Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Slm Regal 55rh0lu hakkında panel ve anakart bilgisi alabilir miyim teşekkürler kolay gelsin
Linki inceleyin konuda yoksa tv nin arka kapağındaki barkodun resmini buraya ekleyin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
CAF52FF1-C7B5-4180-9E1C-35F16938C5A0.jpg

Panel bilgisi öğrenebilir miyim
Chot panel
Mb230 Anakart

B Çevrimdışı

brk51

Yeni Üye
6 Ara 2020
25
35
Linki inceleyin konuda yoksa tv nin arka kapağındaki barkodun resmini buraya ekleyin.

Ustam linki inceledim ama sadece 58 inç olanın bilgileri var.Tv yi internetten alma niyeti var kardeşimin de 55 hakkında bir bilgi bulamadık yani resim atma gibi bir şansımız da yok.Zaman ayırdığınız için teşekkürler sağolun

C Çevrimdışı

c.kamer

Yeni Üye
27 Mar 2021
19
34
Selam değişim le gelen cihazın farklı çıkacağını düşünmeyin üzerinde kullanılan ana kart mb230 forumda bolca bu şikayet var birde ekran yenileme hızı düşük olunca aynen bu hatayı alıyorsun. Birazda nekadar ekmek o kadar köfte ilişkisi var.
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için vestel manisadan aradılar tamir dedi kabul etmedim değişim onayını verdim dedi arayacaklarmış bakalım aynı model mi diyecekler başka model mi ama aynı model göndermemeleri konusunda ısrarcı olacağım 55uhl1000 yerine ne model isteyebilirim var mı önerebileceğiniz modem yönlendirebilirseniz beni bu konuda çok memnun olurum

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
163
49
vestel merkez bu panellerin ismini vermiyor sadece va panel ips panel okadar burda tasviye formunda yardım al dikkat et diren vestele karşı 9500serisi alma ustalar yönlendirsin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için vestel manisadan aradılar tamir dedi kabul etmedim değişim onayını verdim dedi arayacaklarmış bakalım aynı model mi diyecekler başka model mi ama aynı model göndermemeleri konusunda ısrarcı olacağım 55uhl1000 yerine ne model isteyebilirim var mı önerebileceğiniz modem yönlendirebilirseniz beni bu konuda çok memnun olurum
hi level olmaması gerekir çünkü hi level genelde a101 için ucuz üretimdir ve kalite bakımından düşük kalır. model konusunda sana sunulanlarda tahminimci benzer özellikler olacaktır.
Teklif yaptıklarında (eşime babama sorayım siz bi kaç model söyleyin, ben size yarın dönerim dersin) yine değerlendirme yaparız

C Çevrimdışı

c.kamer

Yeni Üye
27 Mar 2021
19
34
hi level olmaması gerekir çünkü hi level genelde a101 için ucuz üretimdir ve kalite bakımından düşük kalır. model konusunda sana sunulanlarda tahminimci benzer özellikler olacaktır.
Teklif yaptıklarında (eşime babama sorayım siz bi kaç model söyleyin, ben size yarın dönerim dersin) yine değerlendirme yaparız
teşekkürler desteğiniz için regal 55r754u birde finlux 55fx660ua önerdiler regal olanı tercih ettim umarım hi-level dan iyidir

Geri
Üst Alt