Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
Merhaba
Toshiba 65ul2063dt televizyon
Hangi paneli kullandığını öğrenebilirmiyim?
IMG_20201105_164547.jpg
samsung panel
17MB230 anakart

A Çevrimdışı

azash

Yeni Üye
31 Eki 2020
8
49
Toshiba 55UL3B63DT
Panel bilgisi rica edebilir miyim? (Marka? VA/İPS?)
Teşekkürler.

panela9c9c453c8b8e782.jpg

C Çevrimdışı

cuneytatay

Yeni Üye
6 Kas 2020
1
43
IMG_20201104_180301.jpg

Merhaba
Hi-Level televizyon için hangi panel ve marka olduğunu öğrenebilirmiyim?
Teşekkürler.

K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
Bende bilmiyorum şimdi biraz baktım yan açı kötü falan yazılmış forumda kutuyu açmadım iade etsemmi bilemiyorum
Kardeş görüntüye bir şey diyemem va panel lerde yan acı sıkıntılı eğer yan açıdan izleyeceksen seni uzer formdaki ustalardan da bilgi al tabi benim formda okuduğum auo panelin oldukça başarılı olduğu ama karşıdan izlenince o nedenle tercih kullaniciya aittir yan dan izleme mesafen varsa IPS panel lazım sana benim salon yandan izlenecek IPS panel Alaçam almam lazım ama misafir odasına aldığım TV yi karşıdan izliyorum Regal aldım Samsung va panel karşıdan başarılı TV ama yandan görüntü kötü bu da panelle alakalı her iki panelin artıları eksileri var

S Çevrimdışı

Sadikemre

Yeni Üye
1 Kas 2020
13
36
Kardeş görüntüye bir şey diyemem va panel lerde yan acı sıkıntılı eğer yan açıdan izleyeceksen seni uzer formdaki ustalardan da bilgi al tabi benim formda okuduğum auo panelin oldukça başarılı olduğu ama karşıdan izlenince o nedenle tercih kullaniciya aittir yan dan izleme mesafen varsa IPS panel lazım sana benim salon yandan izlenecek IPS panel Alaçam almam lazım ama misafir odasına aldığım TV yi karşıdan izliyorum Regal aldım Samsung va panel karşıdan başarılı TV ama yandan görüntü kötü bu da panelle alakalı her iki panelin artıları eksileri var
YAndan izlemicem ben açı sorunu olmazda renkler falan lg samsung gibi başarılı olurmu onu merak ediyorum daha önce samsung almıştım ips va nedir bilmiyordum işimi görmüştü

Geri
Üst Alt