VESTEL QLED TV - Yeni

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
- TELEVİZYON ÇIKTI ARKADAŞLAR - Almayı düşünüyorum şahsen, teknik bilgilerini incelediğimde beğendim.

8500 Vestel'e vermek, bilemiyorum. Sırf panel tipi nedeniyle bile olsa iyice irdelemeden almam.
Çünkü adamlar OLED TV'de bile saçma sapan bir hata yapmışlar. (3:4 Pulldown konusu, forumda mevcut.)

Ayrıca Android mevcut değil. İnsan bari yüksek donanımla Android koyar.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
- TELEVİZYON ÇIKTI ARKADAŞLAR - Almayı düşünüyorum şahsen, teknik bilgilerini incelediğimde beğendim.
Urun görselinde sonsuzluk isareti kullanarak tüketicinin bilinç altina seslenmisler Reklam diyorki Bu televizyon o kadar saglam ve mukemmelki seni bile gömer :)) Sska maka parasi olan icin cok iyi bir secenek. Ah olsa da ben alsaaam

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Urun görselinde sonsuzluk isareti kullanarak tüketicinin bilinç altina seslenmisler Reklam diyorki Bu televizyon o kadar saglam ve mukemmelki seni bile gömer :)) Sska maka parasi olan icin cok iyi bir secenek. Ah olsa da ben alsaaam
Samsung'un 6 7 8 hatta 9 olmak üzere 4 farklı QLED serisi var diye biliyorum.
Vestel'deki hangi kalitede bir panel acaba?
Bir de Sound By JBL demişler, JBL'e para verip hoparlör mü aldılar sonunda? :hihi

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Samsung'un 6 7 8 hatta 9 olmak üzere 4 farklı QLED serisi var diye biliyorum.
Vestel'deki hangi kalitede bir panel acaba?
Bir de Sound By JBL demişler, JBL'e para verip hoparlör mü aldılar sonunda? :hihi
üst segment bir tv ama bence JBL'yi orjinaline para verip koymamışlardır Çinli dayıların ürettiği 3-4. versiyon çakma bir modelini koymuşlardır kesinlikle :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
üst segment bir tv ama bence JBL'yi orjinaline para verip koymamışlardır Çinli dayıların ürettiği 3-4. versiyon çakma bir modelini koymuşlardır kesinlikle :hihi
JBL'in çakmasını koyacak kadar enayi değillerdir kusura bakma.
Marka'nın adını bile kullanmak bir izine dayanıyor.

SRS Trusurround bile vardı bir zamanlar Vestel'de.
Parasını verdikten sonra neden olmasın?

Samsung'da JBL ve Harman Kardon ile iş birliği yapmışlığı var.
Hatta Harman Kardon'un bir bölümünü bünyesine bile kattı bildiğim kadarıyla.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
JBL'in çakmasını koyacak kadar enayi değillerdir kusura bakma.
Marka'nın adını bile kullanmak bir izine dayanıyor.

SRS Trusurround bile vardı bir zamanlar Vestel'de.
Parasını verdikten sonra neden olmasın?

Samsung'da JBL ve Harman Kardon ile iş birliği yapmışlığı var.
Hatta Harman Kardon'un bir bölümünü bünyesine bile kattı bildiğim kadarıyla.
Samsung hem JBL hemde Harman Kardonu satın aldı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

8500 Vestel'e vermek, bilemiyorum. Sırf panel tipi nedeniyle bile olsa iyice irdelemeden almam.
Çünkü adamlar OLED TV'de bile saçma sapan bir hata yapmışlar. (3:4 Pulldown konusu, forumda mevcut.)

Ayrıca Android mevcut değil. İnsan bari yüksek donanımla Android koyar.
Kendi adıma konuşayım ,Vestelden bir daha Televizyon almam.Donanım en üst seviyede olsa bile ; o mühendislikle hiç bir yere varamazlar !!

D Çevrimdışı

Dcup77 

Yeni Üye
16 Kas 2020
27
46
Bu TV 100Hz midir acaba? D-Led midir?
Smart tarafına yorum alabilir miyim?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu paralar kesinlikle verilmez. Vestel kusura bakmasın; önce doğru düzgün TV'ler üretsin, biz de sabaha kadar övelim.

Özellikle şu 3:2 pulldown mevzusundan sonra acayip şekilde gözümden düştüler. Milattan önce çözülmüş sorunların son model TV'lerinde hala bulunuyor olması inanılır gibi değil. Yakın zamanda bir TV alacaktık, bu sebepten yabancı markalara yöneldim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri