teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Merhaba

Vestel Led Tv USB den kanal yükleme veya aktarma olayında "sdx dosyasına" hangi program ile sıralamaya müdahale edebilirim adı lütfen. Yada Müşterek bir binada oturuyorum Hedend sistemi üzerinden QAM olarak otomatik tarama da 114-878 Mhz aralığında kanallar veriliyor ama sıralamayı diğer tv lerimde normal almama rağmen Vestel de sıralamayı farklı olarak yüklüyor neye göre seçiyor SID, ONID, TSID göre mi bilemedim. Bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.
Aşağıdaki programı hala kullanıyorum ,çok memnunum,işine yara mı bilemiyorum.Galiba kablotv kanalları olmuyor :ok

H Çevrimdışı

herois

Yeni Üye
20 Mar 2023
4
49
Bir tv de sıralama yapılır usb flash belleğe tv den yedek alınır diğer tv lere yüklenir.
Doğru söylüyorsunuz fakat bu dediğiniz Uydu kanallarını sıralarken oluyor doğrudur USB ye yüklüyor ve aktarıyor, fakat Hedend yani DVB-C Tüner den QAM kanallarını USB ye aktarmaya veya TV den USB ye kalktığınızda bu işlemi yapmıyor bizzat denedim ve yaptım olmuyor. Bunun çözümünü arıyorum...

Aşağıdaki programı hala kullanıyorum ,çok memnunum,işine yara mı bilemiyorum.Galiba kablotv kanalları olmuyor :ok

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Teşekkür ederim...Aynen dediğiniz üzere Dvb-C Qam kanalları için bu sıralamayı yapmıyor.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
Doğru söylüyorsunuz fakat bu dediğiniz Uydu kanallarını sıralarken oluyor doğrudur USB ye yüklüyor ve aktarıyor, fakat Hedend yani DVB-C Tüner den QAM kanallarını USB ye aktarmaya veya TV den USB ye kalktığınızda bu işlemi yapmıyor bizzat denedim ve yaptım olmuyor. Bunun çözümünü arıyorum...

Teşekkür ederim...Aynen dediğiniz üzere Dvb-C Qam kanalları için bu sıralamayı yapmıyor.
Uydu kanalları için yazmıştım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Rica ederim ,vestel tv de dvb-c tunerin listesini almanın farklı yönü de var tabii.tam hatırlamıyorum ama hatırladığım an mutlaka yazarım ,ben halen öyle alıyorum çünkü kablotv kanal listesini :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Tamam...Dvb-C QAM için ne yapabiliriz var mı başka bir formül...

Rica ederim ,vestel tv de dvb-c tunerin listesini almanın farklı yönü de var tabii.tam hatırlamıyorum ama hatırladığım an mutlaka yazarım ,ben halen öyle alıyorum çünkü kablotv kanal listesini :ok
Profilden açmışım sanırım,otel menüde yok çünkü.
Orjinali bu bendeki:

WhatsApp-Image-2023-03-25-at-02.26.17.jpg

Bu da yaptığım modlama :

WhatsApp-Image-2023-03-25-at-02.25.39.jpg

Bu da aldığım kanal listesi xml formatında,bu listeyi pcde txt editörüm kwrite ile düzenleyip geri yüklüyorum(özellikle kablotv de gelen kanal olursa):

byalo-340.png

Geri
Üst Alt