H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
KULLANILAN ANAKART 17MB96 FULL YAZILIMI USB İLE YÜKLEME YAPARKEN SPİ FLASH ÇÖKEBİLİYOR.BUNDA YAPICAK BİRŞEYOK YAZILIMI NE İÇİN ATTINIZKİ SMART İÇİNSE HİÇ ÖZELLİĞİ YOK SPİ FLASH TEKRARDAN YAZILIP SNTBY YANIP SÖNER HALDE TEKRAR YAZILIM YÜKLEME YAPILSADA YİNE SPİ ÇÖKER
BİKAÇ SEFER SPİ YAZDIKTAN SONRA FULL YAZILIMIALIR.YAZILIMI TELEFONA İNDİRİP FLASA KOPYALADINIZSA YÜZDE YÜZ SPİ VE NAND ÇÖKER
TV devamlı reset atmaya başlayınca verilen yazılımı atmaya çalışınca oldu.. TV kapandı ve tekrar açılmaz oldu..

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Selam, öncelikle geçmiş olsun

IMG_20211012_160110.jpg

Harici olarak yazılımı bende kontrol ettim doğru gözüküyor. Sisteminiz orjinal mi acaba ?
Eski bir kart olduğu için risk herzaman vardır ve ustamız uyarmışta
Sağol üstadım sistem orijinal ama verilen yazılım MB95 yazılımı gibi geldi bana.. Büyük olasılıkla MB96 için değil. . (42 FA 7200 MB96 Anakarta sahibim..)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,667
TV de standby ışığı bile yanmıyor..Barkod resmini gönderdiğimiz halde yanlış yazılımın verilmesi ne derece etik..? forum yöneticilerinin bu duruma bir el atmasını rica ediyorum..
Bu forumda yazılım vermek mecburi gibi bir imaj bırakıyorsunuz. Mecbur değiliz. Her gün onlarca kişiye yazılım veriyoruz. Herkes ücret ödemekten kurtardınız diye teşekkür ediyor. Allah razı olsun diyor. Dualar ediyor. Kimseden para talep etmiyoruz. Mb9X Anakartların bazı yazılımları özelliklede core yazılımlar ortak arşivlerken ismini yanlış yazmış olabiliriz 90-91-95 vs noktası olmayabilir virgülü olmayabilir rakam harf eksik fazla olabilir. Neticede barkoda tanımlı yazılım ne ise o verildi arşivlerken yazılıma kendi adınızı da verebilirsiniz. Mb9X Anakartların riskli olduğunu her bölümde yazıyoruz. Sorumluluk yükleyende diye hep yazıyoruz. Yazılım Ağustos ayında verilmiş yeni cevap yazıyorsunuz. Bu arada hatalı dediğiniz yazılımı arşivden kaldırdım bu vesile ile ihtiyacı olana verilemeyecek

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
Sağol üstadım sistem orijinal ama verilen yazılım MB95 yazılımı gibi geldi bana.. Büyük olasılıkla MB96 için değil. . (42 FA 7200 MB96 Anakarta sahibim..)
BELKİDE SİZDEN ÖNCE MB95 YZILIMI VERİLEN ARKADAŞIN YAZILIMI YÜKLEDİNİZ
VESTEL ANAKARTLARDA 17MB81-90-91-92-95-96-97 BUNLARA YAZILIM YÜKLEMEDE HERZAMAN ÇÖKME OLASILIĞI YÜKSEKTİR

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
üstadım istekte bulunduğum zaman bana verilen yazılımı yüklerken oldu..
BAZEN VESTEL FİRMADA YAZILIMLARI SİTESİNDE YANLIŞ VEREBİLİYOR.MB81 YAZILIM YERİNE MB82S YAZILIMI KOYMUŞLAR SERVİSARKADAŞ YÜKLEYİNCE TV ÇÖKMÜŞ FLASINI YAZDIM.FİRMAYA MAİL ATTI HATYI DÜZELTİN DİYE.OLAN OLMUŞ YAPICAK BİRŞEY YOK GEÇEN BENDE MB97 YE FLAHS TAKTIM YAZILIMI YÜKLÜYECEĞİM SIRADA KART ÇÖKTÜ.ELİMDE İMKAN OLDUĞU İÇİN FLASINI YAZDIM TV Yİ TESLİM ETTİM MÜŞTERİYE.BU DOĞALDIR SIFIR TV DE OLSA YİNE YAZILIMI ÇÖKEBİLİYOR ÇOK KARŞLAŞTIM

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
BAZEN VESTEL FİRMADA YAZILIMLARI SİTESİNDE YANLIŞ VEREBİLİYOR.MB81 YAZILIM YERİNE MB82S YAZILIMI KOYMUŞLAR SERVİSARKADAŞ YÜKLEYİNCE TV ÇÖKMÜŞ FLASINI YAZDIM.FİRMAYA MAİL ATTI HATYI DÜZELTİN DİYE.OLAN OLMUŞ YAPICAK BİRŞEY YOK GEÇEN BENDE MB97 YE FLAHS TAKTIM YAZILIMI YÜKLÜYECEĞİM SIRADA KART ÇÖKTÜ.ELİMDE İMKAN OLDUĞU İÇİN FLASINI YAZDIM TV Yİ TESLİM ETTİM MÜŞTERİYE.BU DOĞALDIR SIFIR TV DE OLSA YİNE YAZILIMI ÇÖKEBİLİYOR ÇOK KARŞLAŞTIM
Ankara'da yeriniz var mı ?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
USTA ANKARADA GÖLBAŞINDA USTA ARKADAŞIM VAR ÇOK İYİ USTADIR ONA GÖTÜR TV Yİ HALLEDER EĞER GÖTÜRÜRSENİZ SİZE PM DEN TELEFONUNU YAZARIM.BEN ÇORUMDAYIM EĞER KARGO YAPARSANIZ KARTI YOLLARSINIZ
Teşekkür ederim üstadım, Gölbaşı'na yakın olmam nedeniyle öncelikle PM den o ustanın telefonunu atarsanız çok memnun olurum..

Y Çevrimdışı

YasinOyman

Yeni Üye
12 Eki 2021
4
33
IMG_20211013_011702.jpg
IMG_20211012_234247.jpg

50HL560 televizyon bi anda kapandı ışık yanıp sönüyordu
MB140 yazılım yükledim çalıştı fakat görüntü ters düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim

Geri
Üst Alt