Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki nasıl panda VA panel iyi midir ? Bilgi verir misiniz gece sinema izleme açısından VA mı iyidir IPS mi bir de renk gamı vs Panda kaliteli midir ?
adem helvacıyı takip ederseniz bir çok videoda şöyle der; Fikoloji pandayı sevsede ben sevmem. Zevk meselesi bir samsung veya auo panel olmasada yine güzel bir panel, zaten beklentiniz yüksek ise 58 inç değil 55 veya 65 yönelip ana kart olarakta mb130s bulmak lazım. Filmde tabiki Va panel

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
adem helvacıyı takip ederseniz bir çok videoda şöyle der; Fikoloji pandayı sevsede ben sevmem. Zevk meselesi bir samsung veya auo panel olmasada yine güzel bir panel, zaten beklentiniz yüksek ise 58 inç değil 55 veya 65 yönelip ana kart olarakta mb130s bulmak lazım. Filmde tabiki Va panel
Ya zaten fiyatla orantılı değerlendirmek lazım bu konuda katılıyorum size Samsung panel tabiki daha kalitelidir ama şimdi aradaki fiyat farkı en az 2000 TL bandında. Anladığım kadarıyla beni üzmeyecek bir ürün günlük kullanımda ileride bütçemi iyi ayarlarım belki Oled alırım orası tartışılır ama şu an beni götürür bu ürün sanırım :) Özellik olarak zaten Vestelle aynı 2020 ürünü çünkü

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ya zaten fiyatla orantılı değerlendirmek lazım bu konuda katılıyorum size Samsung panel tabiki daha kalitelidir ama şimdi aradaki fiyat farkı en az 2000 TL bandında. Anladığım kadarıyla beni üzmeyecek bir ürün günlük kullanımda ileride bütçemi iyi ayarlarım belki Oled alırım orası tartışılır ama şu an beni götürür bu ürün sanırım :) Özellik olarak zaten Vestelle aynı 2020 ürünü çünkü
baktığım bir üründü, sizi üzmeyeceğini belirtebilirim. Aynen şu an bakış açınıza göre ideal bir tv.

S Çevrimdışı

sdk3342

Yeni Üye
19 Ocak 2021
16
27
Merhaba toshiba 65ul3063dt aldım panel bilgisi veya başka ne bilgi varsa rica etsem öğrenebilir iyim kolay gelsin

IMG_20210119_144821254683698f9c468c.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt