Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
adem bey geri dönüş için teşekkürler va istemiyorum ips tercihim 49r6520f regal tv de durum nedir onun bilgisini alabilir miyim şu an kafamda bu model var inşallah ips dir ayrıca varsayalım çoklu üretim varsa ips olanını nasıl bulurum regal 49rf6520f yi almayı düşünüyorum diğer odam için ayrıca salonda vestel 55ud8400 var zaten geçen ay konuyu biliyorsunuz ölü piksel çıkmıştı para iadesi yapıldı ama size de dedim vestelciyim riskleri bile bile yine gittim vestel 55ud8400 aldım çünkü yıllardır alıyorum sizden ricam şu regale de bir bakalım teşekkürler

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
adem bey bir ips bulamadık 49-49-50 inç vestel yada regal çoğu va panel şaşırdım kaldım başka markada almak istemiyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado, adem hocam tv yi fabrika yazilimina dondurmek istiorum fabrikA versiyonunu nasil ogreniriz

Yenileri geldikçe eskileri kaldırıyorlar ama belki benim arşivmde vardır bakmak lazım :ok

Bir de sizden ricam var, bana yazılımla ilgili taleplerde yine de seri numarasını bir köşeye sıkıştırıveriniz, Her seferinde geçmiş mesajlara dönüp aramak zor oluyor benim için. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum :ok

E Çevrimdışı

Eastblacksea

Yeni Üye
21 May 2018
16
42
S.a M m3kaya TV nizin üst çerçevesinin bitip ekranın başladığı yerde sanki ekran aşağıya kaymış gibi beyazımsı bir çizgi varmı acaba benimkinde var acaba bu bir sorumludur? Bakarsanız çok sevinirim.şimdiden tesekkürler

E Çevrimdışı

Eastblacksea

Yeni Üye
21 May 2018
16
42
Adem Helvacı Ado abi 49ud9400 TV sanırım VA panel olmasından kaynaklı görüntü biraz mat daha iyi görüntü alabilmek için bir yazılım mevcut Mudurnu acaba? Birde üst çerçevenin bitip ekranın başladığı yerde boydan boya beyaz ışık gibi bir çizgi mevcut diğer kenarlarda yok , sanki ekran 1 mm aşağı kaymış gibi bu bir hatamıdır ? Değişim gerektirir mi ? Belki farkını ödeyerek. 49UD9650 ile değiştiririm onun görüntüsü daha iyi olabilir. Teşekkürler şimdiden

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,857
Adem Helvacı Ado abi 49ud9400 TV sanırım VA panel olmasından kaynaklı görüntü biraz mat daha iyi görüntü alabilmek için bir yazılım mevcut Mudurnu acaba? Birde üst çerçevenin bitip ekranın başladığı yerde boydan boya beyaz ışık gibi bir çizgi mevcut diğer kenarlarda yok , sanki ekran 1 mm aşağı kaymış gibi bu bir hatamıdır ? Değişim gerektirir mi ? Belki farkını ödeyerek. 49UD9650 ile değiştiririm onun görüntüsü daha iyi olabilir. Teşekkürler şimdiden
Butun kanallarda yada usb oynattiginiz videolarda o cizgi ortaya cikiyor mu

Bazi kanallarda o cizgiyi bende goruyorum

Geri
Üst Alt