Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Şimdi Adem hocanın yazdıklarını tekrar okuyunca fark ettim ki zaten birebir aynı şeyleri yazmışız.:kiskis
Söylenilen gibi hocam, bundan sonra hiçbir panel %100 memnun etmez.

Ben anlamadım ki konuyu zaten. :kop

Demişim ki ''1-2-3 değiştirir bir daha değiştirmez ve hukuk yolundan gitmenizi beklerler, siz de hukuka gidin'' Kendisi de zaten hukuk yoluna gitmiş veya gidecekmiş, Daha neyi tartışıyoruz anlayamadım, üstüne halen destan yazıyoruz yine bir şey değişmiyor. Ne VESTEL babamın malı ne bu forum vallahi bazen bıkkınlık geliyor bu konulardan ve lanet olsun deyip hiç bir şeye karışmayasım geliyor. Kimin ne hali varsa görsün.

Almayın kardeşim VESTEL almayın, çürük maldır, bozuktur, kötüdür, servis ilgilenmez, kurum adamı mal aldığına pişman eder, panelleri bozuktur, dolapları çürüktür, makineleri kırıktır, fabrika da zaten beş para etmez. Gidin SONY alın huzura erin :ok (nasıl erecekseniz artık)

Haydi selametle :ok

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Ben anlamadım ki konuyu zaten. :kop

Demişim ki ''1-2-3 değiştirir bir daha değiştirmez ve hukuk yolundan gitmenizi beklerler, siz de hukuka gidin'' Kendisi de zaten hukuk yoluna gitmiş veya gidecekmiş, Daha neyi tartışıyoruz anlayamadım, üstüne halen destan yazıyoruz yine bir şey değişmiyor. Ne VESTEL babamın malı ne bu forum vallahi bazen bıkkınlık geliyor bu konulardan ve lanet olsun deyip hiç bir şeye karışmayasım geliyor. Kimin ne hali varsa görsün.

Almayın kardeşim VESTEL almayın, çürük maldır, bozuktur, kötüdür, servis ilgilenmez, kurum adamı mal aldığına pişman eder, panelleri bozuktur, dolapları çürüktür, makineleri kırıktır, fabrika da zaten beş para etmez. Gidin SONY alın huzura erin :ok (nasıl erecekseniz artık)

Haydi selametle :ok
adem bey konuyu biraz abarttınız sizden beklenen sudur evet tvniz de ölü piksel varsa hangi marka olursa olsun ürünün arkasinda durması lazim sözüdür oysa siz her markada var sorun etme anlamları çıkardınız yazinizda siz vestelcisiniz bende öyleydim 5 yılda 11 adet evlerime odalarıma bu markayı koydum firmanın yapacagi işlem ürünün arkasinda durması idi durmadı bende mahkemeye verdim hepsi bu yazdikca yazmış destan yazmissiniz firma bu kadar yazmadı bana bu formdaki arkadaşlar hanginiz yeni aldığınız tv de ölü pikseli kabul edersiniz o yüzden hangi marka olursa olsun ayıplı mal garanti kapsamındadır gereğinin yapılması lazim yapılmıyorsa mahkemeye boyle verilir

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
adem bey konuyu biraz abarttınız sizden beklenen sudur evet tvniz de ölü piksel varsa hangi marka olursa olsun ürünün arkasinda durması lazim sözüdür oysa siz her markada var sorun etme anlamları çıkardınız yazinizda siz vestelcisiniz bende öyleydim 5 yılda 11 adet evlerime odalarıma bu markayı koydum firmanın yapacagi işlem ürünün arkasinda durması idi durmadı bende mahkemeye verdim hepsi bu yazdikca yazmış destan yazmissiniz firma bu kadar yazmadı bana bu formdaki arkadaşlar hanginiz yeni aldığınız tv de ölü pikseli kabul edersiniz o yüzden hangi marka olursa olsun ayıplı mal garanti kapsamındadır gereğinin yapılması lazim yapılmıyorsa mahkemeye boyle verilir

Yahu ben neden sizin istediğiniz şeyi yazmak zorunda kalayım ki? Zaten inadınız başından beri bana bu cümleyi yazdırtamamanız kaynaklı bu belli, Yazmam zira benim gözümde haklı değilsiniz.

