vestel smart led tv

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Iki ayri yerden derken? Ben sadece rehberdeki talimatları uygulayarak; SmartMenu klasörü altından NetflixEnabled değerini TRUE olarak atadım. Onun haricinde başka birşeyi değiştirmedim.

Başka birşey daha mı değiştirmem gerekiyor?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Rehberde MenuItemSupport kısmında bir değişiklik yapılması gerektiği yazıldığını görmedim bir yerde. Demek bunu da TRUE değerine atarsam çalışır mı diyorsunuz?

Resimli anlatım mükemmel oldu. Her iki yerden de True yapmanız gerek.

C Çevrimdışı

Czarintax

Yeni Üye
26 Şub 2020
10
26
Dediğiniz gibi MenuItemSupport bölümünden de NetflixEnabled değerini "True" yaptığımda gözüktü. Şu anda kullanıyorum Netflix'i, çalışıyor sorunsuz.

Acaba neden bu kadar uğraştırıyorlar biz Vestel TV kullanıcılarını? Yani demek istediğim neden direk fabrika çıkışlı varsayılan olarak etkinleştirilmiş halde gelmiyor? Çok tuhaf, bu foruma uğramasam TV de Netflix yüklü değil veya desteklemiyor zannediyordum.

Hepinize teker teker teşekkür ediyorum. İlk defa bu kadar destek veren bir forumla karşılaşıyorum. Elleriniz dert görmesin, iyi ki varsınız?

20200228_1517468f1a488c960dec15.jpg

20200228_1536557adb983140b7b19c.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dediğiniz gibi MenuItemSupport bölümünden de NetflixEnabled değerini "True" yaptığımda gözüktü. Şu anda kullanıyorum Netflix'i, çalışıyor sorunsuz.

Acaba neden bu kadar uğraştırıyorlar biz Vestel TV kullanıcılarını? Yani demek istediğim neden direk fabrika çıkışlı varsayılan olarak etkinleştirilmiş halde gelmiyor? Çok tuhaf, bu foruma uğramasam TV de Netflix yüklü değil veya desteklemiyor zannediyordum.

Hepinize teker teker teşekkür ediyorum. İlk defa bu kadar destek veren bir forumla karşılaşıyorum. Elleriniz dert görmesin, iyi ki varsınız?

20200228_1517468f1a488c960dec15.jpg

20200228_1536557adb983140b7b19c.jpg
Yok çünkü patent anlaşması yok ?
Ama TV yazılımında gömülü ?

C Çevrimdışı

Czarintax

Yeni Üye
26 Şub 2020
10
26
Yok çünkü patent anlaşması yok ?
Ama TV yazılımında gömülü ?
Anlıyorum. Peki ya Twitch veya Spotify kullanma şansımız var mı? Biliyorum çok şey istiyorum, mümkün değilse önemli değil o kadar. Sadece Twitch'i sormamın nedeni daha önce kullandığım Samsung Smart TV de official uygulama olmasa da birşekilde kurabilmiştim Reddit'ten okuduğum bir metindeki talimatları uygulayarak.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Anlıyorum. Peki ya Twitch veya Spotify kullanma şansımız var mı? Biliyorum çok şey istiyorum, mümkün değilse önemli değil o kadar. Sadece Twitch'i sormamın nedeni daha önce kullandığım Samsung Smart TV de official uygulama olmasa da birşekilde kurabilmiştim Reddit'ten okuduğum bir metindeki talimatları uygulayarak.
Bu uygulamayı vestelde duymadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Vestel'de dışarıdan uygulama yükleme yapılamıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt