Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

A Çevrimdışı

Alonzo22

Yeni Üye
24 Kas 2019
42
67
U

Benim 49UD8460 ile 49UD9200 kumandalarının arasındaki tek fark yıldız 2 tuşunun yerinde prime video tuşunun olması.
Bu 9200 modelinden yedek alabilsek de, yıldız tuşunun yerine ben de prime video tuşunun değerini atayabilsem, Hwprofile dosyasında değişiklik yaparak.
Var mı yedek alma imkanımız, 9200'den?

9200Kumanda.jpg
Düzeltme;
9200 değil 8200 olacak!
49UD8200

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Düzeltme;
9200 değil 8200 olacak!
49UD8200
hocam dosyaya şimdi bakabildim ama bilinmeyen çok var bunu ya kumanda da bu tuşu olan birinden hwprofile dosyası almakla ya da sizin bu uygulama açıkken yıldız tuşlarından hangisi işlem yapıyorsa ona basılı tutmakla çözebiliriz. Tuşun karşılığını bulmak için şart. Karşılığını bulduğumuzda istediğin tuşa atayabiliriz.

A Çevrimdışı

Alonzo22

Yeni Üye
24 Kas 2019
42
67
hocam dosyaya şimdi bakabildim ama bilinmeyen çok var bunu ya kumanda da bu tuşu olan birinden hwprofile dosyası almakla ya da sizin bu uygulama açıkken yıldız tuşlarından hangisi işlem yapıyorsa ona basılı tutmakla çözebiliriz. Tuşun karşılığını bulmak için şart. Karşılığını bulduğumuzda istediğin tuşa atayabiliriz.
8200 modelinde bu tuş var. Böyle bir modelden almak lazım hwprofile dosyasını. Yıldız tuşlarına programlanmıyor. Hatta TivibuGO da kendiliğinden var olduğu halde, o da programlanmıyor. Yani yıldız tuşlarından bir çözüm yok.

powerboard Çevrimdışı

powerboard 

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
profiller zip dosyasını indiriyorum ancak trojan virüs tehtidi diyor ve zipten çıkartmıyor.trojan içinde çok riskli yazıyor.dosyayı kontrol edebilirmisiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
profiller zip dosyasını indiriyorum ancak trojan virüs tehtidi diyor ve zipten çıkartmıyor.trojan içinde çok riskli yazıyor.dosyayı kontrol edebilirmisiniz
Daha yeni sevgili A Adem Helvacı kullandı,film çekti onlarla,birde tümü txt dosyası,virüs olsaydı "yandex" kesin kırmızı uyarı verirdi,güvenle kullanabilirsin,çünkü linux ile hazırladım hepsini,hatta "profil.tar.gz" olarak sıkıştıracaktım,son anda zip yaptım,herkes açamayabilir çünkü "tar.gz" uzantısını :)

EK:
Bu arada yandexe baktım da 490 kişi indirmiş,yani 500 olmamış ,nerde bu millet nerde bu meraklılar,neden tvnizle oynamıyorsunuz bakayım :haha1

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
teraspy teraspy hocam birşey soracam. Sakin sopayla kovalamayin beni :hoba1
Vestel soundbar aldım. TV yi açınca hemen açılmıyor. Kapatincada hemen kapanmıyor.
Bunu nasıl duzeltecem . Profil dosyasını aldım açtım vs. Hangi codlari girecem.
Mb120 anakart ve son sürüm yazılım var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
teraspy teraspy hocam birşey soracam. Sakin sopayla kovalamayin beni :hoba1
Vestel soundbar aldım. TV yi açınca hemen açılmıyor. Kapatincada hemen kapanmıyor.
Bunu nasıl duzeltecem . Profil dosyasını aldım açtım vs. Hangi codlari girecem.
Mb120 anakart ve son sürüm yazılım var
Profille olacak gibi görünmüyor sanki :)
Hdmi ile bağlı sanırım- ki öyledir- ,tetikleme sinyali ancak gelip-gidiyordur ,ama profillere bakmak lazım yinede,acaba gecikme olabiliyormu(sanmıyorum olacağını doğrusu) :ok
Ayrıca merak ettim,açılma-kapanma süresi ne kadar ses sisteminin :alala