Benim gözümde haklı değilsiniz lakin ben otorite değilim, yetkili değilim, hiç bir şey değilim burada sadece şahsi fikir beyan ediyoruz. Şahsi fikrime göre siz haklı değilsiniz ve kurum(lar) da sizin gibi tüketicilerle bu derece ilgilenmezler. Bu doğrudur değildir tartışılır ancak ben size OLANI yazarken siz olmasını istediğinizi yazıyorsunuz.

Ben diyorum ki, ''Bu koşullarda İlgilenmezler'' sonuç olarak ilgilenmedikleri de ortada.

Siz diyorsunuz ki '' ilgilenmeleri lazım siz taraf tutuyorsunuz''

Sanki firmaya ''İlgilenmeyin'' diye ben söyledim :kiskis

Siz takılı kalmışsınız kendi tv nizdeki ölü piksele, size verdiğimiz 1000 tane örneği bilme görmezden gelip tek bir yorum dahi yapmıyor, ondan sonra gelip kopyalaya yapıştır yapar gibi aynı cümleleri tekrar tekrar yazıp duruyorsunuz.

Bilmek de kötü bu memlekette :))

Size son mesajımdır, Allah işinizi rast getirsin, umarım değişir (ki hukuk yolundan zaten değişecek) ve siz de kurtulursunuz biz de (Yeni gelecek tv nizdeki sorunlar şimdiden hayırlı olsun) :ok

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Yahu ben neden sizin istediğiniz şeyi yazmak zorunda kalayım ki? Zaten inadınız başından beri bana bu cümleyi yazdırtamamanız kaynaklı bu belli, Yazmam zira benim gözümde haklı değilsiniz.

Benim gözümde haklı değilsiniz lakin ben otorite değilim, yetkili değilim, hiç bir şey değilim burada sadece şahsi fikir beyan ediyoruz. Şahsi fikrime göre siz haklı değilsiniz ve kurum(lar) da sizin gibi tüketicilerle bu derece ilgilenmezler. Bu doğrudur değildir tartışılır ancak ben size OLANI yazarken siz olmasını istediğinizi yazıyorsunuz.

Ben diyorum ki, ''Bu koşullarda İlgilenmezler'' sonuç olarak ilgilenmedikleri de ortada.

Siz diyorsunuz ki '' ilgilenmeleri lazım siz taraf tutuyorsunuz''

Sanki firmaya ''İlgilenmeyin'' diye ben söyledim :kiskis

Siz takılı kalmışsınız kendi tv nizdeki ölü piksele, size verdiğimiz 1000 tane örneği bilme görmezden gelip tek bir yorum dahi yapmıyor, ondan sonra gelip kopyalaya yapıştır yapar gibi aynı cümleleri tekrar tekrar yazıp duruyorsunuz.

Bilmek de kötü bu memlekette :))

Size son mesajımdır, Allah işinizi rast getirsin, umarım değişir (ki hukuk yolundan zaten değişecek) ve siz de kurtulursunuz biz de (Yeni gelecek tv nizdeki sorunlar şimdiden hayırlı olsun) :ok
ne yapım peki ben bu tv yi bu halde mi kullanayim o zaman hasta olduğunda ilaç içme nasılsa bir daha hasta olacağım diye her yıl bir grip vakası yaşanır ilaç icilmesin mi nasılsa yine hasta olacaz diye bu teknolojinin doğasında var bu hatalar konu bu değil konu ürünün arkasinda olmak haa olmuyor mu yasa var mahkeme var mahkemeye gore ayıplı mal olay bitmiştir 11 tv aldım 7 sinde problem çıkmadı 4 unde cikti size gore her üründe çıkacak düşüncesi var sorunlu bir adam olsam vestel in o yedi tv sinide kötülerim ama onlar sağlam sorunsuz sen olsan acaba ölü pikselli tv yi kabul edermi sin tabiiki etmezsin vestel ci olmasam 11 tv almazdım vestelciyim ama vestel bu kez ayip etti adem bey daha fazla laf kalabalığına gerek yok sizin düşünceniz boyle benim ki boyle ama bir bedel ödeyen vede problemli urunlerle uğraşan benim o yüzden anlayamazsınız bu konuda burda kapansın

