Vestel TV sorunu

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Merhaba arkadaşlar gorseldeki Vestel in görüntüsü durduk yere kabilesi led sorunumu var yoksa yazılımmi teşekkürler

IMG_20230620_224457.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Problem çözülme aşamasında tüm iletişim kanalları açık olan harika bir yetkili ile tanıştım benim için fazlasıyla mesai harciyor bunun karşılığında çeşitli yerlere yazdıklarımı kaldirmaya karar verdim 🤣
Anladım. Konulara ve içeriğe ilişkin çok fazla yazışma oldu. Konunun detayı için Sota Sota ' yı da bilgilendirelim. Hatırladığım kadarıyla bizler zaten ileride sıkıntı yaratabilecek bir içerik girişi olmaması için elimizden geldiğince konuları modere etmiştik. Dolayısıyla çok gerekli olması halinde içerik filtrelemesi de uygulayabiliriz.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Anladım. Konulara ve içeriğe ilişkin çok fazla yazışma oldu. Konunun detayı için Sota Sota ' yı da bilgilendirelim. Hatırladığım kadarıyla bizler zaten ileride sıkıntı yaratabilecek bir içerik girişi olmaması için elimizden geldiğince konuları modere etmiştik. Dolayısıyla çok gerekli olması halinde içerik filtrelemesi de uygulayabiliriz.
Teşekkürler yazdıklarımın arkasındayım hukuki boyut yada korkudan değil tamamiyle söz verdigim için 🤣 paneller hakkında detaylı bilginiz varmı 🤣🤣🤣

Geri
Üst Alt