Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

serhatr6

Yeni Üye
26 Ağu 2023
11
40
S.a. arkadaşlar,
SN:8719865 100060
50Q9900 Qled'imin paneli nedir?
Yardımcı olursanız memnun olurum

S Çevrimdışı

serhatr6

Yeni Üye
26 Ağu 2023
11
40
Panda, 12 COF, 6000:1 Kontrast, UV2A (Geliştirilmiş VA), Anakart 180E G31
Teşekkür ederim. Bu fabrika çıkışı verisi mi oluyor? Sorun şu ki bugün tv servisten panel değişimi yapılıp geldi ama görüntü kötü renkler kötü eski parlaklıktan eser kalmamış. HDR 4K film açtım yine tık yok. Servis menüsünden bakıyorum panel bilgi kısımları boş "file not found" yazıyor. Müşteri hizmetlerine durumu ilettim ama ne olacak bilmiyorum. Çok keyfim kaçtı. Ne panel taktılarsa Qled öldü sanki. Evdeki eski tvmiz daha güzel gösteriyor bundan. Önceki panelim de çaprazdan bakınca insan yüzü gri gibi oluyordu bu panelde yandan bile bakınca görünüyor ama görüş açısı umurumda değil.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkür ederim. Bu fabrika çıkışı verisi mi oluyor? Sorun şu ki bugün tv servisten panel değişimi yapılıp geldi ama görüntü kötü renkler kötü eski parlaklıktan eser kalmamış. HDR 4K film açtım yine tık yok. Servis menüsünden bakıyorum panel bilgi kısımları boş "file not found" yazıyor. Müşteri hizmetlerine durumu ilettim ama ne olacak bilmiyorum. Çok keyfim kaçtı. Ne panel taktılarsa Qled öldü sanki. Evdeki eski tvmiz daha güzel gösteriyor bundan. Önceki panelim de çaprazdan bakınca insan yüzü gri gibi oluyordu bu panelde yandan bile bakınca görünüyor ama görüş açısı umurumda değil.
Değişen panel bilgisi değil. Üretim esnasında kullanılan panel bilgisidir. Anlattığınız duruma göre UV2A olan panel yerine IPS panel takılmış. Kontrast değerleri farklı olduğu için görüntü farkı mevcut. Müşteri hizmetlerinin yanıtını beklemenizi tavsiye ederim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Yeni panel Chot yapısı yeni ips Cof 12 Kontrast 5000:1
Not: Şanslısın :) Panda dan daha iyi

S Çevrimdışı

serhatr6

Yeni Üye
26 Ağu 2023
11
40
Yeni panel Chot yapısı yeni ips Cof 12 Kontrast 5000:1
Not: Şanslısın :) Panda dan daha iyi
Görüntü berbat , tvyi bu haliyle asla kabul etmeyeceğim. Ne takıldı bilmiyorum , detay verin dedim hala paneliniz şuydu , şunu taktık demediler. Servis raporu vs başından birşey yok ortada. Servis menüsü panel bilgi kısmı boş. Tv izleyemiyorum şu an valla.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Görüntü berbat , tvyi bu haliyle asla kabul etmeyeceğim. Ne takıldı bilmiyorum , detay verin dedim hala paneliniz şuydu , şunu taktık demediler. Servis raporu vs başından birşey yok ortada. Servis menüsü panel bilgi kısmı boş. Tv izleyemiyorum şu an valla.
Siz bilirsiniz.

T Çevrimdışı

tenten

Yeni Üye
26 Ocak 2021
25
38
20230826_103445.jpg

Üstadlar merhaba, panel bilgisi rica edebilir miyim mümkünse 🙏🏻

Geri
Üst Alt