Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

H Çevrimdışı

husohuso

Aktif Üye
16 Ocak 2018
93
Tvden aldığın profilleri sıkıştırıp alttaki siteye yükle ve linki burada yayınla,mutlaka sevgili dostlarım M mesutank ve D NetCaliber bu konuda yardımcı olurlar :ok

:ok
vestel 43ua9400 100mb
orjinal ( mb100 swprofile.bin ) nasıl yüklerim yedeğini almıştım tarif edebilirmisiniz yedek aldığımda 1.34.25 sürümde idi

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592

vestel 43ua9400 100mb
orjinal ( mb100 swprofile.bin ) nasıl yüklerim yedeğini almıştım tarif edebilirmisiniz yedek aldığımda 1.34.25 sürümde idi
Bilgisayarda bir klasör oluşturun adını "profile" Yapın
Yedeği oluşturduğunuz "profile" İsimli klasör içerisine kopyalayın.
"profile" İsimli klasörü boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın çalıştıktan sonra kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
Gelen menüde en alt satırdak usb operations satırına inip OK tuşuna basın yazılım yüklenecektir.
Servis menüden çıkış yapın tv yi kaptıp 10-15 Saniye sonra geri çalıştırın
Tv çalıştıktan sonra ilk kurulum yapın.Yüklediğiniz yedek profil aktif olacaktır.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

K Çevrimdışı

Kaan4513

Yeni Üye
24 Mar 2022
1
46
Umarım yanlış yerde veya tekrar bir konu açmamışımdır. Forumda yeniyim. Sorum şu vestel smart tv mb130 ana kartlı tvme aynen netflix programı gibi başka program yükleme imkanım var mı. Özellikle benim tvde çok uyduruk bir iptv player var. Onun yerine daha iyi bir program yüklemek istiyorum. Bu mümkün mü? Nasıl? Cevap vereceklere şimdiden teşekkürler

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Umarım yanlış yerde veya tekrar bir konu açmamışımdır. Forumda yeniyim. Sorum şu vestel smart tv mb130 ana kartlı tvme aynen netflix programı gibi başka program yükleme imkanım var mı. Özellikle benim tvde çok uyduruk bir iptv player var. Onun yerine daha iyi bir program yüklemek istiyorum. Bu mümkün mü? Nasıl? Cevap vereceklere şimdiden teşekkürler
Maalesef yüklenmiyor bu için box lar biçilmiş kaftan

sgoktekin Çevrimdışı

sgoktekin

Yeni Üye
6 May 2022
2
43
TRT izle uygulaması her ihtiyacımızı karşılıyor. Film, çizgi film, canlı yayınlar, sanat, spor herşey var.
Youtube ise içerisinde ne olduğu belli olmayan hiçbir filtreden geçmemiş şerefsiz namussuzundan tutun LGibinelerine kadar hepsi var.
Bilmelisiniz ki Youtube Kids veya Youtube çocuk filtrelerinde LGibinelerin herhangi bir engellemesi yok.
Yani oğlunuz bir gün ben makyaj yaptım baba beğendin mi diye karşınıza çıkabilir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
TRT izle uygulaması her ihtiyacımızı karşılıyor. Film, çizgi film, canlı yayınlar, sanat, spor herşey var.
Youtube ise içerisinde ne olduğu belli olmayan hiçbir filtreden geçmemiş şerefsiz namussuzundan tutun LGibinelerine kadar hepsi var.
Bilmelisiniz ki Youtube Kids veya Youtube çocuk filtrelerinde LGibinelerin herhangi bir engellemesi yok.
Yani oğlunuz bir gün ben makyaj yaptım baba beğendin mi diye karşınıza çıkabilir.
Linkteki zipli dosyayı indirin yazdığım uygulamaları yapın.
Zip içerisindeki komut dosyasını çıkartın
Komut dosyasını fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın
Tv kapalıyken flash belleği tv usb portuna takın
Tv yi çalıştırın
Görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın
Ekrana gelen menüde
En alt satırdaki "usb operations" Satırına inip "OK" Tuşuna basın
10 Saniye sonra tv yi kapatın
Flash belleği çıkartın içerisindeki dosyaları "upload sitesine yükleyin düzenleme yaparım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
selamlar, MB180 için profil alma yok mudur?

mb180 şeklinde profil oluşturup denedim sadece langprofile verdi
MB180'den dosya almak zor ,vermiyor çünkü.Arkadaşlardan bu konuda yardım istemiştim ama çok meşküller,bende de yok bu kart tv ,bir bayiden tv kurcalamak için yardım istedim,önce olur dedi,gittiğimde ise "olmaz" dedi :)
Ben de kesin bıraktım işin peşini ,yani şimdi "al bak" dense de kesin alıp bakmam :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt