Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
ben az önce internet siteleri üzerinden sipariş verdim kutusunu açmadan panelini Sorgulatacağım panel yapısı hoşuma gitmezse kutusunu açmadan iade edeceğim
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah...iadeyi gerektirecek bir durum olacağını sanmıyorum...neticede bu fiyata bu ürün kaçmaz.. umarım mutlu olursunuz

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah...iadeyi gerektirecek bir durum olacağını sanmıyorum...neticede bu fiyata bu ürün kaçmaz.. umarım mutlu olursunuz
Samsung VA ekran çıkarsa ne yapalım Bir de LG İps panel olanları mevcut internet siteleri üzerinden sipariş verdim muhtemelen yeni seriden olacağını düşünüyorum ama Samsung VA ekran çıkarsa pişman olur muyum? acaba yoksa kutusunu açmadan iade mi edeyim Va çıkarsa

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
Samsung VA ekran çıkarsa ne yapalım Bir de LG İps panel olanları mevcut internet siteleri üzerinden sipariş verdim muhtemelen yeni seriden olacağını düşünüyorum ama Samsung VA ekran çıkarsa pişman olur muyum? acaba yoksa kutusunu açmadan iade mi edeyim Va çıkarsa
Ustalar bu konuda açıklama yaptı...arada çok fark yok...zevkinize göre tercihiniz değişebilir diyorlar...neticede her iki panel üreticiside Kore...ben değiştirme imkanım olduğu halde değiştirmeyi düşünmüyorum....karar sizin

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Ustalar bu konuda açıklama yaptı...arada çok fark yok...zevkinize göre tercihiniz değişebilir diyorlar...neticede her iki panel üreticiside Kore...ben değiştirme imkanım olduğu halde değiştirmeyi düşünmüyorum....karar sizin
Siz şu anda Va ekran lı uhl650 mi kullanıyorsunuz belki dediğiniz gibi gayet tatmin edicidir Bizde yıllardır LG marka IPS ekran 1 TV kullanıyoruz kutusundan da çıkarıp bizzat test etmeden de anlayamayız galiba VA ekranlı uhl650 cihazı bakalım hayırlısı olsun tavsiyeniz için çok teşekkür ederim

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
Siz şu anda Va ekran lı uhl650 mi kullanıyorsunuz belki dediğiniz gibi gayet tatmin edicidir Bizde yıllardır LG marka IPS ekran 1 TV kullanıyoruz kutusundan da çıkarıp bizzat test etmeden de anlayamayız galiba VA ekranlı uhl650 cihazı bakalım hayırlısı olsun tavsiyeniz için çok teşekkür ederim
Evet Uhl 650 kullanıyorum... inşaallah hayırlı olsun... umarım mutlu olursunuz...rica ederim forumun amacına hizmet ettiysem ne mutlu bana...iyi günler

G Çevrimdışı

Gelibolu

Yeni Üye
13 Ocak 2020
10
49
Merhaba panel bilgisi rica edebilir miyim lütfen? Şuanda dükkanda buldum, 1 hafta önce geldi dediler. Muhtemelen eski parti olabilir. Numaranın sonu 90003 gibi gördüm.

20200115_150249.jpg

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
Herkese selamlar, 49UHL650 SN:8370... ile başlayanlar LG SN:8360 ile başlayanlar SAMSUNG panel diyebilir miyiz arkadaşlar?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt