Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
hocam donanım önemli değilmi görüntü işleme açısından tabi panel kötüyse donanımda bir yere kadar idare eder
bende genelde iyi yorumlar okudum burda bydublor bydublor isimli arkadaşında incelemesi beni bu modele yönlendirdi açıkcası
ado hocamda olumsuz birşey söylemedi bu modelle alakalı

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Merhaba hocam 55ud8400 tv aldim seri numarası aşağıda sizden bilgi rica ediyorum
Sn 7929769 700372
Vpaz 20273411

10110889 1711 700372

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Ben de ips panelde renk solukluğu nu ayarlardaki renk sekmesinden biraz daha açarak giderdim sonuna kadar açarsam kontrast düşüklüğünden parlama yapıyor yok mu benden başka renk ayarları ile oynayan

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hocam donanım önemli değilmi görüntü işleme açısından tabi panel kötüyse donanımda bir yere kadar idare eder
bende genelde iyi yorumlar okudum burda bydublor bydublor isimli arkadaşında incelemesi beni bu modele yönlendirdi açıkcası
ado hocamda olumsuz birşey söylemedi bu modelle alakalı

Bu işin oluru iyi senkronizasyondur.
Ne kadar iyi tasarlanmış sa o derece iyidir ürünler.
10 numara panele 3 numara anakart
10 numara anakarta 3 numara panel

İkisinden de hiç bir verim alınmaz.

O yüzden ürünleri elimizden geldiğince yüksek adette inceleyerek kıyaslama yapmaya çalışıyoruz.

Üreticinin öncelikli amacı ticarettir bu nedenle bazen UYMASADA, olur olur denen durumlar olur kimse kabul etmese de ;)

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Hocam telefonda sorun var tam yazamıyorum 3.44.6 nin üstüne 3.62.7.0 i yükleyebilir miyiz şimdiden teşekkürler geri dönüşünüz icin

R Çevrimdışı

richezza

Yeni Üye
12 Nis 2018
10
43
Regal 50R5020U satın alan diğer arkadaşlar kurulum yaptırmadılar mı? sonuç nedir?, ben dün gece 4k film izledim ( 52.7 Mb/s 39.8 GiB mkv HEVC AC-3 ) sıkıntı çıkartmadı sorunsuz izledim. samsung ju6500 serisinde izleyememiştim. bu gün veya yarın orijinal 4K disk izleyeceğim (diskin içinden ham film dosyanı alıp usb ye takıp) samsung da bunu da izleyememiştim, bakalım regal çalıştıracakmı
Dün filmden önce beşiktaşın macını izledim 4K, maçı seyretmek için masadan kalkmak zorunda kaldım tv nin karşısında sehpada yedim yemeği :(

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
dün kuruldu benim tv açı yönünden gerçekten sıkıntılı bir cihaz kendi uydu alıcısının performansıda pek iyi değil trt4k çok kaliteli ama hareketli sahnelerde azda olsa titreme mevcut hd kanallar idare eder kötü değil gözün alışması lazım
sti işlemcili neta 6400 bağladım hd kanallarda yazıların keskinliği olsun görüntü kalitesi olarak fark var. 4k kutuda ise performansı gayet iyi 4096*2160p çözünürlüğüe kadar çıkıyor.
hareketli sahnelerde azda olda titreme var.
görece düşük bitrateli filmlerde karanlık sahnelerde arkadaki görüntüde piksellenme oluyor aydınlık sahnelerde olmuyor. bu cihazda yüksek bitrateli 4k içerik tüketmek lazım
ps4 denemeside yapacağım ama dediğim gibi yanlardan izlemek sıkıntılı

tvye aşagıdan ve yukardan baktığınızda açı kaybı olmuyor sağ ve soldan bakınca oluyor

tüm va panellerde bu sıkıntı varmı bilmiyorum
ben mu8000 almayı düşünüyordum

ordan bu cihaza indim tvyi karşısından kullanacağım için 1514-tl alınan bir cihaz olarak düşününce çokda kafaya takmaya gerek yok aslında

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Hocam büyük heveslerle aldığım 55ud8400 tv de ışık sızması farkettim aksam ekrana dağılan komple ışık neyse de solt alt köşede ki ışık göze batıyor birde bu tvyi ben direk led diye biliyorum bu sanki edge led gibi zaten bu tur hatalar edge led de daha çok oluyor peki bu seri direk led dimi

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
img-20180414-wa0000-jpg.jpg

Geri
Üst Alt