H Çevrimdışı

huseyinayan

Yeni Üye
21 Nis 2022
11
42
Peki, teşekkürler.

MB95M ,en riskli karttır , tv sıfırlama yapıldı mı,kanal aratıldığında tüm kanalları buluyor mu :alala
-Sıfırlama yapmak isteyince tv kapanıp açılıyor sadece.
-Kanal arama yapıyor, buluyor, sıralamayı değiştirebiliyor ama tv kapatıp açınca aynen eski haline, eski kanal listesine dönüyor ve her kapatıp açmada aynı tv kanalı ile açılıyor.
-Yani tv'de ne değişiklik yapılırsa yapılsın kapatıp açınca eski ayarları ile açılıyor hiçbirşey değişmemiş şekilde.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
-Sıfırlama yapmak isteyince tv kapanıp açılıyor sadece.
-Kanal arama yapıyor, buluyor, sıralamayı değiştirebiliyor ama tv kapatıp açınca aynen eski haline, eski kanal listesine dönüyor ve her kapatıp açmada aynı tv kanalı ile açılıyor.
-Yani tv'de ne değişiklik yapılırsa yapılsın kapatıp açınca eski ayarları ile açılıyor hiçbirşey değişmemiş şekilde.
Peki acaba usb ile kanal yüklense ne yapıyor ,belki içinde kalır kanal listesi(ilk aklıma gelen) Bir de tv kartı neydi tam olarak, mb95m mi yoksa mb95 mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
O şekilde denemedim ama sıfırlama dahi yapmıyor.
17MB95M
Bunu (kartı) özellikle sordum çünkü biri 1mb lik flasha diğeri 2mb lik flasha sahip mb95 serisinin,yani 1mb boot ile 2mb boot dosyası mevcut,birbirlerine kesinlikle uymazlarlar,2 mb lik 1 olanı kaldırır ama 1 olan mb95li kart 2yi kaldırmaz kesinlikle çöker, eğer tv senin ise en azından hazır kanal listesi ile deneme yap çalışıyorsa kullan ama çalışmazsa servisten yardım almalısın ,bence en iyisi servisten yardım almak,tabii önce hazır kanal listesini yükle ,forumda vardı By_Trol By_Trol yayınlamıştı ,bence ben çıkmadan dene :)

A Çevrimdışı

ag9685

Yeni Üye
21 Ocak 2024
4
33
IMG_3763.jpg

TVNİN IŞIĞI YANIYOR AMA AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Geri
Üst Alt