vestel smart led tv

S Çevrimdışı

sezer16

Yeni Üye
22 Şub 2020
4
31
SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR SİZLERDEN İNŞ YARDIM TALEP EDECEĞİM.. 2016 Yılında vestel smart tv almıştım 2019 hazirandan sonra youtube giremiyor oldum, daha yeni aradım müşteri hizmetlerini youtube böyle karar aldığı için çekilmiş dediler.. ne yapmam lazım yazılım varımdır bi yardımcı olursanız çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Televizyonunuzun arka yüzündeki etiketin fotografini cekip sayfaya yükleyiniz ya da etiketteki SN ile baslayan seri nosunu yaziniz Ustalarimiz size konu ile ilgili yardimci olacaklardir sayin S sezer16

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel smart let tt > vestel smart led tv

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR SİZLERDEN İNŞ YARDIM TALEP EDECEĞİM.. 2016 Yılında vestel smart tv almıştım 2019 hazirandan sonra youtube gremyor(giremiyor) oldum, daha yeni aradım müsteri(müşteri) hzmetlerini(hizmetlerini) ypoutubee(youtubede) byle(böyle) karar aldığı için çekilmş(çekilmiş) dediler.. ne yapmam lazım yazılım varmıdır bi yardımcı olursanız cok sewinirim(sevinirim)

selam,

yukarıdaki kırmızılar Türkçeyi katlettiğin için düzeltmedir.
Başlıktan tut, konuya kadar her şey ofsayt :)
Açtığın konu başlığı bile yanlış yerde (sohbet konusunda televizyon yardımı istemişsin)
şunlar örnek elin gavuru doğru yerde konu bulup açıyor, bizim Türkçe forumumuzda doğru konu başlığına bile açılamıyor;

bütün düzeltmeler yapıldı

S Çevrimdışı

sezer16

Yeni Üye
22 Şub 2020
4
31

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR SİZLERDEN İNŞ YARDIM TALEP EDECEĞİM.. 2016 Yılında vestel smart tv almıştım 2019 hazirandan sonra youtube gremyor(giremiyor) oldum, daha yeni aradım müsteri(müşteri) hzmetlerini(hizmetlerini) ypoutubee(youtubede) byle(böyle) karar aldığı için çekilmş(çekilmiş) dediler.. ne yapmam lazım yazılım varmıdır bi yardımcı olursanız cok sewinirim(sevinirim)

selam,

Açtığın konu başlığı bile yanlış yerde (sohbet konusunda televizyon yardımı istemişsin)
şunlar örnek elin gavuru doğru yerde konu bulup açıyor, bizim Türkçe forumumuzda doğru konu başlığına bile açılamıyor;

Ne deseniz halısınız efendim kusura bakmayın dediğiniz gibide elin gavuru doğru yerde konu bulup açıyor ahh biz TÜRKLEER ahh:hihi peki indirme linkleri onların içersine bulamadım efendimde tam olarak nasıl yapabilirim kısa ve
öz anlıycam inş :sirit
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

selam,

Ayrıca düzetmeleriniz içinde teşekkür ederim...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kablosuz kullanıyorsanız şanslısınız, kablosuz yazılımı deneyiniz.
eğer kablolu kullanıyorsanız %50 şansınız var, kabloluyu deneyin.
eğer her ikisindede olmaz ise 376s ye geri dönünüz.
youtube desteğini çektiği için ne yazıkki sorunlu.

S Çevrimdışı

sezer16

Yeni Üye
22 Şub 2020
4
31
teşekkürler..

kablosuz kullanıyorsanız şanslısınız, kablosuz yazılımı deneyiniz.
eğer kablolu kullanıyorsanız %50 şansınız var, kabloluyu deneyin.
eğer her ikisindede olmaz ise 376s ye geri dönünüz.
youtube desteğini çektiği için ne yazıkki sorunlu.
koblosuz efendim evet.. yanlız dosyayı açtığımda 2 adet dosya klosörü görünmektedir.. örnek anlatımda 4 adet gözükmekte o 2 adet klosörü kopyalayıp flaşa atsam olurmu

teşekkürler..

koblosuz efendim evet.. yanlız dosyayı açtığımda 2 adet dosya klosörü görünmektedir.. örnek anlatımda 4 adet gözükmekte o 2 adet klosörü kopyalayıp flaşa atsam olurmu
Kablosuz olduğu için kore olanımı indiricem birde efendim gerçekten hakkınızı helal edin.. cocuklar malum telefondan bakarak gözleri bozulcak o yüzden çocuklar için çok saolun tekrardan

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
fiko , birisi ısıtma-soğutmada açmıştı ya :haha1

C Çevrimdışı

Czarintax

Yeni Üye
26 Şub 2020
10
26
Bende de Vestel TV var ve son iki haftadır YouTube uygulamasına girmiyor, YouTube logosunda takılı kalıyor. YouTube desteğini çektiyse satalım o zaman TV'yi, ne gerek var. Smart TV diye aldık, YouTube kullanamıyoruz artık. Netflix de yok zaten, ne anladık bu işten? Bir kere güncelleme aldığını bile görmedim TV'nin. Arayüzü felan herşeyi dandik zaten Vestelin. Hiç kullanışlı bir yanı yok. Vestel TV'den uzak durcağım bundan sonra. En iyisi Android destekli Smart TV almak.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bende de Vestel TV var ve son iki haftadır YouTube uygulamasına girmiyor, YouTube logosunda takılı kalıyor. YouTube desteğini çektiyse satalım o zaman TV'yi, ne gerek var. Smart TV diye aldık, YouTube kullanamıyoruz artık. Netflix de yok zaten, ne anladık bu işten? Bir kere güncelleme aldığını bile görmedim TV'nin. Arayüzü felan herşeyi dandik zaten Vestelin. Hiç kullanışlı bir yanı yok. Vestel TV'den uzak durcağım bundan sonra. En iyisi Android destekli Smart TV almak.
selam, men4725 yapıp çıkan resmi eklermisiniz.
bu tepkiyi direk vestele yazın :) isyan bayrağı çekilmiş ama andrid tabanlı tv hiç önermeyiz. bunun yerine android box alınız.

C Çevrimdışı

Czarintax

Yeni Üye
26 Şub 2020
10
26
selam, men4725 yapıp çıkan resmi eklermisiniz.
bu tepkiyi direk vestele yazın :) isyan bayrağı çekilmiş ama andrid tabanlı tv hiç önermeyiz. bunun yerine android box alınız.
20200227_130128.jpg
20200227_130042.jpg

Bu konudaki talimatlarınızı uygulayarak TV'yi güncelledim ve YouTube çalışır hale geldi fakat yine de bir süre sonra "LOADING..." deyip takılı kalıyor hala videoların ortasında.

Bana Netflix de lazım, o da profil modlamayla yapılıyormuş yorumlardan okuduğum kadarıyla. Şimdi de onu deneyeyim bakalım.

Sert tepkimden dolayı kusura bakmayın.İçimde biraz kin beslendi de, çok uzun zamandır yaşıyordum bu sorunları.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri