Vestel TV Bluetooth Kulaklık Ses Seviyesi Ayarlama

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhabalar ilgili başlık bulamadım, buradan sormak istedim, bluetooth tv bağlantısında ses gecikmesini halledemedim anakart mb130 tv yazılım v5. 34.14 tvde böyle bir ayar bulamadım, arkadaşımın grundig tv si var ona gördüm sanki gecikme ayarı yapabiliyordu
BT kulaklıkla dinleyenler bir cevap verirler mutlaka ,bendeki tvler eski olduğundan deneyemiyorum maalesef ,belki de profildeki BT ,içinde bulunan "unknown" kısmı onunla alakalıdır :alala

H Çevrimdışı

hasan568

Yeni Üye
31 May 2020
3
69
merhaba. Eski Vestel televizyonumuzda, ağır işiten annemiz bluetooth kulaklık ile film izlerken, bizler tv hoparlöründen sesi alıyorduk. Regal 58RH0LU aldım (anakart mb230) bu tv de bluetooth kulaklık ile bağlantı yapıldığında TV hoparlörlerinin sesi tamamen kapanıyor. Bunu nasıl eski tv deki gibi yapabiliriz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
merhaba. Eski Vestel televizyonumuzda, ağır işiten annemiz bluetooth kulaklık ile film izlerken, bizler tv hoparlöründen sesi alıyorduk. Regal 58RH0LU aldım (anakart mb230) bu tv de bluetooth kulaklık ile bağlantı yapıldığında TV hoparlörlerinin sesi tamamen kapanıyor. Bunu nasıl eski tv deki gibi yapabiliriz?
Eski tv nin profillerini alıp incelemek lazım ,eski tv dediğin hangi kart kullanılmış acaba ? (Diğer konudan devam edelim )

C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Bende MB120 anakartlı tv var onda da bluetooth kulaklık ses seviyesi yok %70-80 civarı ses veriyor tahminime göre. Ve seste de 1 saniye civarı gecikme oluyor.

K Çevrimdışı

kingforaday

Yeni Üye
26 Haz 2020
17
41
Temmuz ayında 58u9400 aldım, Bluetooth kulaklık ses seviyesi TV'nin kulaklık ses seviyesi bölümünden degistirilebiliyordu, güncelleme sonrasi ise Bluetooth kulaklık ses seviyesi sonda hep ve kulaklık ses seviyesi ayar bölümünden kısinca tepki vermiyor, servis diyorki zaten ses kulaklıktan kısılır ,tvden kisilmaz yok öyle bişey diyor, iyi güzel de biz napcaz, bı yardım ederseniz sevinirim

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Temmuz ayında 58u9400 aldım, Bluetooth kulaklık ses seviyesi TV'nin kulaklık ses seviyesi bölümünden degistirilebiliyordu, güncelleme sonrasi ise Bluetooth kulaklık ses seviyesi sonda hep ve kulaklık ses seviyesi ayar bölümünden kısinca tepki vermiyor, servis diyorki zaten ses kulaklıktan kısılır ,tvden kisilmaz yok öyle bişey diyor, iyi güzel de biz napcaz, bı yardım ederseniz sevinirim
Merhaba aynı tv ve ayni sorun bende de var. Kulaklik sesi aşırı yüksek herhangi bir ayar da yok sesi kulaklik seçiyorum ses seviyesini değiştiriyorum hiçbir değişiklik yok

I Çevrimdışı

ismail yiğit

Yeni Üye
10 Nis 2021
1
49
T Triquetra, Kardeş noldu sınuç tvyi ve kulaklıklığı manisaya göndrrmiştin.Bendede aynı sorun var Bt kulaklık ve hopörlör ses ayarı yapılamıyor.Servis benim tv yide istiyor.göndereyimmi senin sonuç noldu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TV ve Kulaklığı manisaya yolladılar bugün.Bakalım ne olacak

T Triquetra, Kardeş noldu sonuç tvyi ve kulaklıklığı manisaya göndremiştin.Bendede aynı sorun var Bt kulaklık ve hopörlör ses ayarı yapılamıyor.Servis benim tv yide istiyor.göndereyimmi senin sonuç noldu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt