Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

L Çevrimdışı

lilpumperino69 

Yeni Üye
26 Ocak 2021
2
26
merhaba ustalarım toshiba 49ua2063dt satın aldık panel bilgisini öğrenebilir miyim
IMG_20210418_134512.jpg

T Çevrimdışı

tharok

Yeni Üye
21 Şub 2021
6
23
Regal 55r754ua9 modeli D-led mi yoksa E-led mi? Regal sitesinde Panel tipi LED olarak gözükmekte, net bir şey yazmıyor. Nasıl öğrenebilirim?

C Çevrimdışı

Chns3

Yeni Üye
30 Eki 2020
9
35
20210421_125310.jpg

Panel ve anakart bilgisi alabilirmiyim? Panel buyuk ihtimal samsung ama yinede sormak istedim..tesekkurler

C Çevrimdışı

c.kamer

Yeni Üye
27 Mar 2021
19
34
merhabalar herkese yardımınıza ihtiyacım var a101 onlinedan hi-level 55UHL1000 tv aldım hdmi portlarından aldığım görüntüde mozaiklenme oluyor önce cihazlardan mı acaba dedim hdmi 2.0 4k destekli philips hdmi kablo aldım yine yaptı servis çağırdım yeni yazılım yükledi fakat çözülmedi fabrikayı aradı anakart değişimi dediler daha 30 günü geçmedi alalı yeni bir cihaz için anakart değişiminin kabul etmedim tv değişimi konusunda servisten haber bekliyorum sormak istediğim şu bu modelden hiç memnun kalmadım görüntü kalitesi açısındanda daha önce vestelde model değişikliği yapan var mı nasıl bir yol izleyebilirim teşekkürler

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
58 inç vestel, toshiba ve regal televizyonların hepsi panda panel midir acaba ? Samsung, boe ve lg panel çıkma olasılığı olan modeller hangileridir ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabalar herkese yardımınıza ihtiyacım var a101 onlinedan hi-level 55UHL1000 tv aldım hdmi portlarından aldığım görüntüde mozaiklenme oluyor önce cihazlardan mı acaba dedim hdmi 2.0 4k destekli philips hdmi kablo aldım yine yaptı servis çağırdım yeni yazılım yükledi fakat çözülmedi fabrikayı aradı anakart değişimi dediler daha 30 günü geçmedi alalı yeni bir cihaz için anakart değişiminin kabul etmedim tv değişimi konusunda servisten haber bekliyorum sormak istediğim şu bu modelden hiç memnun kalmadım görüntü kalitesi açısındanda daha önce vestelde model değişikliği yapan var mı nasıl bir yol izleyebilirim teşekkürler
Selam değişim le gelen cihazın farklı çıkacağını düşünmeyin üzerinde kullanılan ana kart mb230 forumda bolca bu şikayet var birde ekran yenileme hızı düşük olunca aynen bu hatayı alıyorsun. Birazda nekadar ekmek o kadar köfte ilişkisi var.

B Çevrimdışı

brk51

Yeni Üye
6 Ara 2020
25
35
Slm Regal 55rh0lu hakkında panel ve anakart bilgisi alabilir miyim teşekkürler kolay gelsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri