Önemli Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
@Herkese;
Gençler bu dosyalar sadece MB230 tvler içindir ,sizintv MB230 kart olsa dahi pek yüklemeye kalkmayın,tavsiye etmiyorum asla :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
silsek daha emin olur aslinda :) tc den sildim ben nolur nolmaz
Bende kaldırdım linkle
Evet onu da çok kurcaladık pip diye çıkıyordu ama

Asıl şu bekleme modu resmi falan şu dolby konusunu tam çözersek orayı da kurcalamak lazım tekrar

PC yi kapattım artık yarın devam edecem :)
İşte çıkanları not et yarın ,ödevin bu olsun ,nasılsa full yazılımın var <--- Şaka tabii ,yazılımla oynarken dikkatli olmak lazım ,aman diyeyim :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
BT şart mı smart home de :alala
Smart home kit ürünleri blutooth ile tv ye baglaniyor diye biliyorum. tv deki menüden ürünlerin kontrolu saglaniyor,sensor lar vs..yalniz kullanmak icin usb den calisan vestele ait program gerekiyormus bunu bilmiyordum :)

"Vestel Smart Home Ready TV televizyonun arka tarafında, USB bağlantısı ile dahil olan bellek sayesinde, evinizle ilgili birçok işlemi televizyonunuz aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Özel sensörler sayesinde lambaları açıp kapayabilir, klimayı çalıştırabilir ya da dış kapıyı kitleyebilirsiniz. Tabii güvenlik sistemi sayesinde yaşam alanınızı daha güvenli hale getirmek mümkün "

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Smart home kit ürünleri blutooth ile tv ye baglaniyor diye biliyorum. tv deki menüden ürünlerin kontrolu saglaniyor,sensor lar vs..yalniz kullanmak icin usb den calisan vestele ait program gerekiyormus bunu bilmiyordum :)

"Vestel Smart Home Ready TV televizyonun arka tarafında, USB bağlantısı ile dahil olan bellek sayesinde, evinizle ilgili birçok işlemi televizyonunuz aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Özel sensörler sayesinde lambaları açıp kapayabilir, klimayı çalıştırabilir ya da dış kapıyı kitleyebilirsiniz. Tabii güvenlik sistemi sayesinde yaşam alanınızı daha güvenli hale getirmek mümkün "
Kendine ait programı vardır mutlaka da,bu iş için BT şart olduğunu bilmiyordum doğrusu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri