A Çevrimdışı

akdogan50

Yeni Üye
30 Kas 2022
14
31
Siz yine de servisten destek alın bu arıza hakkında yazdıklarınızı da detaylı bir şekilde bildirin önceki resimde eklediğiniz görselde de yazılım güncel görünüyor.
Kayıt oluşturdum hocam haftaya geldiklerinde tamir istemediğimi, değişim istediğimi belirtmem yeterli olacak mı ? Yoksa değişime kendileri mi karar verecek ?

C Çevrimdışı

camelot41

Aktif Üye
17 Tem 2020
87
28
335CDEA6-04C0-4FB0-9E9A-D6E45079F688.jpg

full yazılım lazım
bana da yardımcı olurmusunuz full yazılım lazım

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Evet tekrar kurdum ama sonuç değişmedi. 4k video açınca kısa sürede resetliyor. Daha düşük çözünürlükle denediğimde uzun süre resetlemiyor. Wifi kapattığımda da uzun süre resetlememişti. Fakat 4k açıyorum belki 1 dk bile sürmeden donup resetliyor.
Sanki "aşırı ısınma" sorunu gibi. 4K'da işlemci ısınınca korumak için kendini kapatıyor olabilir. Bu televizyon hatalı üretim ya da "refurbished" olabilir. Direk değişim talep edin ustanın dediği gibi, hiç müdahale etmeyin.

M Çevrimdışı

murat3442

Yeni Üye
30 Kas 2022
5
47
Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Kumanda üzerinden OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
Yazılım 1-2 Dakika içerisinde yüklenecektir.
9X Anakartlarda ledin hızlı hızlı yanmaya başlaması 30 Saniye sürebilir yanıp sönme başlamadan OK tuşunu bırakmayın.
Sizin tv MB9X Anakartlıdır.
Teşekkürler.

M Çevrimdışı

murat3442

Yeni Üye
30 Kas 2022
5
47
Selamlar. Hi level mb97 açılışta kırmızı ışık yanıp sönüyor ama açılmıyor full yazılım rica edebilir miyim.

IMG20221201205513.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,737
Merhabalar full yazılımı için yardımcı olurmusunuz resimde televizyonumun bilgileri var. Yazılım yüklemek istedim ve şu anda standby ışığı yanıyor ama açılmıyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ???
IMG_20221130_151014.jpg
Yanlış yazılım nedeniyle standby ledi sabit yanarsa veya hiç yanmazsa yazılım yüklenemez yine de deneyin.
Yazılım.
Kullanıcılar için gizli metin: Handaciss2

Geri
Üst Alt