyor, siyah ekranda kalıyor verdiginiz yazılımı yükledim, kırmızı LED hızlı hızlı yandı ve yükledi 2-3 dakika sonra ama yinede görüntü gelmedi tekrar aynı şey oluyor@By_Trol, Sota Sota,

Geri
Üst Alt