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Profille olacak gibi görünmüyor sanki :)
Hdmi ile bağlı sanırım- ki öyledir- ,tetikleme sinyali ancak gelip-gidiyordur ,ama profillere bakmak lazım yinede,acaba gecikme olabiliyormu(sanmıyorum olacağını doğrusu) :ok
Ayrıca merak ettim,açılma-kapanma süresi ne kadar ses sisteminin :alala

Hocam TV yi açınca 13 saniye yada 15 saniyede açılıyor. Fakat TV yi kapatınca , 10 saniye sonra otomatik açılıyor. Ark kaynağı diyor manyak. Stand-by da dururken .,

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam TV yi açınca 13 saniye yada 15 saniyede açılıyor. Fakat TV yi kapatınca , 10 saniye sonra otomatik açılıyor. Ark kaynağı diyor manyak. Stand-by da dururken .,
Ark olması için kablonun gevşek olması gerekir ,tv kapatınca açılması acaba kondansatör boşalması olabilirmi ,bilmiyorum,ama yarın unutmazsam bendeki profillere bir göz atayım ,özellikle hw profile,gerçi hiç dikkatimi çekmedi profillerde öyle bir şey ama tekrar "alıcı gözüyle" bakayım sevgili sidar2000 :ok

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Ark olması için kablonun gevşek olması gerekir ,tv kapatınca açılması acaba kondansatör boşalması olabilirmi ,bilmiyorum,ama yarın unutmazsam bendeki profillere bir göz atayım ,özellikle hw profile,gerçi hiç dikkatimi çekmedi profillerde öyle bir şey ama tekrar "alıcı gözüyle" bakayım sevgili sidar2000 :ok

Teşekkür ederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
mb211 vestel anakarta netflix için modlama yaptım yüklüyorum true gözüküyor ama uygulama gelmiyor linkde dosyalarımı belirttim yardımcı olursanız sevinirim
Evet ,true yapmışsın :ok
Acaba tvye mi yükleyemiyorsun,oynadığın profillerden sadece sw olanı Profile klasörüne kopyalayıp menü+4+7+2+5 gelip usboperations ile yükle bakalım ,ayrıca tvyi kapatıp-aç ,olmazsa fişi çekip tekrar tak :ok

B Çevrimdışı

Babaprens

Yeni Üye
10 Şub 2020
15
34
Tüm arkadaşlar öncelikle merhaba bende Regal marka 40r6000f 17mb97 sistemli TV var buna USB ile profil yedek almaya çalışıyorum sadece power diye birşey geliyor herkez 3 parça olması lazım dediği halde menüye girip 4725 yapıp USB ye gelip ok demem rağmen olmuyor profil yedek alınamıyor ne gibi bir sıkıntı olabilir yardımlarınızı bekliyorum saygilarla
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tüm arkadaşlar öncelikle merhaba bende Regal marka 40r6000f 17mb97 sistemli TV var buna USB ile profil yedek almaya çalışıyorum sadece power diye birşey geliyor herkez 3 parça olması lazım dediği halde menüye girip 4725 yapıp USB ye gelip ok demem rağmen olmuyor profil yedek alınamıyor ne gibi bir sıkıntı olabilir yardımlarınızı bekliyorum saygilarla
Ve downloadprofile.mb97 hatta burdan aldigim 91 den 100 e kadar olanlarida rar çıkarıp direk fat32 USB attım yaptım yok olusturmuyor sizdeki gibi 3 parça dosya

Ve downloadprofile.mb97 hatta burdan aldigim 91 den 100 e kadar olanlarida rar çıkarıp direk fat32 USB attım yaptım yok olusturmuyor sizdeki gibi 3 parça dosya
Bu arada tvnin uydusu filan kurmadım sıkıntı o yaparmı yani kanallar yüklü filan degil

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt