Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
Adem Helvacı Ado hocam 2. cihazı da alarak iyice Vestelli olduk. Ailemin kullanması için 49ud8400 aldım.
panel ips gibi görünüyor. Youtubeda 4k hdr simgeli videoları açabiliyor. hdr simgesinin çıkması hdr desteğini işaret eder mi?
Seri noya istinaden panel ve hdr kontrol edermisiniz?

SN. 7896969 700026

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam 2. cihazı da alarak iyice Vestelli olduk. Ailemin kullanması için 49ud8400 aldım.
panel ips gibi görünüyor. Youtubeda 4k hdr simgeli videoları açabiliyor. hdr simgesinin çıkması hdr desteğini işaret eder mi?
Seri noya istinaden panel ve hdr kontrol edermisiniz?

SN. 7896969 700026

Selamlarr Azizim; İyice ailden oluyorsunuz, Yakında akraba çıkarız nasipse :)

Ürün LG IPS panel yalnı HDR WCG desteği mevcut değil. Renkleri zengin görmüşsünüzdür o LG panel kaynaklıdır :)

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
Adem Helvacı Ado hocam alıntı sisteminde biraz tuhaflık var, çözemedim. Daha önce aldığım 8400 gibi buda ips. evin şekli gereği ips olması önemliydi. Tvden genel olarak memnunuz, beklentilerimizi karşılıyor. Hatırlarsanız benim 8400 değişime gidip 9300 va wcg geldi. yan açı sıkıntılı fakat renk ayarları ile minimize ettim şuan. Tekrar ips için manisa ile görüştük bir kaç kez ama arayan soran yok. Müşteri Hizmetleri desteği vasat olarak görüyorum. Zira dönüş yapan kimse yok.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam alıntı sisteminde biraz tuhaflık var, çözemedim. Daha önce aldığım 8400 gibi buda ips. evin şekli gereği ips olması önemliydi. Tvden genel olarak memnunuz, beklentilerimizi karşılıyor. Hatırlarsanız benim 8400 değişime gidip 9300 va wcg geldi. yan açı sıkıntılı fakat renk ayarları ile minimize ettim şuan. Tekrar ips için manisa ile görüştük bir kaç kez ama arayan soran yok. Müşteri Hizmetleri desteği vasat olarak görüyorum. Zira dönüş yapan kimse yok.

Azizim bu özel bir konu açıkçası o nedenle çok da suçlayamıyorum, onun dışında açıkçası genele kıyasla çok ilgilidir müşteri hizmetleri.

Bazen anlamsız bürokratik işlemlere ve kendi iç prosedürlerine çok dolanıp kaldıkları doğrudur, geç de olsa bir çözüm veya negatif bir cevap için mutlaka dönüş yapacaklardır.

Sonucu biz de sizinle birlikte öğreneceğiz. :)

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
sanalexpress sanalexpress bende va panel hosuma gidiyor.
ips iade ettim geri gelmezse eger ips de renkler her acidan biraz soluk yani renkleri acik renk gibi gosteriyor siyahlar gri gibi ama va panelde cafcafli
dinamik modunda bazi goruntulerde siritabiliyor bana gore va panel canli renkler
Yandan bakinca renkler ips panel gibi oluyor yanlismiyim yani ips her yerden acik renk
va onden canli koyu yandan ips in her yerden gosterdigi gibi acik yanlismiyim benim gozlemledigim bu 49r6520f regal tvyi gonderdim ips diye bakalim ne olacak tv on numara ona lafim yok suan evde samsung f6510 var 32 inch onu kullaniyorum
yani şuna bir açıklık getirmek istiyorum va panele yandan bakinca ips panelin her acidan gosterdigi rengi gosteriyor dogrumu millet

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Adem Helvacı Ado hocam değişimden yeni televizyonum geldi, şubat üretimi olduğunu görüyorum, müsait olduğunda panelde wcg varmı bakabilirmisin,
sn: 7989733 800088

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Adem hocam merhaba regal 55r7020u modelinde hangi panel bulunmakta ve kıyaslama yapacak olursak vestelin hangi modeline es değer bir üründür

C Çevrimdışı

cengizzz

Yeni Üye
22 Şub 2018
15
Merhaba ado hocam yeni tv nasip olmadı bari elimdeki 48ua9300 paneli neymiş mümkünse öğrenmek isterim.
sn/ 7476603 500021

Geri
Üst Alt