By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Öğrenmeye çalışıyorum kusura bakmayın. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Son kez sizden bir ricada bulunmak istiyorum. Bir konu açtım. Netflixle alakalı yaşadığım sorunu tüm detayı ve resimlerle açıkladım ancak açıklayıcı bir yöntem ve bilgi gelmedi. Sizden ricam linkini paylaştığım konudaki netflix problemime bir bakar mısınız?
Şimdiden teşekkürler.
Rica ederim. Kusurluk bir durum yok. Güncel yazılımda Netflix gitse bile modlama yapılarak tekrar aktif edilir.
Linki inceleyiniz.

S Çevrimdışı

srknyln

Yeni Üye
19 Ocak 2020
20
34
Rica ederim. Kusurluk bir durum yok. Güncel yazılımda Netflix gitse bile modlama yapılarak tekrar aktif edilir.
Linki inceleyiniz.
Sorunum NETFLİX 'in açılmaması. Birçok yazılım değiştirdim ancak açılmıyor. Smart kısmından açtığım zaman NETFLİX yazısı geliyor. Sonra kapanıp ana tv ekranına dönüyor. Menü'den açtığımda ise hata kodu alıyorum. Bir türlü aşamadım bu sorunu. Verdiğim konu linkinde bunu izah etmiştim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Sorunum NETFLİX 'in açılmaması. Birçok yazılım değiştirdim ancak açılmıyor. Smart kısmından açtığım zaman NETFLİX yazısı geliyor. Sonra kapanıp ana tv ekranına dönüyor. Menü'den açtığımda ise hata kodu alıyorum. Bir türlü aşamadım bu sorunu. Verdiğim konu linkinde bunu izah etmiştim
Linkteki yazılımı deneyin belkide sorun çözülecektir. Gerekirse eski yazılıma geri dönersiniz. Forum arşivinde eski yazılım var. Netflix üyeliğim olmadığı için çok fazla deneme şansım olmadı. Sizi yanlış bilgilendirmek istemiyorum.

K Çevrimdışı

Kingdreamlover

Yeni Üye
30 Haz 2018
17
45
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
ÇOK MAKBULE GEÇTİ,YÜKSEK KAPASİTELİ FLASH BELLEK KULLANDIĞIM İÇİN OLMUYORMUŞ.ANKARADAYIM,BİR YEMEK BORCUM OLSUN.

B Çevrimdışı

balkan359

Yeni Üye
9 Eyl 2019
2
33
Ustalar Arkadaşlar Merhabalar Kolay Gelsin. Sizlerin Yardımına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız Çok Sevinirim.
Resimlerini eklediğim TV baya eski. Hatta 2017 yılında tamire gönderildi. Sorun şu ki tamire gitmeden önce harici Wİ-Fİ adaptörü ile internete youtube bağlanabiliyordu. Ancak Tamirden geldikten sonra bağalanamaz oldu. İnternet seçeneklerinden Wifi ağına bağlanabiliyoruz sıkıntı görünmüyor. fakat youtube veya diğer internet ile ilgili uygulamaları açmaya çalışınca siyah ekranda bekliyor. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Ancak hangi yazılımı atmam gerektiğini bilemedim. hatta 4725 Menüsünde LG olarak görünen yerler dikkatimi çekti. Acaba anakartı LG mi takıldı. yada yazılımı LG mi atıldı anlam veremedim.

9fbc0d41-848a-4e83-b9e7-a4cbe3e9ac7c.jpg

e9d95e9d-f8e1-40ec-8d11-80c4bc7e7635.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Ustalar Arkadaşlar Merhabalar Kolay Gelsin. Sizlerin Yardımına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız Çok Sevinirim.
Resimlerini eklediğim TV baya eski. Hatta 2017 yılında tamire gönderildi. Sorun şu ki tamire gitmeden önce harici Wİ-Fİ adaptörü ile internete youtube bağlanabiliyordu. Ancak Tamirden geldikten sonra bağalanamaz oldu. İnternet seçeneklerinden Wifi ağına bağlanabiliyoruz sıkıntı görünmüyor. fakat youtube veya diğer internet ile ilgili uygulamaları açmaya çalışınca siyah ekranda bekliyor. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Ancak hangi yazılımı atmam gerektiğini bilemedim. hatta 4725 Menüsünde LG olarak görünen yerler dikkatimi çekti. Acaba anakartı LG mi takıldı. yada yazılımı LG mi atıldı anlam veremedim.

9fbc0d41-848a-4e83-b9e7-a4cbe3e9ac7c.jpg

e9d95e9d-f8e1-40ec-8d11-80c4bc7e7635.jpg
Tv niz MB70 Anakarta sahip donanımsal ve teknolojik olarak smart özelliğini tamamladı. Android box alıp kullanınız.

B Çevrimdışı

bakin

Yeni Üye
16 May 2021
3
59
Приветствую ! Прошу помочь с прошивками SPI и NAND . MEDION MD 31093 Main-17MB110 PSU-17IPS12 Panel- VES490UNDL-2D-N11

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri