Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu panel hakkında hiçbir bilgim yok nasıldır tv henüz kurulmadı memnun kalırmıyız bilgi verebilirseniz çok sevinirim
çok beklentiniz olamsın

G Çevrimdışı

Gonul1

Yeni Üye
13 Ocak 2020
16
vestelin orta segment bir kartıdır. 211 üretimli kartlara 2019 tarihinde modifikasyon yaparak s halini almıştır. piyasada mb130 sonrası önerebileceğimiz bir karttır
Biraz fazla soru sordum ama
vestelin orta segment bir kartıdır. 211 üretimli kartlara 2019 tarihinde modifikasyon yaparak s halini almıştır. piyasada mb130 sonrası önerebileceğimiz bir karttır
Hocam çok soru sordum ama son olarak 1699 TL ye almak mantıklı mıdır?

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Vestel sanırım iyice ucuz panellere geçmeye başladı. Baksanıza ne sorulsa panda çıkıyor artık.

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
Tekrar merhabalar Vestel 65U9500 Seri No ; 8360368900527 panel ve anakart bilgisi alabilirmiyim acaba ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biraz fazla soru sordum ama

Hocam çok soru sordum ama son olarak 1699 TL ye almak mantıklı mıdır?
Yani fiyat ortada, ınternete bu fiyatta arama yaptırsanız el parmakları kadar çıkar ?
Servis ağı olanları tercih erebildiniz.
Televizyon dan ve smart özelliğinden kusursuz yararlanmak ıstiyorum dersen almaman tavsiyem olur.
Ama ben cok sık smart kullanmıyorum, tv göstersin biraz iyi olsun hemde ekrani biraz buyuk olsun dersen alabilirsin?

G Çevrimdışı

Gonul1

Yeni Üye
13 Ocak 2020
16
Yani fiyat ortada, ınternete bu fiyatta arama yaptırsanız el parmakları kadar çıkar ?
Servis ağı olanları tercih erebildiniz.
Televizyon dan ve smart özelliğinden kusursuz yararlanmak ıstiyorum dersen almaman tavsiyem olur.
Ama ben cok sık smart kullanmıyorum, tv göstersin biraz iyi olsun hemde ekrani biraz buyuk olsun dersen alabilirsin?
Smart kullanmıyorum evde ki de Vestel smart ama hic ihtiyacım olmadı bu ikinci TV olarak alacağım, birde ulusal yayınlarda 4k yayın çok az 4k TV nin bizim hd ulusal kanallarda ki performansı ile bu FHD TV nin performansı çok farkediyor mu?

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Eski evet Babama almıştım 1800 TL ye 2 sene olmuştur sanırım. Merak ettim bakayım ne kullanmışlar diye.
Az önce kontrol ettim internet üzerinde tonla hala satan var ama iyi bir cihaza benziyor UHD 4K fakat wi-fi yok DLNA yok fakat zannedersem interneti kablo ile arkasında bağlıyorsun bence günümüzün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak bir cihazbakalım ben de merak ettim o dönem için hangi paneli kullanmışlar anakartı kullanmışlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt