Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhabalar. Yeni tv geldi çok şükür 😃
slowfood slowfood ve By_Trol By_Trol üstatlar bakabilirseniz sevinirim ☺️
IMG_6828.jpg
Ana kart Mb 185
Panel Hkc
Yapısı Fsa
Cof 12
Kontrast 5000:1
bilge bilge ustamızdan bilgiler geldi. Ne yazık ki yine temelde VA tabanlı. Ancak FSA yapısında olduğu için IPS özelliklerini bir nebze kapsıyor. Yani açılı izlemede saf VA panelden daha iyidir. Umarım kutu açılışında geçen sefer olduğu gibi bir sürpriz yaşanmaz. Hayırlı olsun diyelim.😍

S Çevrimdışı

Samet46

Yeni Üye
3 Tem 2023
25
32
bilge bilge ustamızdan bilgiler geldi. Ne yazık ki yine temelde VA tabanlı. Ancak FSA yapısında olduğu için IPS özelliklerini bir nebze kapsıyor. Yani açılı izlemede saf VA panelden daha iyidir. Umarım kutu açılışında geçen sefer olduğu gibi bir sürpriz yaşanmaz. Hayırlı olsun diyelim.😍
Teşekkür ederim sağolun üstadım. Çok şükür sorun yaşamadık bu defa. Piksel testi falan da yaptı. Sorun yok çok şükür şimdilik :)

S Çevrimdışı

Samet46

Yeni Üye
3 Tem 2023
25
32
Buna çok sevindim. Ben henüz kurulum yapılmamıştır diye düşünüyordum. Genel izleniminiz nasıl?
Bugün çok bakamadım. Henüz düğün olmadığı için evde kalmıyorum.

Vestel sağolsun bir yıl Digiturk taraftar paketi verdi. Digiturk yayınında genel fikrim görüntü gayet iyi beğendim

Onun dışında netflix , YouTube falan denedim. Görüntü kalitesi benim için yeterli gibi. Tabi hiçbir görüntü ayarı da yapmadım. Şimdilik durumlar böyle 😃

S Çevrimdışı

serhatr6

Yeni Üye
26 Ağu 2023
11
40
bilgi-yok.jpg

Arkadaşlar panel değişim sonrası bu bilgiler girilmiyor mu yoksa servis birşeyi eksik mi yapmış?
Takılan paneli hala bilmiyorum. Benim bildiğim IPS ekran renkleri VAya göre çok daha güzel ve canlı olur. Bu takılan IPS değilde geniş görüş açılı VA mı hala anlamadım. Muhtemelen panel değiştirir Vestel ama bu panel bilgilerinin filan Servis Menüsünde görünmesi gerekmez mi?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
bilgi-yok.jpg

Arkadaşlar panel değişim sonrası bu bilgiler girilmiyor mu yoksa servis birşeyi eksik mi yapmış?
Takılan paneli hala bilmiyorum. Benim bildiğim IPS ekran renkleri VAya göre çok daha güzel ve canlı olur. Bu takılan IPS değilde geniş görüş açılı VA mı hala anlamadım. Muhtemelen panel değiştirir Vestel ama bu panel bilgilerinin filan Servis Menüsünde görünmesi gerekmez mi?
Panel değişimi sonrası görünmez. Tv arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

T Çevrimdışı

takii

Yeni Üye
3 Şub 2022
8
Merhaba, aşağıdaki seri numaralı televizyonun panel markasını ve anakart bilgisini paylaşbilir misiniz?
SN: 9060702 301122
Teşekkürler

Geri
Üst Alt