vestel televizyon alınır mı?

huseyinguler0707 Çevrimdışı

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Merhaba ;
Foruma yeni üye oldum. Televizyon almayı düşünüyorum.Aşağıda yazmış olduğum modeller fiyat ve özellik anlamında tatmin etmesini bekliyorum.Kullanıcı deneyimi olan benimle paylaşabilir mi? Genel olarak vestel televizyon görüşleri olanlarda yazabilir. Teşekkürler

vestel: 50ud8800
vestel :49ud8400

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Beklentinizi karşılıyorsa alınır. Beklentilerinizi belirtirseniz size daha iyi yardımcı olunabilir.
Hareketli sahne performansı mı istiyorsunuz? Renk performansı mı istiyorsunuz?
SMART yönünden bir beklentiniz var mıdır?

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Açıkçası ben televizyondan çok anlamıyorum 4k,wifi,smart 48-50 arasında ekran boyu da yeterli sanırım.Hareketli ve renk performansı hakkında da bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Ayrıca yazdığım modeller sizin dediğiniz özelliklere göre yeterli midir? Teşekkürler

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Merhaba ;
Foruma yeni üye oldum. Televizyon almayı düşünüyorum.Aşağıda yazmış olduğum modeller fiyat ve özellik anlamında tatmin etmesini bekliyorum.Kullanıcı deneyimi olan benimle paylaşabilir mi? Genel olarak vestel televizyon görüşleri olanlarda yazabilir. Teşekkürler

Şahsi görüşüm salon için üst model alınmaz.Bazı olgunlaşması gereken yönleri var vestelin yazılım , yazılım desteği , yeni benimsenmiş teknolojiler , en önemlisi smart özellikleri gibi.Yani salonda film izlerim smart özelliği ni dibine kadar kullanırım derseniz üzülürsünğz naçizane yorumum bu yönde.En basitinden yıllar önce çıkmış 30 liralık uydu alıcısında olan pvr özelliği bile yok.Niye vestel tv başına atıyorum 1 dolarlık lisans bedelini ödemeyi maliyet buluyor.

Ha benim salonda 47pf9090 var zamanın efsane modeli ışık sızması smart aptalllığı filbox cı+ modül hatası gibi birkaç skıntı dışında memnunum.

Mutfakta 22 inç var memnunuz.

anneneme 102 ekran aldım memnun.

arkadaşa vestel üretimi hi level aldık a101 den memnun.

Kısa ve öz amacınız tv izlemekse alın gitsin yaygın servis ağı yazılım ve kumanda düzeni kolaylığı başarılı renk tonu sizi mutlu eder.

Aradığınız üst seviye özellikler ise başka markalara bakın derim.

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Şahsi görüşüm salon için üst model alınmaz.Bazı olgunlaşması gereken yönleri var vestelin yazılım , yazılım desteği , yeni benimsenmiş teknolojiler , en önemlisi smart özellikleri gibi.Yani salonda film izlerim smart özelliği ni dibine kadar kullanırım derseniz üzülürsünğz naçizane yorumum bu yönde.En basitinden yıllar önce çıkmış 30 liralık uydu alıcısında olan pvr özelliği bile yok.Niye vestel tv başına atıyorum 1 dolarlık lisans bedelini ödemeyi maliyet buluyor.

Ha benim salonda 47pf9090 var zamanın efsane modeli ışık sızması smart aptalllığı filbox cı+ modül hatası gibi birkaç skıntı dışında memnunum.

Mutfakta 22 inç var memnunuz.

anneneme 102 ekran aldım memnun.

arkadaşa vestel üretimi hi level aldık a101 den memnun.

Kısa ve öz amacınız tv izlemekse alın gitsin yaygın servis ağı yazılım ve kumanda düzeni kolaylığı başarılı renk tonu sizi mutlu eder.

