Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

B Çevrimdışı

bllbyrktr

Yeni Üye
20 Ocak 2021
11
32
Merhaba. Vestel 58u9400 modelin panelini öğrenebilir miyim? Genel olarak tavsiye eder misiniz bu televizyonu. Ağırlıklı olarak dizi film izlemek için kullanacağım. Genelde karşıdan nadiren yan açılardan izliyorum. Biraz büyük ekran olsun istediğim için bütçeme bu tv uyuyor. Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba. Vestel 58u9400 modelin panelini öğrenebilir miyim? Genel olarak tavsiye eder misiniz bu televizyonu. Ağırlıklı olarak dizi film izlemek için kullanacağım. Genelde karşıdan nadiren yan açılardan izliyorum. Biraz büyük ekran olsun istediğim için bütçeme bu tv uyuyor. Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

C Çevrimdışı

cakgl

Yeni Üye
29 Ara 2020
9
30

Merhabalar tvnin panel üreticisi ve anakart modelini öğrenebilir miyim? Direct led yada edge led mi onu da öğrenmek istiyorum ama kaynak bulamadım. Bilginiz varsa onu da öğrenmek isterim. Teşekkürler şimdiden
IMG_20210121_1236231.jpg

B Çevrimdışı

bllbyrktr

Yeni Üye
20 Ocak 2021
11
32
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim hocam gayet bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Sizin inceleme yaptığınız 50u9400de tek tip panel 58'' olanda iki tip var anladığım kadarıyla. Yani tmc panel gelme ihtimali de var. Bu panel hakkında bir bilginiz var mı olur da tmc denk gelirse pişman eder mi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim hocam gayet bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Sizin inceleme yaptığınız 50u9400de tek tip panel 58'' olanda iki tip var anladığım kadarıyla. Yani tmc panel gelme ihtimali de var. Bu panel hakkında bir bilginiz var mı olur da tmc denk gelirse pişman eder mi?
Chot panelde üretildi , Adem hocam 58" sıcak bakmıyor bilgin olsun. Ama ortalama kullanıcı için iyi bir cihaz , çoğu model katmaya geçti

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
Nordmende NM50350 ve Onvo OV50350 ürünlerinin panel ve anakart bilgileri nelerdir yani tek tip panel ve anakart mı kullanılıyor ? Bir de siz bu ürünlerden hangisi önerirsiniz yoksa Regal 50RH0LU konusunda ısrarcı mı olmalıyım :)
Diğer ikisi 3000 TL Regal ise 3500 TL

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt