Vestel tv yazılım yükleme ve netflix sorunu (UHD 48inç)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
merhaba arkadaşlar foruma ihtiyaçtan dolayı yeni üye oldum.site maşallah o kadar geniş ki nereye sorsam yada konu mu açsam bilemedim ?
kafam da baya karıştı aslında.. elimde vestel 4k tv ( 40UA9300 ) var garantisi yeni bitti. sorum şu netflix EKLEMEK ve dsmart modunu aktiflemek istiyorum .. pvr çok ta lazım değil olursa da almam demem ? şimdi hiç yapmadığım olay ama direk ayarlı bir dosyası mevcut mudur ?yada hazırlayabilecek arkadaş?
seri no : 7479388500497 (dipnot: eskiden netflix gizli yüklü aniden falan cocuk kurcalarken kumandayı rastgele açılırdı.. bi ara tv garantiye gitti yazılım atmışlar.şimdi açılmıyor :sirit )
İşte şimdi oldu :sirit
@Labnet @mesutank yardımcı olurlar mutlaka, :sirit
Sen eğer kartın mb100 ise ,önce aşağıdaki işlemi yapıp dosyaları yine Labnetin verdiği upload sitesine yükleyip,linki burada yayınla istersen ,mutlaka dönüş olur :sirit

S Çevrimdışı

sezgo

Yeni Üye
30 Tem 2019
7
42
mrb arkadaslar vestel 49ua9400 için netflix yazılımı iiçin yardımcı olabilicek varmı. Şimdiden tskler

N Çevrimdışı

Nazdik

Yeni Üye
7 Eyl 2019
4
40
Netcaliber benimde bir netflix sorunum var. Yardimci olursan cok memnun olurum.telefunken ihraç fazlasi 24 inch smart aldim.sirf netflix icin.kumandasinda netflix tuşuda var.basinca netflix yazisi cikip tv ye atıyor.telefondan da paylasimda aynisini yapiyor.youtube her iki sekildede açılıyor.vestel yetkli servisi urun arkasinda 202 ile baslayan kod olmadigi icin yardimci olamaiyor

A Çevrimdışı

Ayhantok

Yeni Üye
3 Şub 2020
14
34
20200203_142701.jpg

merhaba arkadaşlar kolay gelsin aynı diğer arkadaşlarda olduğu gibi telefondan nerflix uygulaması açıyor fakat normalde yok bu attığım sürümü yükseltebilirmiyim netflixe nasıl ulaşabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20200203_142701b7a41fb0c15e40e8.jpg

Merhaba telefondan netflix bağlıyorum fakat normalde yok buna ne yapabilirim şimdiden teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
20200203_142701.jpg

merhaba arkadaşlar kolay gelsin aynı diğer arkadaşlarda olduğu gibi telefondan nerflix uygulaması açıyor fakat normalde yok bu attığım sürümü yükseltebilirmiyim netflixe nasıl ulaşabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20200203_142701b7a41fb0c15e40e8.jpg

Merhaba telefondan netflix bağlıyorum fakat normalde yok buna ne yapabilirim şimdiden teşekkürler
Önce güncelleme yapınız;

Sonrasında aşağıdakileri uygula;

netfilix direk gelmiyor. modlama ile açılabilirse açılır. modlama için sana kolaylık olsun;
öncelikle tvden profil dosyalarını alıp upload sitesine ekleyip link paylaşman lazım.
sana adımları anlatayım:
1- https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-tv-profil-alma-dosyalari-tumu.3538/#post-72735 buradakini uygulayarak profil dosyalarını alınız.
2- örnek veriyorum buraya aldığınız profilleri ekleyiniz.
3- https://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-...en-tv-yazilim-modlama.898/page-73#post-128100 burada aldığınız profilleri ekleyiniz.
4- D NetCaliber ve M mesutank etiketleyiniz.
5-onlar size modlama yapıp tekrar verecekler. televizyona yükleyiniz.

dipnot istersen video olarak şunu örnek alabilirsin ;
profil dosyalarını videodaki gibi alıp videodaki gibi yükleyebilirsin.

S Çevrimdışı

scrxup

Yeni Üye
6 Mar 2020
1
43
bu dosyayı indirip fat32 formatlı bir flash diske kopyalayıp tvye tak sonra kumandadan menü 4725 tuşla çıkan sayfada usb operations a gelip ok tuşuna bas biraz bekle sonra flash diski tekrar pc ye takıp içerisinde swprofile ve hwprofile dosyasını göreceksin onları bir şekilde bana gönder

D NetCaliber Merhaba,
Bende netflix olayını halledemedim. Dosyaları yüklesem yardımcı olabilir misiniz?

Hwprofile ve SWprofile dosyaları yukarıda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
V Çevrimdışı

Vestorya

Yeni Üye
27 Mar 2020
3
26
bu dosyayı indirip fat32 formatlı bir flash diske kopyalayıp tvye tak sonra kumandadan menü 4725 tuşla çıkan sayfada usb operations a gelip ok tuşuna bas biraz bekle sonra flash diski tekrar pc ye takıp içerisinde swprofile ve hwprofile dosyasını göreceksin onları bir şekilde bana gönder

Hocam merhabalar iyi günler. Bende Vestel 4K televizyon kullanıyorum. Benımde aynı şekilde Netflix problemim var. Profil dosyalarını size yollasam banada aynı şekilde yazılım yükler misiniz. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri