Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
Merhaba form üyeleri aranıza yeni katıldım Kasım ayı yaklaşıyor dolar kuru artıyor malum ama kasim ayında indirimler söz konusu 65 inç Vestel TV düşünüyorum önerileriniz nedir IPS panel kullandim her zaman va paneli bir kez aldım vestelden ama ısınamadım o nedenle tercihim IPS panel birde Vestel de karma panel olayı varmış Vestel ya da Regal de 65 inç tvler öneriniz nedir ana kartlar nedir form üyeleri destek talep ediyorum

O Çevrimdışı

ozer_ibo

Yeni Üye
27 Eyl 2020
1
55
20006c81a565519bbc.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

panel marka ve modelini öğrenebilirmiyim .teşekkürler

20e64cb2fef57fe158.jpg

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493

20006c81a565519bbc.jpg

panel marka ve modelini öğrenebilirmiyim .teşekkürler

20e64cb2fef57fe158.jpg
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan bu model benimde aklımda önümüzdeki ay efsane cuma yada 11 Kasım'da alacaz ram biraz kırpılmış olsa da LG IPS panel var samsnug ve boe var genel merkezle görüştüm LG ips panel onceligim olduğu için MB 230 ana kart gözüme pek görünmedi artilari ve eksileri paylaşırsan iyi olur bizler için dev gibi bir TV netlik nasıl HD kanallarda

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
4300 tl ye vestel 65U9500 aldım trendyoldan fakat iade edip acaba 7bin tl ye Lg 65Um7100 mü alsam diyorum çok farkeder mi kalite olarak sizce?
birde ambilight özelliği olduğu için philips 65PUS 7805 mi alsam diyorum oda 7799 tl
Ne kadar ekmek o kadar köfte, TV yi beğendi iseniz neden daha fazla para veresiniz? Al bı android box rahatına bak. Tabiki memnunsan

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Fikoloji gecenki sohbet tartışmasını bir kenara birakmimisiz anlaşılan formda sorduğum hiç bjr soruya cevap vermiyorsun markayı elestirmis olsam da markadan kopmuyorum ve ürün arayisindayim neden yardımcı olmuyorsun Vestel genel merkezden burası daha sağlam ve doğru bilgiler var o nedenle biz formdan kopmuyoruz 3 gündür Regal 65r7540ua diyorum panel nedir ana kart nedir hadi kardeş bir bak hadi sonuçta Vestel seninde degil benimde değil ama bir alışkanlık var 10 yıldır Vestel TV alıyorum geçen senin şahsına bir şey söylemedim söylemem de geçen beni uzduler bende onları paylaştım senle mahkemeye verdim üç gün sonra aradılar TV yi degsitirdiler TV nin hatalı olduğunu teknisyen hatası olduğunu söylediler ama bende çok mücadele ettim şimdi yine Vestel alacam marka müşterisine önem verirse müşteri yeniden yola devam eder her marka için geçerli şu Regal e bak lütfen Vestel 65u9500 ile Regal 65r7050ua arasında kaldım 65u9400 formdan okuduğum kadarıyla va panel hepsi

Ne kadar ekmek o kadar köfte, TV yi beğendi iseniz neden daha fazla para veresiniz? Al bı android box rahatına bak. Tabiki memnunsan
Hayırlı olsun kardeş 4300 TL'ye ne zaman aldiniz garanti süresi 2 mi 3 mu trendyolda genelde 2 yıl oluyor fiyat uygun şu an 5 bin TL en ucuzu

F Çevrimdışı

ferhats85 

Aktif Üye
18 Eki 2020
136
39
hocam bazen geçişlerde görüntü bozulması oluyor birde renk cansız soluk gibi bazı yayınlarda,,,bi taraftan da lg nin 7 bin tl lik modelide giriş seviyesi lg ye göre yani daha iyi olur mu olmaz mı kafam davul oldu valla sizce 3 bün tl fark vermek mantıklı mıdır lg almak için