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
ne yapım peki ben bu tv yi bu halde mi kullanayim o zaman hasta olduğunda ilaç içme nasılsa bir daha hasta olacağım diye her yıl bir grip vakası yaşanır ilaç icilmesin mi nasılsa yine hasta olacaz diye bu teknolojinin doğasında var bu hatalar konu bu değil konu ürünün arkasinda olmak haa olmuyor mu yasa var mahkeme var mahkemeye gore ayıplı mal olay bitmiştir 11 tv aldım 7 sinde problem çıkmadı 4 unde cikti size gore her üründe çıkacak düşüncesi var sorunlu bir adam olsam vestel in o yedi tv sinide kötülerim ama onlar sağlam sorunsuz sen olsan acaba ölü pikselli tv yi kabul edermi sin tabiiki etmezsin vestel ci olmasam 11 tv almazdım vestelciyim ama vestel bu kez ayip etti adem bey daha fazla laf kalabalığına gerek yok sizin düşünceniz boyle benim ki boyle ama bir bedel ödeyen vede problemli urunlerle uğraşan benim o yüzden anlayamazsınız bu konuda burda kapansın
Türkiye'de bu işi yapıp, ürününün arkasında duran bir firma söyler misiniz, onu değerlendirelim.

Size burada kim dedi ki bu ürünü kullanın, üründe beğenmediğiniz veya arızası, kusuru var ise, izlenecek yol belli, ilk sorunda para iadesi yapan bir firma var mı? İlk önce değişim yaparlar, olmadı THH yolu gözükür, her firma da bu böyle. Yani size özel bir durum gibi anlatmanız pek olmuyor. Hatta internetten aldıysanız, şartsız şurtsuz kanun size 14 gün değişim iade hakkı veriyor.

4 üründe arıza çıktı demişsiniz, bu 4 ürünün akibeti ne oldu bilgi verir misiniz?

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado ustadim yaklasik 1 ayi aşkın bir sure bekledikten sonra bu urunu aldim. Gittigidiyor/Teknosa magazasindan 3 gun once indirim ve ve bonus kart avantaji ile 1623 Tl ye geldi.
Yaklasik 1 saat once teslim aldım kargodan. Seri nosunu asagiya ekliyorum. VPAZ 20273862
SN 7970138800559
Urun ve panel ozellikler hakkindaki dusuncelerinizi kisaca öğrenmek isterim. Simdiden tesekkurler saygilar.

Selamlar değerli kardeşim;

Ürününüz MB211 anakartlı ve CMO panelli güzel bir FHD tv dir.
Yazılım sürümünüz 0.49.10 olmalı onu kontrol ediniz.

Gelin bir değişiklik yapalım ve ben sizin tv niz hakkında yorum yapmadan evvel siz bana bir kaç günlük kullanımsonrası düşüncelerinizi dile getiriniz.

Sonra birlikte kritiğini yaparız tekrar, Eksilerini de yazarız artılarını da :ok

T Çevrimdışı

tamer07

Yeni Üye
15 Mar 2018
21
Cevabınız için teşekkürler hocam. Adem Helvacı Ado
Tv'yi Cumartesi öğleden sonra teslim aldığım için servis kurulumu Pazartesi gününe kaldı. Kurulumdan 2-3 gün sonra deneyimlerimi yazarım üstad.
Saygılar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
D Çevrimdışı

drorcun

Yeni Üye
4 Mar 2018
8
54
hocam merhabalar, benim cihaz 55ub6300 seri no: 7792053-700455 acaba hangi panel kullanılmış bakabilir misiniz?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Adem Helvacı Ado Adem abi selamlar bu ürünle ilgili panel anakart slim vs bir bilgiye ulaşabilir miyiz
İyi Akşamlar

Bu TV ler benim gözümde hep alicengiz TV dir ve önermem almanızı. üretimi veya kalitesi değil pazarlama şekli nedeniyle güven vermiyor bana.

Bu TV yi bu fiyata 2 yıl garantili satın alacağınıza, AWOX veya NAVİTECH veya AXEN gibi markaları yarı fiyatına yakın ve aynı koşullarla ve bence daha güvenilir şekilde satın almanız daha makul olur.

Haaa AWOX da smart-dvd yoktur ona lafım yok ancak smart haricinde dvd yi eksiklik görmüyorum açıkçası.

Geri
Üst Alt