O Çevrimdışı

Osman Dik

Yeni Üye
12 Eki 2021
38
37
I didn't find anything suspicious in the profiles. The HDMI and satellite inputs are active. Maybe I missed something. I am asking a colleague from Turkey to do a check as well. If it is ok, you may have a hardware problem.
Thank you for your interest. It would be nice if your colleague in Turkey can help.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,499
73
Ful yazılım lazım

20231109_204756.jpg
17MB110 panel VES315UNDL-2D-N11 ???.
I have for 17MB110P.

E Çevrimdışı

emtasservis

Yeni Üye
28 Mar 2020
24
43
TV'deki Sorun nedir? Anakart işlem görmüş lehimler yapılmış. Arıza yazılım ile alakası olmayabilir.
anakart resmini modeli göstermek için paylaştım , sağlam anakartı taktım ancak resimler düzgün değildi , panel yazılımı atarken görüntü tamamen gitti o yüzden başka panel yazılımı deneyemiyorum bu sebepten full yazılım rica ettim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,754
Merhaba 43F8500 tv icin full yazılıma ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

IMG_7613.jpg
IMG_7610.jpg

anakart resmini modeli göstermek için paylaştım , sağlam anakartı taktım ancak resimler düzgün değildi , panel yazılımı atarken görüntü tamamen gitti o yüzden başka panel yazılımı deneyemiyorum bu sebepten full yazılım rica ettim
Maalesef etiket bilgisine ait yazılım yok.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,754
Mb140 full yazılım yetkisi verdim fakat etiket bilgisine uygun değil en azından tv açılacak mı açılırsa panel yazılımı ile çözümlemeye çalışırsınız.

E Çevrimdışı

emtasservis

Yeni Üye
28 Mar 2020
24
43
Mb140 full yazılım yetkisi verdim fakat etiket bilgisine uygun değil en azından tv açılacak mı açılırsa panel yazılımı ile çözümlemeye çalışırsınız.
Merhaba , malesef bu yazılımı denedim ancak açılmadı deneyebileceğimiz başka bir yazılım varmı veya servis menüsünü görmeden panel yazılımı yükleyebilirmiyim. mb82 lerdeki gibi eprom entegrelerini eski karttan alıp takarak çalıştıramıyormuyum mb140 larda

Geri
Üst Alt