Vestel TV sorunu

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkürler yazdıklarımın arkasındayım hukuki boyut yada korkudan değil tamamiyle söz verdigim için 🤣 paneller hakkında detaylı bilginiz varmı 🤣🤣🤣
Yok o konularda zaten merak etmeniz gereken birşey olduğunu düşünmüyorum. Moderasyondaki tüm üstadlarla birlikte mümkün olduğunca proaktif şekilde biz de herhangi bir mağduriyet oluşmaması için çalıştığımızı düşünüyorum. Hatta zaman zaman bu yüzden ciddi tepkiler alsakta. :)

Paneller konusunda iki konuyu tekrar paylaşayım;

Tabii ki belirli bir bilgi birikimi söz konusu. Ancak bu ana konulardan konuyla ilgili bilgisi olan üstadların sürekli haberi olduğu için daha hızlı ve daha doyurucu yanıtlar almak mümkün olur.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Hiç birşey belirtmedim tarafıma yapılan incelik neticesinde ben yazdığım çizdiğim seryleri kaldirabilme imkanım varmı diye düşündüm

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
Hiç birşey belirtmedim tarafıma yapılan incelik neticesinde ben yazdığım çizdiğim seryleri kaldirabilme imkanım varmı diye düşündüm
Vestel' i karalayan, kötüleyen çoktur fakat Vestel müşterisinin (Tüketicinin) Avukatı gibidir. Müşterisine sahip çıkar bazende bu sahip çıkmayı suistimal edenler oluyor. Sorununuzun çözüm aşamasında olmasına sevindim. Kötüleyici, karalayıcı yazılarınız varsa ki görmedim linkini verin silelim.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Vestel' i karalayan, kötüleyen çoktur fakat Vestel müşterisinin (Tüketicinin) Avukatı gibidir. Müşterisine sahip çıkar bazende bu sahip çıkmayı suistimal edenler oluyor. Sorununuzun çözüm aşamasında olmasına sevindim. Kötüleyici, karalayıcı yazılarınız varsa ki görmedim linkini verin silelim.
Sıkıntılı bir şey paylasmadim olani yazdim 😁 Düzenleme kısmından gerekli düzenleme yapabilirim ama açtığım konuları kapatmak istedim oluyorsa olmuyorsa kalsın sıkıntı yok

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Geri
Üst Alt