Y Çevrimdışı

yusuf197 

Yeni Üye
18 Eyl 2021
25
20
P_20211013_16315917e9b74f831348ca.jpg
P_20211013_1631391de98aa9894c1198.jpg

sn 7724972 600178
55 inch vestel panel yazilimi lazim
16341378739271389304028517864679.jpg
sorun bu

S Çevrimdışı

srknyln

Yeni Üye
19 Ocak 2020
20
35
Adsizfd1497b101148652.jpg

Bahsettiğiniz yüklemeyi hangi dosyayla yapacağım. Winrardan çıkardığımda 3 ayrı dosya çıkıyor. 3ünü birden mi atacağım ?

E Çevrimdışı

eminof

Yeni Üye
13 Eki 2021
1
37
Selamın Aleyküm, Vestel yazısı gelip geri gidiyor. Yazılım yüklesek düzelir mi? Düzelirse yazılım linki atabilir misiniz? Teşekkür ederim.
40fa5050
SN:7714268 600255
PNL:23383446
VPAZ:20271394

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Selamın Aleyküm, Vestel yazısı gelip geri gidiyor. Yazılım yüklesek düzelir mi? Düzelirse yazılım linki atabilir misiniz? Teşekkür ederim.
40fa5050
SN:7714268 600255
PNL:23383446
VPAZ:20271394
mb82 kurtarmayı denermisin

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Bu forumda yazılım vermek mecburi gibi bir imaj bırakıyorsunuz. Mecbur değiliz. Her gün onlarca kişiye yazılım veriyoruz. Herkes ücret ödemekten kurtardınız diye teşekkür ediyor. Allah razı olsun diyor. Dualar ediyor. Kimseden para talep etmiyoruz. Mb9X Anakartların bazı yazılımları özelliklede core yazılımlar ortak arşivlerken ismini yanlış yazmış olabiliriz 90-91-95 vs noktası olmayabilir virgülü olmayabilir rakam harf eksik fazla olabilir. Neticede barkoda tanımlı yazılım ne ise o verildi arşivlerken yazılıma kendi adınızı da verebilirsiniz. Mb9X Anakartların riskli olduğunu her bölümde yazıyoruz. Sorumluluk yükleyende diye hep yazıyoruz. Yazılım Ağustos ayında verilmiş yeni cevap yazıyorsunuz. Bu arada hatalı dediğiniz yazılımı arşivden kaldırdım bu vesile ile ihtiyacı olana verilemeyecek
İmajı siz yanlış anladıysanız o sizin sorununuz.. Kimseden para talep etmiyorsanız ikide bir bunu milletin yüzüne çarpmanızdaki maksat nedir ?..Verilen yanlış yazılımdaki sorumluluk "etik anlamda" bu yazılımı alan kadar verene de aittir.. Bu bilinçle hareket ederseniz kanımca daha iyi olur..Sadece sorumluluğu yükleyene yüklemek ne derece etiktir..? Bakınız etikten bahsettim.. ve ayrıca TV ye verilen zarar..tam 700 TL.. bu durumu haberi olmayan ve yazılım isteyen arkadaşların da bilmesi gerekiyor..Konuyu uzatmayı anlamlı bulmadığımı da ifade etmeliyim.. Yine de ilginize teşekkür ederim..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
İmajı siz yanlış anladıysanız o sizin sorununuz.. Kimseden para talep etmiyorsanız ikide bir bunu milletin yüzüne çarpmanızdaki maksat nedir ?..Verilen yanlış yazılımdaki sorumluluk "etik anlamda" bu yazılımı alan kadar verene de aittir.. Bu bilinçle hareket ederseniz kanımca daha iyi olur..Sadece sorumluluğu yükleyene yüklemek ne derece etiktir..? Bakınız etikten bahsettim.. ve ayrıca TV ye verilen zarar..tam 700 TL.. bu durumu haberi olmayan ve yazılım isteyen arkadaşların da bilmesi gerekiyor..Konuyu uzatmayı anlamlı bulmadığımı da ifade etmeliyim.. Yine de ilginize teşekkür ederim..
Anakartı sökebilecek el becereniz var mı.
Anakartı söküp bana yollayın ya tamirini yaptırırım yada sıfırını alır size yollarım.
Ne şiş yanar nede kebap.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Anakartı sökebilecek el becereniz var mı.
Anakartı söküp bana yollayın ya tamirini yaptırırım yada sıfırını alır size yollarım.
Ne şiş yanar nede kebap.
İlgine çok tşk ederim üstadım.. sabah vestel servis gelip TV yi aldı.. Ben sadece benden yaş itibariyle çok küçük olduğunu tahmin ettiğin yukarıdaki yazının sahibinin cevabındaki gereksiz sertliği anlamsız bulduğumu ifade etmeliyim.. Maddi gücü olan var, olmayan var... ve insanlar buradan yazılım rica ettiğinde sanki o yazılımı bahşeder gibi vermesini özellikle irdelemesi dikkat çekicidir.. Ben şahsen forumdaşlara bu gibi insan onurunu ve gururunu rencide edici gereksiz sert cevaplarla yaklaşılmasını yanlış bulduğumu, makul ve iyi niyetli yaklaşılması hususunu forum üst düzey yönetiminizden rica ederim..Tekrar teşekkürler..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşım neden yanlış yazılım verilsin yazılım yükleme işi sadece yazlımla bitmiyor flash bellek uyumsuzluğu yada TV'nizin usb girişi sorunlu olabilir anlık elektrikler gidip gelebiliyor voltaj dalgalanması oluyor zaman zaman tv bile kapanmıyor ama anlık birşey olduğu için yükleme işlemi tamamlanmıyor Tv çöküyor çökebiliyor gerekli uyarılar yapılıyor sorumluluk size ait yazılım yükleme işi riskli bir işlemdir belki tv arızalanmıştır yazılım yükleme sırasında bozulacağı tutmuştur TV'nin Tavsiye forumun'daki hiç kimse bilerek yanlış yazılım vermez mb95-mb96 mümkünse yazılım yüklemeyin sorunlu anakart TV'niz çökebilir diye uyarılar mevcuttur forumda...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
İlgine çok tşk ederim üstadım.. sabah vestel servis gelip TV yi aldı.. Ben sadece benden yaş itibariyle çok küçük olduğunu tahmin ettiğin yukarıdaki yazının sahibinin cevabındaki gereksiz sertliği anlamsız bulduğumu ifade etmeliyim.. Maddi gücü olan var, olmayan var... ve insanlar buradan yazılım rica ettiğinde sanki o yazılımı bahşeder gibi vermesini özellikle irdelemesi dikkat çekicidir.. Ben şahsen forumdaşlara bu gibi insan onurunu ve gururunu rencide edici gereksiz sert cevaplarla yaklaşılmasını yanlış bulduğumu, makul ve iyi niyetli yaklaşılması hususunu forum üst düzey yönetiminizden rica ederim..Tekrar teşekkürler..
Sizinde bildiğiniz üzere forumda ki herkes gönüllük esasına göre en ufak maddi beklenti içerisine girmeden paylaşım yapmaktadır.
Anakartınız bir şekilde kullanılmaz hale gelmiş.
Kartı bana ulaştırmanız halinde ne gerekirse yapacağım.

Çünkü böylesine değerli Üstadları maddi menfaat gözetmeksizin bir araya getirmek zordur ve bu ortam kaybedilmemelidir.
Çünkü bizlere mesai saatlerinden arta kalan dinlenme zamanlarında yardım etmekteler.

Ustalarımızın herdaim arkalarında olacağım, sizlerinde bu kıymetli insanlara hak ettiği değeri vermenizi isterim.
Ortada alınacak,küsülecek,kırılacak bir durum yok

Ne gerekse yapılır,yaparız. Unutmayın Aile arasında mevzu olmaz.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Sizinde bildiğiniz üzere forumda ki herkes gönüllük esasına göre en ufak maddi beklenti içerisine girmeden paylaşım yapmaktadır.
Anakartınız bir şekilde kullanılmaz hale gelmiş.
Kartı bana ulaştırmanız halinde ne gerekirse yapacağım.

Çünkü böylesine değerli Üstadları maddi menfaat gözetmeksizin bir araya getirmek zordur ve bu ortam kaybedilmemelidir.
Çünkü bizlere mesai saatlerinden arta kalan dinlenme zamanlarında yardım etmekteler.

Ustalarımızın herdaim arkalarında olacağım, sizlerinde bu kıymetli insanlara hak ettiği değeri vermenizi isterim.
Ortada alınacak,küsülecek,kırılacak bir durum yok

Ne gerekse yapılır,yaparız. Unutmayın Aile arasında mevzu olmaz.
Değerli üstadım genel manada şahsıma verilen cevapta kullanılan gereksiz sert lisana vurgu yapmak istedim .. Empati yeteneği olan iyi niyetli insanları zaten ayrı tutarım.. Cenab-ı Allah yardımcınız olsun.. Benim için konu kapanmıştır, tekrar teşekkür ederim..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Bak 700 Liradan bahsediyorsunuz. Bu forumdaki ustalar her gün onlarca kişiyi 700 Lira vermekten kurtarıyor. 5000 Küsür mesajım var. 2500 Tanesinde yazılım verdiğimi düşünürsek hesabını siz yapın diğer ustaların da verdiği yazılımların parasal toplamını da yapın. Forumda iyilik yaparken meslektaşlarımıza da kötülük yapmış oluyoruz. Kazançlarına ekmeklerine engel olmuş oluyoruz.
Tv sürekli reset attığı için yazılım yüklediğinizi yazmışsınız. Reset atma zaten size anakartta sorun olduğunun mesajını vermeye başlamış. Arıza yazılımdan sonra olduysa
Neden akım koruma prizi satın aldınız? İlk yazınızda acaba diye düşünüyordum şimdi ki yazılarınızdan sonra tv nizin arızalandığına üzülmüyorum. 2500 Yazılımda 1 Zayiat normal diye düşünüyorum.
Yazılım yükleme sorumluluğu her zaman yükleyene aittir. Kimse size zorla yazılım yükletmedi.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazılım iki ay önce verilmiş iki ay sonra yazılım hatalı deniliyor. Ne kadar etik.
Arkadışın mesajlarına bakdım 2020 aralık ayında mb96 full yazım yüklemiş youtube'yi aktif etmek için eski yeni farklı yazılımlar yüklemiş kendi hatası sebebi ile TV'yi çökerttiği kesin eski bir anakart olanla yetinmeyip farklı özellik arayışları kendi hatasını kendine yardımcı olmaya çalışan değerli ustamız By_Trol By_Trol Hocama yüklemesi hiç etik değil anakartın eski çalıştığı kadarıyla yetin idare et kurcalama TV'yi yazılım vs gereksiz aksiyonlar alma

Geri
Üst Alt