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
hocam bazen geçişlerde görüntü bozulması oluyor birde renk cansız soluk gibi bazı yayınlarda,,,bi taraftan da lg nin 7 bin tl lik modelide giriş seviyesi lg ye göre yani daha iyi olur mu olmaz mı kafam davul oldu valla sizce 3 bün tl fark vermek mantıklı mıdır lg almak için
Mb230 ana kartta bu sorunu dile getiriyoruz, birde üstüne 1000 smr hız olması işte o dediğin anlarda bu patlağı veriyor.
Yani 3 bin TL az bişey değil 3 TL ye TV satıyor lar. ☺️
İyi bir box ile çözüm alırsınız. Çünkü TV de 4k , YouTube ve Netflix te pek bu patlağı vermiyor. Dahili yayında veriyor !
YouTube de 4k yada hdr aç , ağzında açıkta bakıyorsun (tabi bu fiyat için)
Artık karar senin

F Çevrimdışı

ferhats85 

Aktif Üye
18 Eki 2020
136
39
Mb230 ana kartta bu sorunu dile getiriyoruz, birde üstüne 1000 smr hız olması işte o dediğin anlarda bu patlağı veriyor.
Yani 3 bin TL az bişey değil 3 TL ye TV satıyor lar. ☺️
İyi bir box ile çözüm alırsınız. Çünkü TV de 4k , YouTube ve Netflix te pek bu patlağı vermiyor. Dahili yayında veriyor !
YouTube de 4k yada hdr aç , ağzında açıkta bakıyorsun (tabi bu fiyat için)
Artık karar senin
yok kendi içinde ki netflixte de böyle görüntü bozulması,,,mi android box ile denemedim fark olur mu android boxla açsam

Fikoloji gecenki sohbet tartışmasını bir kenara birakmimisiz anlaşılan formda sorduğum hiç bjr soruya cevap vermiyorsun markayı elestirmis olsam da markadan kopmuyorum ve ürün arayisindayim neden yardımcı olmuyorsun Vestel genel merkezden burası daha sağlam ve doğru bilgiler var o nedenle biz formdan kopmuyoruz 3 gündür Regal 65r7540ua diyorum panel nedir ana kart nedir hadi kardeş bir bak hadi sonuçta Vestel seninde degil benimde değil ama bir alışkanlık var 10 yıldır Vestel TV alıyorum geçen senin şahsına bir şey söylemedim söylemem de geçen beni uzduler bende onları paylaştım senle mahkemeye verdim üç gün sonra aradılar TV yi degsitirdiler TV nin hatalı olduğunu teknisyen hatası olduğunu söylediler ama bende çok mücadele ettim şimdi yine Vestel alacam marka müşterisine önem verirse müşteri yeniden yola devam eder her marka için geçerli şu Regal e bak lütfen Vestel 65u9500 ile Regal 65r7050ua arasında kaldım 65u9400 formdan okuduğum kadarıyla va panel hepsi

Hayırlı olsun kardeş 4300 TL'ye ne zaman aldiniz garanti süresi 2 mi 3 mu trendyolda genelde 2 yıl oluyor fiyat uygun şu an 5 bin TL en ucuzu
20 ekimde aldım 4298 tl ye garanti 3 yıl,,,valla ben aldım ertesi gün 5 bin küsür oldu...ama aklım hala 7-8 verip lg yada philips almakta kaldı ama işte o kdr fark a değer görüntü olur mu diye kafa patlatıyorum

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
yok kendi içinde ki netflixte de böyle görüntü bozulması,,,mi android box ile denemedim fark olur mu android boxla açsam

20 ekimde aldım 4298 tl ye garanti 3 yıl,,,valla ben aldım ertesi gün 5 bin küsür oldu...ama aklım hala 7-8 verip lg yada philips almakta kaldı ama işte o kdr fark a değer görüntü olur mu diye kafa patlatıyorum
Kardeş hayırlı olsun bende senin gibi görüntüye çok önem veren bir insanım senin dediğin tvler kaliteli doğru ama onlarda iki yıl garanti var bunda 3 yıl bir parçası arıza yapsa manisadan bir haftada parça elinde yabancı markalarda ne olduğu belli olmayan servisler var muhatap yok bir de böyle düşün ayrıca kurulum yapıldı TV yi iade yapamanki

Geri
Üst Alt