VESTEL SMART TV GENELİNDE IPTV UYGULAMA KISAYOLU

E Çevrimdışı

erkuc

Yeni Üye
28 Tem 2018
11
56
Ss iptv için kısa yol da bir gelişme yok mu arkadaşlar. App stordan bulmak girmek çok uzun oluyor.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ss iptv için kısa yol da bir gelişme yok mu arkadaşlar. App stordan bulmak girmek çok uzun oluyor.
ssiptv tek basina bir app degil vewd kategorisinde yer aldigi icin kisayol tanimlanamaz Su an mis gibi kullaniyoruz Vewd kaldirirsa alternatifi vestel smart center'da yok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
"app.ss-iptv.com/#opt=%7B"target"%3A"generic"%2C"version"%3A"1.0.9"%2C"store"%3A"Foxxum"%7D"

Yukardaki ssiptv widget linkini tak kullan veya starturl ile tvye aktarip tek tusla kullanmak mümkün olmasi gerek, forumda gerekli aciklamalar var dikkatlice okuduktan sonra karar vermenizi öneririm.

E Çevrimdışı

eskomly

Yeni Üye
9 Nis 2019
10
28
Merhabalar ben yakın zamanda mb180E anakartlı bir Regal 65R854UQ aldım. Kurulum yapıldığında harici kablo tv kutum vardı. Sonra Modüllü Kablo tvye geçtim. Modüllü kablo tv kurulumunda otomatik kanal sıralaması yapmak için donanımhaber forumda bölgenin almanya seçilmesi gerektiğini söyleyen bir konuyu okumuştum. Almanya seçerek kurulum gerçekleştirdiğimde ise vestelin kendi server ından alınan uygulama listesinin değiştiğini gördüm. Bein connect turkcell tv gitmişti ama mesela tiktok uygulaması gelmişti. Tiktok uygulamasına giriş yaptım çalıştı bölgesel kilit yoktu. Bu konu dikkatimi çekti televizyonu birkaç kez sıfırlayarak değişik ülkeleri seçerek uygulamaları bulmak istedim. Ülke seçerken en son sırada yer alan diğer ülkeler kısmını seçtiğimde ise Ssiptv uygulaması ana uygulamalar kısmında gözüktü. Böylece direkt kumanda kısayoluna ekleyebildim. Ayrıca uygulama başka bir uygulama aracılığıyla ile de açılmıyor. Vestel bölgesel olarak uygulama listelerini ayırmış ve iptv uygulaması da serverlarında olmasına rağmen sadece ülkenizi diğer olarak seçerseniz bu uygulamaya erişebiliyorsunuz. Herkese iyi forumlar

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Merhabalar ben yakın zamanda mb180E anakartlı bir Regal 65R854UQ aldım. Kurulum yapıldığında harici kablo tv kutum vardı. Sonra Modüllü Kablo tvye geçtim. Modüllü kablo tv kurulumunda otomatik kanal sıralaması yapmak için donanımhaber forumda bölgenin almanya seçilmesi gerektiğini söyleyen bir konuyu okumuştum. Almanya seçerek kurulum gerçekleştirdiğimde ise vestelin kendi server ından alınan uygulama listesinin değiştiğini gördüm. Bein connect turkcell tv gitmişti ama mesela tiktok uygulaması gelmişti. Tiktok uygulamasına giriş yaptım çalıştı bölgesel kilit yoktu. Bu konu dikkatimi çekti televizyonu birkaç kez sıfırlayarak değişik ülkeleri seçerek uygulamaları bulmak istedim. Ülke seçerken en son sırada yer alan diğer ülkeler kısmını seçtiğimde ise Ssiptv uygulaması ana uygulamalar kısmında gözüktü. Böylece direkt kumanda kısayoluna ekleyebildim. Ayrıca uygulama başka bir uygulama aracılığıyla ile de açılmıyor. Vestel bölgesel olarak uygulama listelerini ayırmış ve iptv uygulaması da serverlarında olmasına rağmen sadece ülkenizi diğer olarak seçerseniz bu uygulamaya erişebiliyorsunuz. Herkese iyi forumlar

Appstore'da listede gözükmese de arattığınızda uygulamalar çıkar.
Ben 65q9900'da SSIPTV uygulamasındayken favori tuşuna uzun basılı tutup atayabildim ve bu tuşa bastığımda direk uygulamada kaldığım ekran açılıyor.

E Çevrimdışı

eskomly

Yeni Üye
9 Nis 2019
10
28
Appstore'da listede gözükmese de arattığınızda uygulamalar çıkar.
Ben 65q9900'da SSIPTV uygulamasındayken favori tuşuna uzun basılı tutup atayabildim ve bu tuşa bastığımda direk uygulamada kaldığım ekran açılıyor.
Malesef aratsam da bölgesel kilitli uygulamalar çıkmıyor. Benim bahsettiğim appstore kısmı değil vestelin ayarlardaki "daha fazla uygulama" bölümü. Normal türkiye kurulumunda appstore üzerinden ssiptv açtıktan sonra favori tuşuna basıp kaydettiğimde appstore uygulamasını açıyor. Bahsettiğim gibi yaptığımda ise direkt vestel uygulama listesinden ssiptv açıyor. Ayrıca arada performans farkı olduğunu da gözlemledim. Appstore üzerinden açtığımda 4k yayınlarda donma veya açılmama sorunu oluyordu. Bu şekilde herhangi bir problem yaşamıyorum.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Bugün denedim ben de ilk kurulumda Almanya ve Hollanda yapmayı 65q9900 tvmde. Maalesef ssiptv yi ana uygulama olarak görmedi.
Nedense 1 ay kadar önce ssiptv ye 3 gün boyunca giremedim. Bundan sonra favori tuşu da direk açmaz oldu. Önce Markete yönlendiriyor oradan ssiptv ye girmek durumunda kalıyorum.

A Çevrimdışı

arifakinti

Yeni Üye
8 Şub 2018
45

Hay Allah razı olsun hocam. Nihayet bir çözüm bulunmuş. Tebrikler elinize sağlık..

Geri
Üst Alt