Aradığınız üst seviye özellikler ise başka markalara bakın derim.
teşekkürler yorumun için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Beklentinizi karşılıyorsa alınır. Beklentilerinizi belirtirseniz size daha iyi yardımcı olunabilir.
Hareketli sahne performansı mı istiyorsunuz? Renk performansı mı istiyorsunuz?
SMART yönünden bir beklentiniz var mıdır?
Açıkçası ben televizyondan çok anlamıyorum 4k,wifi,smart 48-50 arasında ekran boyu da yeterli sanırım.Hareketli ve renk performansı hakkında da bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Ayrıca yazdığım modeller sizin dediğiniz özelliklere göre yeterli midir? Teşekkürler

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
teşekkürler yorumun için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İzleme açısı bilgisi mevcut mu?

TV yi yanlardan da izemeniz gereken durumda farklı, karşıdan izleme yapacaksanız farklı modeller önerilir genelde :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
onu bilmiyorum aslında
Televizyonu kendiniz için mi araştırıyorsunuz?
Oturma düzeniniz nedir?
TV tam ortada duracak ve sizler yan koltuklardan mı izleyeceksiniz yoksa tam karşıdaki koltuktan mı?
Sadece 2 kişiyseniz ve karşıdan izleyecekseniz o başka tercih gerektirir, Ev halkı kalabalık ve bir kısmı karşıdan , bir kısmı yanlardan izleyecekse farklı tercih gerektirir o yüzden önemli bu bilgiler. :ok

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Televizyonu kendiniz için mi araştırıyorsunuz?
Oturma düzeniniz nedir?
TV tam ortada duracak ve sizler yan koltuklardan mı izleyeceksiniz yoksa tam karşıdaki koltuktan mı?
Sadece 2 kişiyseniz ve karşıdan izleyecekseniz o başka tercih gerektirir, Ev halkı kalabalık ve bir kısmı karşıdan , bir kısmı yanlardan izleyecekse farklı tercih gerektirir o yüzden önemli bu bilgiler. :ok
Evet kendim için araştırıyorum. Hem tam karşıdan hemde bir tarafı yandan izleyeceğim.Çok teşekkürler sıkılmadan cevap verdiğiniz için.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Merhaba ;

Slm
49ud8400 kullaniyorum.fiyatina gore idare eder.
Artilari
1 4k goruntu kalitesi mukemmel
2 Hd yayin goruntusu son gelen 25.1 yazilimi biraz duzeltilmis.takintili iseniz can sikar :)
3 ses iyi yeterli
4 izleme acisi sorun yaratmiyor gayet iyi
5 youtube netfilix ip tv sorunsuz cok seri
6 kullanimi cok basit kolay
Eksileri
1 beyaz ve hareketli sahnelerde dikey ve yatay bulutlanma
2 renkler dogal degil
3 arasira kilitlenir
4 acilir kapanmaz(cozum fisi sok tak)
5 kapanir acilmaz(cozum fisi sok tak)
6 wifi direkt de kumanda calismaz asiri agirlasir
7 bluetooth baglantisinda cihazi surekli eslestirmen gerekir
8 bazen yaptigin goruntu ayarlarini kaydetmez
9 bazi video formatlarini desteklemez
10 net browser kullanilamaz derecede .insani kanser eder :)
Vs vs vs...

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Slm
49ud8400 kullaniyorum.fiyatina gore idare eder.
Artilari
1 4k goruntu kalitesi mukemmel
2 Hd yayin goruntusu son gelen 25.1 yazilimi biraz duzeltilmis.takintili iseniz can sikar :)
3 ses iyi yeterli
4 izleme acisi sorun yaratmiyor gayet iyi
5 youtube netfilix ip tv sorunsuz cok seri
6 kullanimi cok basit kolay
Eksileri
1 beyaz ve hareketli sahnelerde dikey ve yatay bulutlanma
2 renkler dogal degil
3 arasira kilitlenir
4 acilir kapanmaz(cozum fisi sok tak)
5 kapanir acilmaz(cozum fisi sok tak)
6 wifi direkt de kumanda calismaz asiri agirlasir
7 bluetooth baglantisinda cihazi surekli eslestirmen gerekir
8 bazen yaptigin goruntu ayarlarini kaydetmez
9 bazi video formatlarini desteklemez
10 net browser kullanilamaz derecede .insani kanser eder :)
Vs vs vs...
Eksisi biraz fazla gibi. Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri